Aizkari

aizkari

Aizkari. Aizkaru veidi. Aizkaru iedalījums. Aizkari internetā


Parādoties pirmajiem pavasara saules stariem, rodas vajadzība pēc saules sargiem jūsu mājokļa logiem. Savukārt tumšākā laikā aizkari var palīdzēt justies omulīgāk, kad tie ir aizvērti. Tālāk esošajos aizkaru sadalījumos paskatīsimies, kādi aizkari varētu būt dažādās telpās jūsu mājā.
Šajā mājaslapā ir aplūkojami visu veidu aizkari. Pieejami katram stilam un gaumei. No klasikas līdz modernajam.
Tie būtu šādi aizkari:

Aizkari. Aizkaru Dizains

Aizkari. Aizkaru dizains


Aizkaru dizains. Aizkari ir pēdējais un arī, gandrīz, pats galvenais jūsu telpas dekoratīvais akcents, tāpēc šī aizkaru dizaina ideja ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, jāpiemeklē atbilstošs aizkaru audums un aizkaru fasons, lai logu noformējums labi iekļautos kopējā telpas dizainā. Ikviens izvēlētais aizkaru audums dizaina procesā ir jāskatās konkrētajā telpā uz vietas. Aizkaru dizainā piedāvājam skici uz jūsu loga fotogrāfijas.

aizkari

Aizkari viesistabai


Aizkari viesistabai, tāpat, kā jebkurai telpai, tiek pieskaņoti attiecīgās telpas interjeram.
Klasiskā interjerā viesistabas aizkari labi izskatīsies no tādiem materiāliem, kā: samts, zīds, tafts, dažādi gobelēna audumi, kas tiek šūti uz oderes un atsieti ar dekoratīviem pušķiem vai striķiem. Aizkariem no šādiem audumiem piestāv dažādas krokas, drapērijas un lambrekeni.

aizkari

Aizkari guļamistabai


Aizkari guļamistabai. Guļamistabas aizkari. Guļamistabas aizkaru logu noformējuma galvenā funkcija ir pasargāt gulētāju no saules un gaismas, - tas būtu jāņem vērā, izvēloties audumus guļamistabas aizkariem. Guļmistaba ir tā telpa, kur aizkaros var atļauties kaut ko romantisku – tie varētu būt aizkari ar lielu ziedu rakstiem, ornamentiem, izšuvumiem vai mežģīnēm, saskaņojot to ar telpas interjeru, mēbelēm un noskaņu.

aizkari

Aizkari virtuvei


Iespējams, ka Jūs jau esat pamanījis, ka mājā viena no mājīgākajām un siltākajām telpām ir virtuve, kurā tiek gatavotas gardas brokastis, apetīti rosinoši smaržojošas pusdienas vai izsmalcinātas vakariņas. Darba dienās varbūt ne katru ēdienreizi sanāk nobaudīt mājās, tomēr brīvdienas ir tās svētku dienas, kad varat pavadīt vairāk laika mājās rūpējoties par sevi un citiem sev tuvajiem un mīļajiem. No krāsns pa visu mājokli plešas pīrādziņu īpašais un vienmēr iecienītais aromāts. Iespējams, ka esat labas kafijas mīļotājs un no rīta Jūs modina kafijas aromāts vai vismaz doma par to, kad ieslēgsiet kafijas automātu un pēc tam sajutīsiet pazīstamo smaržu. Un tomēr – visām sajūtām pa vidu vēlaties, lai ir vēl mājīgāk un siltāk un to Jums palīdzēs nodrošināt virtuves aizkari,

aizkari

Aizkari bērnu istabai


Bērnība – tas ir bezrūpīga prieka, jautrības un laimes laiks. Tāpēc ļoti atbildīgi pievērsieties šīs istabas noformējumam, jo īpaši izvēloties bērnistabas aizkarus. Bērnistaba – tā ir bērna pasaule, kurā viņš aug, attīstās, rada un atpūšas, tāpēc liela uzmanība ir jāpievērš mūsu mazuļu istabu noformējumam. Vislabāk bērnu istabas aizkarus ir izgatavot krāsainus – tas labvēlīgi ietekmē bērna attīstību. Bet aizkaru krāsa ir jāizvēlas tāda, lai tā būtu harmoniski saskaņota ar visa interjera krāsām: pārklājiem, tapetēm un citiem mēbelējuma un dekora elementiem.

aizkari

Kabineta aizkari


Kabineta aizkari. Kabineta aizkariem ir divi būtiskākās nianses: aizsardzība no saules un dekoratīvisms.
Ja kabinetā ir klasiska stila interjers, tad dekoratīvie kabineta aizkari varētu būt gar loga sāniem, nekustināmi, bet zem viņiem funkcionāla romiešu žalūzija, kas tiek atvērta vai aizvērta pēc vajadzības. Un pāri romiešu žalūzijai – plānie tilla vai organzas auduma aizkari.

aizkari

Paceļamie romiešu aizkari


Romiešu paceļamie aizkari ir tādi aizkari, kuri ceļas uz augšu. Romiešu aizkari var būt izgatavoti kā no plāna materiāla ( tills, organza), tā no jebkura bieza materiāla auduma. Romiešu aizkari sastāv no aizkaru paceļamās mehānikas un paša aizkara, kurš ir piestiprināts pie mehānisma. Romiešu aizkari izskatās ļoti funkcionāli un dekoratīvi, kā arī šie aizkari neaizņem daudz vietas - paliek brīva loga palodze.

aizkari

Paceļamie austriešu aizkari


Austriešu paceļamie aizkari ir tādi aizkari, kuri ceļas uz augšu. Austriešu paceļamajie aizkari var būt izgatavoti kā no plāna materiāla ( tills, organza), tā no jebkura bieza materiāla auduma. Austriešu paceļamie aizkari sastāv no aizkaru paceļamās mehānikas un paša aizkara, kurš ir piestiprināts pie mehānisma. Austriešu paceļamie aizkari izskatās ļoti romantiski un dekoratīvi.

aizkari

Aizkaru paneļi


Paneļi jeb aizkaru paneļi ir tādi aizkari, kurus var bīdīt pa labi un pa kreisi. Paneļu aizkari "brauc" pa speciālu aizkaru paneļu mehāniku, kurā ir tam speciāli iemontēti slīdmehānismi. Pie tiem tad arī piestiprina aizkaru paneļus. Aizkaru paneļi ir taisnstūrveida formas aizkari ar apakšdaļā iesrādātu metālisku atsvaru, lai aizkari būtu nostiepti. Ja aizkaru paneļi ir izgatavoti no vairākām krāsām un šādi aizkari ir vairāki, tad jums ir ļoti liela variantu daudzveidība aizkaru sakārtojumam un izskatam.

Satura barotne

Jaunumi

 • Ir izveidota jauna Google + lapa - Stalve SIA - aizkari, aizkaru dizains, aizkaru audumi,...

 • Aizkari uz loga visbiežāk ir telpas galvenais akcents, un tāpēc aizkari var noteikt visu telpas vienoto stilu. Padomājiet, kādi aizkari jums vairāk ir nepieciešami - lai tie ļautu telpā iekļūt vairāk gaismai, vai tieši otrādi - norobežoties no ārpasaules. Parasti aizkarus izmanto logu noformēšanai, taču tik pat labi ar tiem var...

 • Parādoties pirmajiem pavasara saules stariem, rodas vajadzība pēc saules sargiem jūsu mājokļa logiem. Savukārt tumšākā laikā aizkari var palīdzēt justies omulīgāk, kad tie ir aizvērti. Tālāk esošajos aizkaru sadalījumos paskatīsimies, kādi aizkari varētu būt dažādās telpās jūsu mājā.

  Atpakaļ uz jaunumi
  ...

 • Skatītāju simpātijas 10.Baltijas Ziedu paklāju festivālā "Ziedu sakta" Ventspilī.
  Vairāk informācijas un fotogrāfijas: 10.Baltijas ziedu paklāju festivāls

  Atpakaļ uz jaunumi

 • Aizkaru dizains. Aizkari ir pēdējais un arī, gandrīz, pats galvenais jūsu telpas dekoratīvais akcents, tāpēc šī aizkaru dizaina ideja ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, jāpiemeklē atbilstošs aizkaru audums un aizkaru fasons, lai logu noformējums labi iekļautos kopējā telpas dizainā. Ikviens izvēlētais aizkaru audums dizaina...

Satura barotne
Top.LV