Šūšana

Aizkaru šūšana

Aizkaru šūšana


Aizkaru šūšana ir viena no aizkaru dizaina būtiskākajām sastāvdaļām, jo izgatavojot aizkarus pēc īpaša, individuāla, jūsu telpām un prasībām piemērota dizaina, tos ir speciāli jāšuj, lai pēc lieluma (garuma un platuma), kā arī krāsas tie harmoniski iederētos jūsu telpas interjerā. Aizkari var būt kā skaists aksesuārs, ar kuru papildināt telpas harmonisko iekārtojumu vai akcentēt kādas īpašas līnijas vai krāsas telpā. Aizkari paši arī var būt kā dekoratīvs akcents, kas piešķir telpai īpašu gaisotni un raksturu.

izšūšana, kāzu dāvanas

Izšūšana


Izšūšana. Ir iespējams izšūt dažādus logotipus, uzrakstus, burtus, zīmējumus. Izšūšanu ir iespējams veikt gan uz dažādiem tekstilizstrādājumiem, kā galdautiem, dvieļiem, salvetēm, spilveniem, segām,tā arī dažādiem apģērbiem. Izšūšana var būt jums noderīga kādai interesantai dāvanai, piemēram, izšūtas gultasveļas, skaisti iesaiņotas, ir labas kāzu dāvanas.

Karogi. Karogu izgatavošana, karogu šūšana

Karogi. Karogu izgatavošana, karogu šūšana


Karogi. Karogu izgatavošana, karogu šūšana. Izgatavojam dažāda veida karogus.

Marlboro akcijas kostīmu šūšana

Marlboro hostes apģērbu šūšana


Marlboro hostes apģērbu šūšana

Satura barotne

Jaunumi

 • Ir izveidota jauna Google + lapa - Stalve SIA - aizkari, aizkaru dizains, aizkaru audumi,...

 • Aizkari uz loga visbiežāk ir telpas galvenais akcents, un tāpēc aizkari var noteikt visu telpas vienoto stilu. Padomājiet, kādi aizkari jums vairāk ir nepieciešami - lai tie ļautu telpā iekļūt vairāk gaismai, vai tieši otrādi - norobežoties no ārpasaules. Parasti aizkarus izmanto logu noformēšanai, taču tik pat labi ar tiem var...

 • Parādoties pirmajiem pavasara saules stariem, rodas vajadzība pēc saules sargiem jūsu mājokļa logiem. Savukārt tumšākā laikā aizkari var palīdzēt justies omulīgāk, kad tie ir aizvērti. Tālāk esošajos aizkaru sadalījumos paskatīsimies, kādi aizkari varētu būt dažādās telpās jūsu mājā.

  Atpakaļ uz jaunumi
  ...

 • Skatītāju simpātijas 10.Baltijas Ziedu paklāju festivālā "Ziedu sakta" Ventspilī.
  Vairāk informācijas un fotogrāfijas: 10.Baltijas ziedu paklāju festivāls

  Atpakaļ uz jaunumi

 • Aizkaru dizains. Aizkari ir pēdējais un arī, gandrīz, pats galvenais jūsu telpas dekoratīvais akcents, tāpēc šī aizkaru dizaina ideja ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, jāpiemeklē atbilstošs aizkaru audums un aizkaru fasons, lai logu noformējums labi iekļautos kopējā telpas dizainā. Ikviens izvēlētais aizkaru audums dizaina...

Satura barotne
Top.LV