aizkaru šūšanas pakalpojumiAizkaru šūšana ir viena no aizkaru dizaina būtiskākajām sastāvdaļām, jo izgatavojot aizkarus pēc īpaša, individuāla, jūsu telpām un prasībām piemērota dizaina, tos ir speciāli jāšuj, lai pēc lieluma (garuma un platuma), kā arī krāsas tie harmoniski iederētos jūsu telpas interjerā. Aizkari var būt kā skaists aksesuārs, ar kuru papildināt telpas harmonisko iekārtojumu vai akcentēt kādas īpašas līnijas vai krāsas telpā. Aizkari paši arī var būt kā dekoratīvs akcents, kas piešķir telpai īpašu gaisotni un raksturu.

Lai sašūtu aizkarus, ir nepieciešamas speciālas iemaņas un kvalitatīvas šūšanas un gludināšanas un citas iekārtas. Mēs ar aizkaru šūšanu nodarbojamies jau vairāk kā 10 gadus un šo gadu laikā esam uzkrājuši stabilu pieredzi aizkaru dizaina un aizkaru šūšanas pakalpojumu jomā. Mums ir viena no modernākājām aizkaru šūšanas darbnīcām Latvijā ar jaunām un specifiskām ražošanas iekārtām. Aizkaru šūšana – šujam visu veidu aizkarus. Kā arī mūšu šūšanas darbnīcā pieejami arī cita veida šūšanas pakalpojumi. Piemēram, bez aizkariem šujam arī dažādus dekoratīvos spilvenus, krēslu pārvalkus, gultas pārklājus, galdautus utt. Vēl pie mums notiek dažādu karogu, ģērboņu izgatavošana jeb šūšana, izšūšana, dažādu reklāmas apģērbu šūšana utt.

Ikreiz, kad esat ienācis jaunā mājoklī vai vēlaties kaut ko mainīt interjerā, tā ir iespēja sākt jaunu dzīvi, izveidot jaunu iekārtojumu un ienest jaunas, svaigas vēsmas. Arī jau esošajā interjerā, nomainot iepriekšējos aizkarus pret jauniem, varat radīt pavisam citu telpas iekārtojumu un kopējo telpas stilu. Jaunie aizkari telpā ienes svaigumu un pat paceļ garastāvokli. Nomainot itkā tik vienkāršu un parastu lietu kā aizkarus, telpā parādās daudz vairāk svaiga gaisa, kļūst vieglāk elpot un enerģētiski telpa kļūst gaišāka un gaiss tajā vieglāks. Tomēr gan radot telpā kaut ko pavisam jaunu, gan arī nomainot iepriekšējos aizkarus ir svarīgi, ko liksim pie logiem vai arī pret ko mainīt iepriekšējos aizkarus.  Te nu ir nepieciešams aizkaru dizains un aizkaru šūšana. Šujot aizkarus pēc individuāla pasūtījuma, jums ir iespēja piešķirt telpai vēlamo noskaņu un atmosfēru. Aizkari telpu var padarīt romantiskāku vai rotaļīgāku, aizkari var piešķirt telpai modernu vienkāršību vai graciozu, pat karalisku – eleganci. Arī aizkaru risinājumi atkarībā no prasībām un telpas individuālajām īpatnībām var būt daudz un dažādi. Piemēram, moderni un ļoti skaisti izskatās austriešu vai romiešu žalūzijas jeb aizkari. Romiešu aizkariem ir nepieciešams nedaudz mazāk auduma nekā parastajiem aizkariem un tās arī aizņem mazāk vietas pie loga, bet izskatās tikpat eleganti kā parastie aizkari. Un vēl ir daudz dažādu variantu aizkarus var kombinēt vairākus gan biezos, gan arī gaišos, pielikt dažādus dekoratīvus lambrekenus, maliņas vai lentas. Ļoti grezni un skaisti izskatās dažādi dekoratīvie pušķi. Aizkari ir tā lieta mājās, kurā jums var brīvi izpausties fantāzija, jo piedāvājam ļoti lielu aizkaru audumu, faktūru, krāsu un rakstu izvēli.

Individuāla pasūtījuma aizkaru šūšana rada iespēju radoši izpausties un izveidot tieši tādus aizkarus, kādus vēlaties redzēt savās telpās vai arī izveidot tieši tādu stilu un iekārtojumu, kāds ir iecerēts. Arī, ja skaidri nezināt, kādu aizkaru noformējumu vēlaties redzēt savās telpās, tad mūsu dizaineri ieteiks jūsu mājoklim piemērotāko aizkaru risinājumu.

Aizkari harmonizē telpu un ienes tajā mājīgu siltumu. Ir tik neizsakāmi jauki, kādā aukstā un tumšā ziemas vakarā aiztaisīt izsmalcināti skaistos aizkarus, ieliet siltu tēju, uz galda iedegt svecīti un nesteidzīgā mierā vērot kā veidojas raksti vai līnijas aizkarā vai arī vienkārši baudīt mājīgi silto harmoniju, ko telpai piešķir aizkari. Aizkari pasargā no svešiem skatieniem, tādēļ jums ir iespēja sēdēt un nedomāt par neko citu, kā par to, par ko šobrīd vēlaties domāt. Arī vasarā aizkari ir brīnišķīgs palīgs mājā, jo pat plānie aizkari jau nedaudz aizkavē saules gaismu un palīdz tai nebūt tik spilgtai, bet ar biezajiem aizkariem var pat vispār paglābties no saules karstuma vai spilgtuma. Un tomēr ir tik jauki vērot kā saule rotaļājās, spīdot caur plānajiem aizkariem, aiz atvērtā loga mierīgi san atsvaidzinošs vējš un līksmi dzied putni.

Aizkaru šūšana

Individuāla pasūtījuma aizkaru šūšana rada iespēju radoši izpausties un izveidot tieši tādus aizkarus, kādus vēlaties redzēt savās telpās vai arī izveidot tieši tādu stilu un iekārtojumu, kāds ir iecerēts. Arī, ja skaidri nezināt, kādu aizkaru noformējumu vēlaties redzēt savās telpās, tad mūsu dizaineri ieteiks jūsu mājoklim piemērotāko aizkaru risinājumu.

Dizainere
Kristīne Martinsone

Aizkaru dizains sniedz ļoti plašas iespējas gan audumu izvēlē, gan arī iespējās noteikt savu individuālo stilu ar īpašu aizkaru fasonu, lambrekenu vai kādiem citiem aizkaru aksesuāriem.

Mūsu veidotie aizkari

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un
uzsāktu savu individuālo aizkaru dizaina izveidi.

Uzziniet arī ...

Aizkaru šūšana