SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari ēdamistabai

Aizkari ēdamzonai - ēdamistabai

Aizkari jūsu mājokļa ēdamzonai

Jūsu nama ēdamzona ir tā vieta, kur ģimene, draugi, radi un viesi sanāk kopā, lai baudītu cits cita klātbūtni. Tā ir vieta, kas aicina jūs svinēt kopābūšanu.

Ēdamistabas aizkari - to stila izvēle

Saskaņojiet ēdamzonas aizkarus ar citu tuvējo telpu dizainu, izvēloties līdzīgas krāsas, faktūras vai materiāla aizkaru audumus, bet paliekot uzticīgs šīs telpas individualitātei.

Iespējas ir plašas. Ja ēdamzona ir apvienota ar viesistabu vai virtuvi, izmantojiet vienotus elementus. Piemēram, ēdamistabas biezo nakts aizkaru izveidē izmantojiet tās pašas krāsas audumu, kādā ir jūsu virtuves romiešu žalūzijas, bet plānos dienas aizkarus izvēlieties citā saskaņotā tonī, lai iegūtu kontrastu un eleganci. Līdzīgi varat saskaņot arī ēdamzonas un viesistabas aizkarus.

Elegance pie svētku galda

Vai vēlaties, lai jūsu viesību telpa būtu nepārspējama? Jums jādodas tālāk, pārdomājot katru niansi un saskaņojot to ar kopējo ansambli. Jūs varat panākt patiesi iespaidīgu rezultātu.

Atliek vien saskaņot ēdamzonas aizkarus ar kopējo telpas dizainu, speciāli pašūtu galdautu un salvetēm, iegādāties svētku servīzi ar galda piederumiem un izveidot īpašu galda dekora kompozīciju.

Tas viss kopā radīs elegantu, mājīgu un pārdomātu atmosfēru, kurā lieliski jutīsieties jūs un jūsu viesi.

No A līdz Z

Mēs palīdzēsim jums īstenot šo ideju, piedāvājot dažādus risinājumus, kuros saskaņots būs itin viss no A līdz Z – ēdamistabas aizkari un/vai ēdamistabas žalūzijas ar telpas interjeru un mājokļa kopējo stilu, galdauts ar galdu, Jūsu svētku servīzi, aizkariem, interjeru, speciāli pašūtām salvetēm un krēsliem vai pat krēslu pārvalkiem, kas var tos rotāt īpaši svinīgos pasākumos.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā ēdamistabas aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu