SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Austriešu žalūzijas

austriešu žalūzijas ar dekoratīvo lambrekenu

Elegantas klasiska stila žalūzijas romantiskai noskaņai telpā

Līdzīgi kā romiešu žalūzijas, arī austriešu žalūzijas paceļas uz augšu, tomēr lielākā īpatnība ir tā, ka paceļot tās sāk krokoties no apakšas, saglabājot gludu žalūziju augšējo daļu. Austriešu žalūzijas izskatās ļoti romantiski un dekoratīvi.

Austriešu žalūzijas un to audumu izvēle

Arī austriešu žalūzijas tiek izgatavotas no aizkaru auduma, līdz ar to krāsu, rakstu un stilu iespējas ir gandrīz neierobežotas. Tās var izgatavot gan no plāna (dienas) aizkaru auduma, piemēram, tilla vai organzas, gan no jebkura biezā (nakts) aizkaru auduma.

Tāpat atkarībā no jūsu vēlmēm un auduma izvēles ir iespējams noteikt kroku attālumu – vai tās būs smalkākas un tuvāk cita citai, vai tālāk cita no citas. Arī krokojuma izvēle mainīs žalūziju dizainu.

Austriešu žalūzijas - pacelšanas mehānisms

Austriešu žalūzijas sastāv no žalūziju pacelšanas mehānisma un pašas žalūzijas, kas ir piestiprināta pie mehānisma. Austriešu žalūzijas ir paceļamas vai nolaižamas ar dekoratīvu ķēdīti, ko var nofiksēt jebkurā augstumā, tādējādi regulējot gaismas stiprumu telpā. Ņemiet vērā, ka austriešu žalūzijas ir iespējams pacelt līdz noteiktam augstumam, bet ne pilnīgi.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu savu individuālo austriešu žalūziju dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu