SIA STALVE
Zvaniet

Pakalpojumi

Aizkaru dizains

Aizkaru dizains

Aizkari ir jūsu mājokļa vai uzņēmuma telpu gan dekoratīvais, gan funkcionālais elements, kas var pilnīgi mainīt telpas izskatu un atmosfēru tajā

Aizkaru dizains ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, jāpiemeklē atbilstošs aizkaru audums un fasons, lai logu noformējums labi iekļautos kopējā telpas stilā. Ikviens izvēlētais aizkaru audums dizaina procesā ir jāskatās konkrētajā telpā uz vietas. Mēs piedāvājam aizkaru dizaina skici uz jūsu loga fotogrāfijas.

Kas ir aizkaru dizains?

Aizkaru dizains ir pilna spektra pakalpojums jūsu aizkaru vai žalūziju izveidei. Profesionāla aizkaru dizainera pakalpojumi palīdzēs jums harmoniski iekļaut aizkarus telpas kopējā interjerā. Mūsu dizainere palīdzēs jums izvēlēties aizkaru stangas, audumus, krāsas, fasonus un kopējo aizkaru stilu.

Kā notiek sadarbība ar dizaineri aizkaru izveidē?

 • Aizkaru dizainere dosies pie jums, lai apskatītu telpas, noņemtu mēru, nofotografētu logus un uzklausītu jūsu vēlmes. Dizainera konsultācija maksā 20 EUR Rīgā (transporta izdevumi pēc vienošanās, ja telpa atrodas ārpus Rīgas).
 • Pēc tikšanās dizainere iesniegs jums provizorisku cenu piedāvājumu.
 • Kad provizoriskais piedāvājums būs akceptēts, otrajā tikšanās reizē pēc pāris dienām aizkaru dizainere atbrauks pie jums jau ar pilnu piedāvājumu:
  • foto ar dažādu aizkaru modeļiem un fasoniem,
  • auduma paraugiem, kas izvēlēti īpaši jūsu telpai un logiem (katrs aizkaru audums ir jāskatās tajā telpā, kur tas plānots),
  • aizkaru stangu paraugiem,
  • izmaksu un darba termiņu piedāvājumu (atkarībā no darba apjoma viss darba process aizņems aptuveni 10 darba dienu).

Dizainere izskaidros katra risinājuma priekšrocības – praktiskos un estētiskos apsvērumus.

Saskaņošana

Pēc visu piedāvāto dizaina iespēju izvērtēšanas un iespējamo audumu apskates jums atliks tikai izvēlēties un vienoties par aizkaru izgatavošanas termiņu un jums piemērotāko aizkaru uzstādīšanas dienu un laiku. Šajā brīdī dizainere varēs pateikt arī precīzas izmaksas, jo būs skaidrs, cik un kādi materiāli būs nepieciešami. Tās nebūs atšķirīgas no provizoriskā piedāvājuma, ja būtiski nebūs mainījušās jūsu vēlmes.

Izgatavošana un uzstādīšana

Mēs ar prieku ķersimies pie darba. Pēc aizkaru izgatavošanas jums piemērotā laikā dosimies tos uzstādīt. Jums ne par ko nebūs jāraizējas, jo visu nepieciešamo līdz pat pēdējai niansei nodrošināsim mēs.

Mūsu veidotais aizkaru dizains

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu