SIA STALVE
Zvaniet

Citi produkti

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Krēslu pārvalki

Krēslu pārvalki

Eleganti un praktiski krēslu pārvalki - ikdienai, svētkiem, mājoklim, restorāniem u.c.

Arī krēslus, kas kalpojuši jau ilgi, ir iespējams padarīt par jauniem, uzšujot tiem pārvalku.

Krēslu pārvalki var ienest interjerā jaunas, svaigas vēsmas. Jauni krēslu pārvalki radīs iespaidu, ka jauni ir paši krēsli. Viena no krēslu pārvalku praktiskajām īpašībām – tos ir viegli tīrīt.

Krēslu pārvalki restorāniem un kafejnīcām

Krēslu pārvalkus izgatavojam dažādiem kafejnīcu un restorānu krēsliem. Visvienkāršāk tos var izgatavot pēc iepriekš sagatavotas piegrieztnes. Lai krēsla apvalks izskatītos lieliski, ir nepieciešama pielaikošana.

Krēslu pārvalkus var šūt no dažādiem audumiem, tomēr ieteicams izvēlēties biezu un izturīgu audumu – tas kalpos krietni ilgāk. Ir iespējams arī audumus kombinēt, ja nepieciešams panākt īpašu krēslu pārvalku dizainu. Krēslu pārvalku šūšanai ir liela audumu un krāsu izvēle, līdz ar to krēslu pārvalkus var pieskaņot jebkuram interjeram un tajā esošajiem elementiem, piemēram, aizkariem.

Krēslu pārvalki var būt sašūti arī koka, plastmasas vai metāla krēslu sēdekļiem. Krēslu pārvalki ir viegli noņemami un tīrāmi.

Krēslu pārvalki īpašiem notikumiem

Vienkāršiem un funkcionāliem krēsliem, kas ikdienā lieliski kalpo bez pārvalkiem, ir iespējams uzšūt arī svinīgus pārvalkus. Tādējādi, uzliekot svinību pārvalku, krēslus būs iespējams izmantot, piemēram, ballēs, kāzās, pieņemšanās, banketos, konferencēs un citos svinīgos un svarīgos pasākumos.

Dīvānu un klubkrēslu pārvilkšana

Dīvāniem un klubkrēsliemiesakām stacionāru auduma pārvilkšanu, lai tie cieši piegulētu, neveidojot krunkas. Jūsu ērtībām piedāvājam ar savu transportu dīvānu vai klubkrēslu transportēt uz mūsu darbnīcu, lai kvalitatīvi veiktu tā auduma nomaiņu. Piedāvājam plašu, kvalitatīvu dīvāniem un klubkrēsliem piemērotu audumu izvēli.

Mūsu veidotie krēslu pārvalki

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzzinātu vairāk par krēslu pārvalku izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu