SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Dienas aizkaru audumi

Plānie dienas aizkaru audumi

Vairāk kā 500 plānie dienas aizkaru audumi

Piedāvājam ļoti plašu plāno aizkaru audumu izvēli – dažādus toņus, materiālus, vienkrāsainus, ar apdruku.

Dienas aizkaru audumi

Lielākās daļas dienas aizkaru audumu sastāvā ir poliesteris, ko papildina dažādi dabīgie materiāli. Plāno aizkaru platums ir no 1,4 līdz 3,2 m. Tāpat, ja jums ir ļoti iepaticies kāds audums, bet tā platums nav piemērots jūsu logam, palīdzēsim izdomāt radošu un elegantu risinājumu.

Dienas aizkaru audumi ir rotājami arī ar dažādām aplikācijām un izšuvumiem.

Tilla aizkaru audumi

Pēc struktūras tie ir vijīgi un krītoši, tills krīt mīkstās ielocēs, gaismas caurlaidība ir apmēram 80%. No tilla var veidot arī aizkaru lambrekenus.

Organzas aizkaru audumi

Organzas aizkaru audums nav tik elastīgs kā tilla aizkaru audums, ieloces krīt nepaklausīgāk. Atšķirībā no tilla organza nav piemērota lambrekenu veidošanai, bet organzai savukārt ir ļoti labs caurspīdīgums. Organzas aizkaru audumi mēdz būt gan spīdīgi, gan matēti. Ļoti plaša krāsu gamma vienkrāsainiem audumiem, kā arī liela apdrukāto un izšūto organzu izvēle. Gaismas caurlaidība ap 90%.

Lins un linveidīgie dienas aizkaru audumi

Tie atšķiras no pārējiem plānajiem aizkariem ar interesanto linu struktūru. Pēc taustes linu audums ir mīksts un krītošs. Gaismas caurlaidība linu aizkaru audumiem ir nedaudz mazāka nekā tillam vai organzai – ap 70%.

Zīda dienas aizkari

Zīda dienas aizkari - smalks un elegants aizkaru audums. Lai zīda aizkarus pasargātu no saules stariem un pagarinātu to kalpošanas mūžu, tiem ieteicams šūt oderi, kā arī izvēlēties sauso tīrīšanu.

Individuāls aizkaru dizains

Veidojot jūsu aizkaru dizainu, dosimies pie jums ar piemērotāko audumu paraugiem, lai tos kopīgi varētu apskatīt telpā, kur būs izvietoti jaunie aizkari. Plānos dienas aizkaru audumus kombinējam kopā ar žalūzijām vai biezajiem aizkariem, to stiprināšanas un atvēršanas mehānismiem.

Mūsu uzdevums ir pārdomāt katru niansi, lai jūs varētu baudīt lielisku rezultātu, kas kalpos ilgi.

Mūsu piedāvātie dienas aizkaru audumi

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par dienas aizkaru audumiem.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu