SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Bambusa žalūzijas

bambusa žalūzijas virtuves logā

Austrumu noskaņa jūsu mājokļa vai uzņēmuma telpā

Austrumu jeb bambusa žalūzijas rada telpā mājīgu apgaismojumu, īpaši laikā, kad telpā iespīd saule, veidojot skaistu, eksotisku gaismēnu rakstiņu uz sienas, grīdām u. tml.

Bambusa žalūzijas ir veidotas no dabīgiem materiāliem, tāpēc tās lieliski iederēsies to cilvēku mājokļa vai uzņēmuma interjerā, kas pievērš uzmanību ekoloģijai.

Bambusa žalūzijas ir viegli tīrīt ar sauso tīrīšanu – putekļu slotiņu vai putekļsūcēju, kas arī ir labākais veids šo žalūziju tīrīšanai.

Ir divu veidu bambusa žalūzijas:

  • uz augšu savelkamās (savelkas ielocītēs līdzīgi romiešu žalūzijām),
  • uz augšu sarullējamās (savelkas rullītī kā rullo žalūzijas).

Bambusa žalūziju dizains

Bambusa žalūzijas jeb austrumu rullo tiek izgatavotas no dabīgiem materiāliem – bambusa vai papīršķiedras. Bambusa žalūziju maksimālais platums var būt 2,40 m, bet papīršķiedras žalūzijām maksimālais platums ir no 1,76 līdz 1,96 m.

Arī bambusa žalūzijām ir vairāki toņi, no kuriem jums ir iespēja izvēlēties, lai tās labāk pieskaņotu telpas interjeram.

Bambusa žalūzijas cita no citas atšķiras ar to, ka tās tiek izgatavotas no smalkākām vai rupjākām līstītēm, kas tiek saliktas kopā dažādos pinumos, veidojot interesantus rakstus.

Ja vēlaties uzstādīt bambusa žalūzijas, mūsu dizainere veiks precīzus mērījumus un ieteiks, kura veida bambusa žalūzijas konkrētajā telpā labāk iederēsies.

Sarullējamās austrumu rullo žalūzijas

Rullo bambusa žalūzijas ir iespējams uzstādīt gan pie sienas, gan pie griestiem, gan arī loga ailā. Atkarībā no žalūziju pinuma to platums var nedaudz mainīties, tāpēc šīs žalūzijas ir vislabāk stiprināt virs loga ailas – pie sienas vai griestiem. Šo žalūziju pacelšanas un nolaišanas mehānismi atrodas tikai labajā pusē, savukārt to augstums var būt neierobežots.

Savelkamās bambusa žalūzijas

Savelkamās austrumu rullo žalūzijas platumā var būt līdz 1,5 m, un vēlams, lai žalūzijas kopējais laukums nepārsniedz 3 m2. Arī savelkamās bambusa žalūzijas ir vēlams stiprināt pie sienas vai griestiem.

Savelkamo bambusa žalūziju pacelšanas un nolaišanas mehānisms var būt gan labajā, gan kreisajā pusē.

Šobrīd nepiedāvājam bambusa žalūzijas, bet piedāvājam visa cita veida žalūzijas

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par žalūziju  vai aizkaru izgatavošanas un uzstādīšanas iespējām.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu savu individuālo žalūziju izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu