SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Dažādas interesantas idejas iedvesmai

Radošas idejas, praktiski padomi Jūsu uzņēmuma vai mājokļa telpas dizainam.
Aizkaru tendences 2022

Aizkaru tendences 2022. gadā: stili, krāsas un dizains

03.03.2022
Aizkaru stila un dizaina tendences 2022. gadā dažos vārdos varētu raksturot kā ilgtspējības, seno un mūsdienu vērtību apvienojumu. Kā mēdz teikt, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Tam nedaudz pievienojot mūsdienu garšu, Jūs iegūsiet šī gada aktuālākās aizkaru tendences.
Lasīt vairāk
aizkari lidz grīdai, palodzei, uz grīdas, garums

Kāds ir pareizais aizkaru garums?

25.05.2020
Cik gariem ir jābūt aizkariem? Līdz grīdai? Līdz palodzei? Kāpēc dažās internetā publicētās fotogrāfijās ir redzams, ka aizkari guļ uz grīdas? Kā tad ir pareizi?
Lasīt vairāk

2020. gada interjera un dizaina tendences

04.12.2019
2020. gads nāk ar jaunām tendencēm, pilnveidojot līdzšinējās. Šī gada tendenču atslēgvārdi ir omulīgs, sievišķīgs, mājīgs un vienkāršs interjers. Lūk, dažas aktuālākās tendences interjerā un dizainā
Lasīt vairāk

Mājokļa interjera noformēšanas tendences 2019. gadā

07.02.2019
Kā vienmēr, pasaules slavenākajiem interjera māksliniekiem nav viena vienota viedokļa un skatījuma, kas šogad ir aktuāls, tomēr mēs apkopojām aktuālākās tendences, par kurām viņiem ir izdevies vienoties
Lasīt vairāk
virtuves ēdamzonas aizkari

8 padomi aizkaru izvēlē

31.10.2018
Aizkariem ir būtiska izvēle interjera noformēšanā. Aizkari ir paredzēti ne tikai telpas aizsardzībai pret saules staru iedarbību, bet arī, lai piešķirtu visam interjeram stilistisku pabeigtību.
Lasīt vairāk
aizkari ar oderi

Aizkari ar oderi: kad ir vērts tādus pasūtīt?

17.07.2018
Aizkari ar oderi izskatās šiki, slāpē trokšņus un glābj no karstuma. Taču tie nav lēti un dažkārt tiem nepieciešama īpaši stipra karnīze. Kādiem aizkariem odere ir nepieciešamība, bet kādiem — lieka greznība?
Lasīt vairāk
aizkaru lambrekens

Kam vajadzīgs aizkaru lambrekens?

29.06.2017
Senatnē šis logu tekstils rotāja gan pils zāli, gan aristokrāta kabinetu, gan augstāko aprindu dāmas buduāru. Lambrekens var padarīt cēlāku arī mūsdienu mājokli, ja pareizi ievērot proporcijas.
Lasīt vairāk
Aizkaru krokojums

Kā pareizi aprēķināt aizkaru krokojumu?

29.03.2017
Kā pareizi aprēķināt aizkaru krokojumu? Jeb kā izvēlēties aizkaru platumu? Aizkaru krokojuma noteikšanai jāievēro divus pamatfaktorus: stangu platumu un krokojuma koeficientu.
Lasīt vairāk

Interjera un aizkaru dizaina tendences 2017. gadā

20.03.2017
Katra sezona interjera, modes un stila pasaulē nosaka jaunas tendences. Protams, katrā sezonas maiņā tās ieviest mājoklī vai uzņēmumā ir diezgan nereāli. Tomēr, ja plānojat atsvaidzināt savu telpu interjera dizainu, 2017. gada dizaina tendences var kalpot par lielisku iedvesmu, lai aizņemtos idejas nelielu elementu maiņai, ieviešanai vai uzlabošanai.
Lasīt vairāk
Nakts un dienas viesistabas aizkari

Kā izvēlēties dienas un nakts aizkarus viesistabai?

08.03.2017
Centrālā vieta ikkatrā mājā, protams, ir viesistaba. Šeit pulcējas visa ģimene, uzņem viesus un katrs saimnieks vēlas, lai šajā istabā visiem būtu komfortabli un mājīgi, tātad tās interjeru jāpārdomā īpaši rūpīgi. Kā izvēlēties tillu un nakts aizkarus viesistabai?
Lasīt vairāk
1 2 3
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu