SIA STALVE
Zvaniet
Aizkari. Eleganti, mūsdienīgi un funkcionāli aizkari

Aizkari

Aizkari

Eleganti, mūsdienīgi un funkcionāli aizkari

Izvēlieties savai gaumei, dzīves stilam un interjera dizainam atbilstošākos aizkarus! Piedāvājam aizkarus gan mājoklim, gan uzņēmuma telpām, gan sarīkojumiem telpās un brīvā dabā — aizkari kāzām, restorāniem, teātriem u. c.

Aizkari no klasikas līdz modernajam - jebkura veida telpās kombinācijā ar žalūzijām un citiem mājas tekstila un interjera elementiem. Piedāvājam pilna spektra pakalpojumu no dizaina izveides, audumu un stila izvēles līdz pat aizkaru šūšanai, piegādei un uzstādīšanai. Izvēloties sadarboties ar mums, varat būt droši, ka jums nāksies tikai pieņemt lēmumus, par pārējo parūpēsimies mēs - nodrošināsim pilnu izveides servisu no A līdz Z.

Aizkari

Mūsu veidotie aizkari kalpo ilgi, ir rūpīgi pārdomāti un funkcionāli

Lai jūsu mājokļa aizkari būtu funkcionāls jūsu interjera dizaina papildinājums ar pievienoto vērtību, izmantojiet mūsu aizkaru dizaina izveides pakalpojumus! Katrai telpai ir sava specifika — logu novietojumam pret debespusēm, izvēlētajam audumam, aizkaru atvēršanas un aizvēršanas iespējām u. c. Nianšu ir ļoti daudz, tieši tāpēc profesionāla konsultācija ļaus viegli atteikties no nepiemērotiem risinājumiem, kas noteikti atvieglos izvēli par labu jūsu ideālajiem aizkariem. Mūsu dizainere palīdzēs jums izvēlēties piemērotākās stangas vai sliedes, audumus, krāsas, fasonus, kas vislabāk iederēsies jūsu kopējā telpas stilā.

Aizkaru funkcionalitāte

Kvalitatīvi aizkari aizturēs siltumu ziemā, pasargās telpu no uzkaršanas vasarā, aptumšos telpu naktsmiera laikā un pasargās no garāmgājēju skatieniem. Tie būs telpas dizaina elements un akcents vai, tieši pretēji, ļaus telpā izcelt citus interjera dizaina objektus, piemēram, mēbeles vai dažādus aksesuārus, sienu krāsojumu, lustru u.c.

Bilžu galerija

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu