SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Nakts aizkaru audumi

Nakts aizkaru audumi - tumšie aizkari

Plaša nakts aizkaru izvēle – vairāk kā 500 biezo aizkaru audumi ar dažādu apdruku, izšuvumiem, plašā krāsu gammā

Biezie aizkaru audumi parasti ir 1,4 līdz 2,8 m plati. Ja loga platums ir līdz 1,5 metriem, tad ir ērtāk izmantot šauros aizkaru audumus, jo ir vajadzīgas tikai 2 slejas – katra savā pusē. Bet, ja loga platums pārsniedz 1,5 metrus, tad ir labāk izmantot plato aizkaru audumu, lai nav jāšuj kopā vairākas slejas.

Mūsu dizainere piedāvās jums labākos risinājumus, ņemot vērā jūsu vēlmes, gaumi, telpas interjeru, kā arī funkcionālos aspektus.

Populārākie nakts aizkaru audumi

Black out aizkaru audumi

Pilnīgai telpas aptumšošanai ir domāti black out aizkaru audumi, kam nespīd cauri gaisma. Tos var izmantot par vienīgajiem nakts aizkariem, kā arī šo audumu var piešūt kā oderi kādam vizuāli interesantam audumam. Tāpat no black out aizkaru auduma iespējams veidot romiešu stila jeb paceļamos aizkarus.

Gobelēns

Gobelēna aizkaru audumi ir gan vienkrāsaini, gan ar skaistiem ziedu rakstiem vai ornamentāliem dekoriem. Gobelēna nakts aizkaru audumi atšķiras ar biezumu un smagnējumu. Tie aiztur skaņas, gaismu un siltumu. Šim aizkaru audumam ir nepieciešama odere. Gobelēna tumšie aizkari ir piemēroti reprezentablām telpām ar augstiem griestiem – zālēm, pilīm, muižām, greznām viesistabām. Šo aizkaru audumu visbiežāk izmanto, lai veidotu dekoratīvus aizkarus, jo to aizvēršana un atvēršana ir pasmaga. Lai to padarītu vienkāršāku, ir iespējams izmantot sliedes mehānismu, kas paslēpts zem lambrekeniem.

Tafts

Tafta aizkaru audumi ir diezgan grezni, jo tiem piemīt neliels spīdums. Tie ir visai viegli un lieliski padodas dažādu dekoratīvu aizkaru elementu izveidei. Tafta nakts aizkaru audumi ir pieejami gan vienkrāsaini, gan ar dažādām apdrukām.

Zīds

Izvēloties zīda audumu nakts aizkariem, jums ir jārēķinās ar to, ka tiem būs nepieciešama odere, lai tos padarītu biezākus un mazāk gaismas caurlaidīgus, kā arī pasargātu tos no izbalēšanas vasarā, kad vēlaties paslēpties no spožajiem saules stariem.

Individuāls aizkaru dizains

Mūsu dizainere pēc telpas apskates un jūsu vēlmju uzklausīšanas uz nākamo tikšanos, lai prezentētu aizkaru dizainu, ņems līdzi arī iespējamo aizkaru audumu paraugus. Tad jūs kopā ar dizaineri varēsiet redzēt, kā iespējamie audumi varētu izskatīties telpā.

Mūsu piedāvātie nakts aizkaru audumi

Sazinieties ar mums, lai pieteiktu dizainera konsultāciju.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu