SIA STALVE
Zvaniet

Aizkaru stili

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Tumšie nakts aizkari

blackout nakts aizkari

Nakts jeb biezie aizkari ir vieni no funkcionālākajiem aizkariem

To dizains ir atkarīgs gan no telpas dizaina, gan no jūsu vēlmēm, gan no telpas specifikas.

  • Aptumšo telpu – atkarībā no telpas novietojuma, vai tajā iespīd rīta, vakara vai dienas saule, kvalitatīvi tumšie aizkari palīdzēs jums labāk izgulēties vai atpūsties, pasargās no tiešiem saules stariem, pa dienu strādājot ar datoru vai skatoties attēlu televizora ekrānā.
  • Slāpē skaņas – tumšie aizkari, kas veidoti no stingra un bieza auduma, palīdzēs slāpēt trokšņus.
  • Regulē temperatūru – biezie aizkari noteikti palīdzēs arī telpai neuzkarst vasarā un aizturēs aukstumu ziemā.

Nakts aizkari ar oderi

Iesakām veidot nakts aizkarus ar oderi, jo šādiem aizkariem ir krietni vairāk priekšrocību – tie daudz labāk aptumšo telpu, aizsargā to no uzkaršanas, kā arī pasargā no izbalēšanas aizkarus, ja saule telpā iespīd lielāko dienas daļu.

Nakts aizkaru dekoratīvās funkcijas

Biezo aizkaru izveidē ir ļoti plašas dizaina iespējas – tie var būt askētiski un funkcionāli, tie var būt telpas akcents. Ir iespējams arī variants, kad biezais aizkars ir stacionārs, atsprausts un neverams, tādējādi papildinot plānos jeb dienas aizkarus.

Ja loga augšdaļu rotā dekoratīvi elementi, piemēram, volāni vai lambrekeni, tad vēlams, lai garie sānu aizkari netiktu kustināti un neizjauktu ieloces.

Biezie aizkari kā dekoratīvais elements

Tumšos aizkarus var izmantot arī par dekoratīvo elementu durvju ailēs, lai atdalītu telpas, vai telpā, lai atdalītu zonas, piemēram, restorānos, skaistumkopšanas salonos, spa u. c. Tāpat no tā paša auduma, kas izmantots aizkariem, ir iespējams darināt spilvenus, galdautus, salvetes, dekoratīvās segas.

Nakts aizkaru alternatīvas

Romiešu žalūzijas, austriešu žalūzijas, franču šūtie paceļamie aizkari (žalūzijas) var lieliski aizvietot nakts aizkarus. Arī šajā gadījumā jebkuriem aizkariem vai žalūzijām ir iespējams piešūt oderi. Romiešu, austriešu vai franču aizkari (žalūzijas) ļoti labi izskatās kopā ar plānajiem jeb dienas aizkariem. Tos var stiprināt dažādi, uz atsevišķas aizkaru stangas gan virs, gan zem paceļamajiem aizkariem (žalūzijām).

Individuāls nakts aizkaru dizains

Jūsu mājoklī vai uzņēmuma telpās ir nepieciešami tumšie nakts aizkari? Sazinieties ar mums! Mūsu dizainere dosies pie jums, lai apskatītu telpu, uzklausītu jūsu vēlmes un idejas un piedāvātu jums mūsdienīgus, kvalitatīvus un interjeram atbilstošus risinājumus.

Tiklīdz jūsu pasūtītā dizaina aizkari būs uzšūti, mēs tos pieliksim kopā ar jūsu izvēlētajām aizkaru stangām vai citiem stiprinājuma risinājumiem.

Mūsu piedāvātie nakts jeb tumšie aizkari

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par biezo jeb nakts aizkaru izveides iespējām.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu