SIA STALVE
Zvaniet

Citi produkti

Citi produkti. Piedāvājam plašu dizaina elementu un aksesuāru izvēli, kas papildinās jūsu telpas aizkaru dizainu

Citi produkti

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Citi produkti

Piedāvājam plašu dizaina elementu un aksesuāru izvēli, kas papildinās jūsu telpas aizkaru dizainu

Papildiniet savas telpas dizainu ar interjeram un aizkariem pieskaņotiem akcentiem! Iespējas ir neierobežotas, viss atkarīgs no tā, kādu rezultātu vēlaties sasniegt.

Līdztekus aizkariem sava mājokļa vai uzņēmuma telpu interjeru varat papildināt arī ar citiem mājas tekstila izstrādājumiem. Tie lieliski pilnveidos jūsu telpu interjeru un kopskatu, ja to dizains būs veidots vienotā ansamblī. Lai to panāktu, tiem nemaz nav jābūt šūtiem no tā paša auduma!

Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni ir viens no labākajiem interjera dizaina elementiem, ar ko papildināt telpas interjeru. Tos iespējams veidot dažādās krāsās, toņos un formās, lai dekoratīvie spilveni kalpotu gan par akcentu, gan par papildinājumu, gan par tīri praktiskiem elementiem.

Gultas pārklāji, dekoratīvie spilveni, krēslu pārvalki

Gultas pārklāji

Vai vēlaties iegūt pieczvaigžņu eleganci savā guļamistabā? Mūsu atbilde — interjeram pieskaņoti, eleganti gultas pārklāji. Tos iespējams pašūt gan ar oderi, gan bez. Gultas pārklāji un to dizains ir veidots tā, lai tos varētu viegli iztīrīt.

Krēslu pārvalki

Vai jūsu krēsliem ir nepieciešama jauna elpa? Vai vēlaties tos pieskaņot interjeram kādā īpašā pasākumā? Krēslu pārvalki ir lielisks risinājums. Tos ir iespējams pašūt gandrīz no jebkura izturīga auduma, tos var viegli iztīrīt un nomainīt, kad vien nepieciešams, saglabājot esošos krēslus, tātad neieguldot līdzekļus jaunu krēslu iegādē.

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu