Citi produkti

Piedāvājam plašu dizaina elementu un aksesuāru izvēli, kas papildinās jūsu telpas aizkaru dizainu

Papildiniet savas telpas dizainu ar interjeram un aizkariem pieskaņotiem akcentiem! Iespējas ir neierobežotas, viss atkarīgs no tā, kādu rezultātu vēlaties sasniegt.

Līdztekus aizkariem sava mājokļa vai uzņēmuma telpu interjeru varat papildināt arī ar citiem mājas tekstila izstrādājumiem. Tie lieliski pilnveidos jūsu telpu interjeru un kopskatu, ja to dizains būs veidots vienotā ansamblī. Lai to panāktu, tiem nemaz nav jābūt šūtiem no tā paša auduma!

Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni ir viens no labākajiem interjera dizaina elementiem, ar ko papildināt telpas interjeru. Tos iespējams veidot dažādās krāsās, toņos un formās, lai dekoratīvie spilveni kalpotu gan par akcentu, gan par papildinājumu, gan par tīri praktiskiem elementiem.

 

Gultas pārklāji, dekoratīvie spilveni, krēslu pārvalki

 

Gultas pārklāji

Vai vēlaties iegūt pieczvaigžņu eleganci savā guļamistabā? Mūsu atbilde — interjeram pieskaņoti, eleganti gultas pārklāji. Tos iespējams pašūt gan ar oderi, gan bez. Gultas pārklāji un to dizains ir veidots tā, lai tos varētu viegli iztīrīt.

Krēslu pārvalki

Vai jūsu krēsliem ir nepieciešama jauna elpa? Vai vēlaties tos pieskaņot interjeram kādā īpašā pasākumā? Krēslu pārvalki ir lielisks risinājums. Tos ir iespējams pašūt gandrīz no jebkura izturīga auduma, tos var viegli iztīrīt un nomainīt, kad vien nepieciešams, saglabājot esošos krēslus, tātad neieguldot līdzekļus jaunu krēslu iegādē.

dekoratīvas aizkaru stangas

Aizkaru stangas

Aizkaru stangas ir daļa no aizkaru dizaina, tomēr arī to dizaina un funkcionālās iespējas ir ļoti plašas. Piedāvājam pieskaņot, sagatavot un tehniski pareizi uzstādīt aizkaru stangas, sliedes vai bīdāmo aizkaru paneļu sistēmas.

Lasīt vairāk
baldahīni

Baldahīni

Vēlaties atdalīt vienas telpas divas zonas vai padarīt guļamistabu romantiskāku? Baldahīns ir lielisks un mūsdienīgs risinājums, jo to uzstādīšanas, audumu izvēles un dizaina iespējas ir neierobežotas.

Lasīt vairāk
gultas pārklāji

Gultas pārklāji

Mūsu dizainere palīdzēs jūsu telpas interjeru papildināt ar pieskaņotiem gultas pārklājiem un dekoratīvajiem spilveniem, kurus izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma. Audumu, formu un krāsu izvēles iespējas ir neierobežotas.

Lasīt vairāk
dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni

Dekoratīvie spilveni kalpo par funkcionālu dizaina akcentu telpā. Ar dekoratīvajiem spilveniem interjeru var padarīt daudzveidīgāku un interesantāku, piemēram, klasiskā interjerā ieliekot dzirkstošas, spilgtas krāsas dekoratīvos spilvenus.

Lasīt vairāk
skaists dekoratīvais aizkaru pušķis

Aizkaru piederumi

Klasisku, modernu vai jebkura cita stila aizkaru dizainu vēl greznāku un pilnvērtīgāku padarīs piemērotu aizkaru piederumu izvēle.

Lasīt vairāk
krēslu pārvalki

Krēslu pārvalki

Arī krēslus, kas kalpojuši jau ilgi, ir iespējams padarīt par jauniem, uzšujot tiem pārvalku. Krēslu pārvalki var ienest interjerā jaunas, svaigas vēsmas. Jauni krēslu pārvalki radīs iespaidu, ka jauni ir paši krēsli.

Lasīt vairāk