SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Plisē jeb plisētās žalūzijas

Plisētās žalūzijas vannas istabā

Plisētās žalūzijas ir jauns, moderns un funkcionāls logu dekorēšanas veids

Plisētās žalūzijas raisīs īpašu prieku tajos, kam problēmas sagādāja žalūziju vai aizkaru izvēle nestandarta vai jumtistabu logiem, kā arī tie, kas logu dekorēšanai nevarēja atvēlēt daudz vietas telpas specifikas vai kompaktuma dēļ.

Plisētās žalūzijas un to izmantošana

Plisētās žalūzijas lieliski izskatīsies gandrīz jebkurā telpā – virtuvē, viesistabā, guļamistabā vai birojā. Turklāt plisētās žalūzijas sniedz vēl vienu lielisku iespēju, kā dekorēt jumta un dažādu citu veidu logus. Tā ir visnotaļ lieliska ziņa tiem, kam mājoklī vai uzņēmuma telpās ir nepieciešams žalūziju risinājums, kas aizņem iespējami maz vietas pie loga.

Plisētās žalūzijas un to dizaina iespējas

Plisēto žalūziju izveidē izmantotie audumi ir ļoti viegli kopjami, to priekšrocība ir mitrumizturība. Tāpat lielākā daļa piedāvāto audumu ir ugunsdroši. Piedevām šie audumi ir pieejami dažādos toņos, kā arī biezumos (ar dažādu gaismas caurlaidību), tostarp atstarojoši un aptumšojoši, kas lieliski derēs, piemēram, guļamistabā ar jumta logiem. Tās nosegs visu vajadzīgo laukumu, kalpojot gan praktiskos, gan dekoratīvos nolūkos.

Plisētās žalūzijas - tehniskais risinājums un iespējas

Plisētās žalūzijas ir ērti nostiprināmas pie logu rāmjiem, un to kompaktums ļauj maksimāli saglabāt redzamību caur stiklojumu. Tās ir perfektas gan vertikālās, gan slīpās plaknēs. Turklāt atvērumu var regulēt ne tikai no apakšas uz augšu, bet arī otrādi.

Plisētās žalūzijas iespējams vērt gan no apakšas uz augšu, gan no augšas uz apakšu.

Plisēto žalūziju konstrukcijā ir divi alumīnija profili, starp kuriem atrodas plisētais audums. Paceļot un nolaižot, audums salokās kā akordeons, saliktā veidā aizņemot apmēram 5 cm.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu savu individuālo žalūziju izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu