SIA STALVE
Zvaniet

Pakalpojumi

Pakalpojumi

Pakalpojumi

Aizkaru šūšanas un citi saistītie pakalpojumi

Izvēlieties savai gaumei, dzīves stilam un interjera dizainam atbilstošākos aizkarus - aizkaru dizains, šūšana, tīrīšana, gludināšana u.c. pakalpojumi.

Piedāvājam arī izšūšanas, karogu šūšanas, galdautu šūšanas u.c. pakalpojumus. Veiksim jebkura veida žalūziju vai aizkaru uzstādīšanu.

Pakalpojumi - interjera un aizkaru dizains

Interjera un aizkaru dizains

Vai vēlaties kādai vai kādām sava mājokļa vai uzņēmuma telpām piešķirt jaunu elpu? Interjera dizains vai jauns aizkaru dizains ir tas, kas var pilnīgi mainīt telpas noskaņu un atmosfēru tajā.

Aizkaru stangu uzstādīšana, aizkaru piekāršana un žalūziju uzstādīšana

Aizkaru stangu uzstādīšana prasa lielu precizitāti, tāpēc piedāvājam to veikt kopā ar aizkaru izveidi. Aizkaru stangu izvēle un uzstādīšana ir jāplāno vienlaikus ar aizkaru dizaina izveidi, lai varētu precīzi aprēķināt aizkaru platumu, augstumu u. c. Arī aizkaru piekāršana un uzstādīšana ir pakalpojums, ko piedāvājam visiem saviem klientiem, nodrošinot pilnu servisu no idejas līdz gatavam rezultātam.

Aizkaru tīrīšana, gludināšana un labošana

Mūsu specializācija ir aizkaru dizains, žalūziju izveide un citu saistīto interjera dizaina mājas tekstila izstrādājumu un elementu radīšana, tomēr sadarbība ar mūsu klientiem turpinās arī pēc aizkaru uzstādīšanas. Aizkaru tīrīšana, aizkaru gludināšana un aizkaru labošana ir laikietilpīgs un darbietilpīgs process, lai saglabātu to ilgmūžību un lielisko izskatu daudzus gadus.

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu