Pakalpojumi

Aizkaru šūšanas un citi saistītie pakalpojumi

Izvēlieties savai gaumei, dzīves stilam un interjera dizainam atbilstošākos aizkarus – aizkaru dizains, šūšana, tīrīšana, gludināšana u.c. pakalpojumi.

Piedāvājam arī izšūšanas, karogu šūšanas, galdautu šūšanas u.c. pakalpojumus. Veiksim jebkura veida žalūziju vai aizkaru uzstādīšanu.

 

Pakalpojumi - interjera un aizkaru dizains

Interjera un aizkaru dizains

Vai vēlaties kādai vai kādām sava mājokļa vai uzņēmuma telpām piešķirt jaunu elpu? Interjera dizains vai jauns aizkaru dizains ir tas, kas var pilnīgi mainīt telpas noskaņu un atmosfēru tajā.

 

Aizkaru stangu uzstādīšana, aizkaru piekāršana un žalūziju uzstādīšana

Aizkaru stangu uzstādīšana prasa lielu precizitāti, tāpēc piedāvājam to veikt kopā ar aizkaru izveidi. Aizkaru stangu izvēle un uzstādīšana ir jāplāno vienlaikus ar aizkaru dizaina izveidi, lai varētu precīzi aprēķināt aizkaru platumu, augstumu u. c. Arī aizkaru piekāršana un uzstādīšana ir pakalpojums, ko piedāvājam visiem saviem klientiem, nodrošinot pilnu servisu no idejas līdz gatavam rezultātam.

 

Aizkaru tīrīšana, gludināšana un labošana

Mūsu specializācija ir aizkaru dizains, žalūziju izveide un citu saistīto interjera dizaina mājas tekstila izstrādājumu un elementu radīšana, tomēr sadarbība ar mūsu klientiem turpinās arī pēc aizkaru uzstādīšanas. Aizkaru tīrīšana, aizkaru gludināšana un aizkaru labošana ir laikietilpīgs un darbietilpīgs process, lai saglabātu to ilgmūžību un lielisko izskatu daudzus gadus.

aizkaru dizains

Aizkaru dizains

Aizkari ir jūsu mājokļa vai uzņēmuma telpu gan dekoratīvais, gan funkcionālais elements, kas var pilnīgi mainīt telpas izskatu un atmosfēru tajā.

Lasīt vairāk
aizkaru šūšana

Aizkaru šūšana

Aizkaru šūšana ir viena no aizkaru dizaina būtiskākajām sastāvdaļām, jo izgatavojot aizkarus pēc īpaša, individuāla, jūsu telpām un prasībām piemērota dizaina, tos ir speciāli jāšuj, lai pēc lieluma (garuma un platuma).

Lasīt vairāk
aizkaru gludināšanas pakalpojumi

Aizkaru gludināšana

Nodrošinām aizkaru gludināšanu pēc to tīrīšanas vai mazgāšanas. Mūsu speciālisti labi pārzina katra aizkaru auduma specifiku, tostarp atbilstošāko gludināšanas veidu un tehniku.

Lasīt vairāk
aizkaru tīrīšana un mazgāšana

Aizkaru tīrīšana

Kvalitatīva jebkura veida aizkaru tīrīšana, nodrošinām arī aizkaru gludināšanu, noņemšanu un uzstādīšanu pirms un pēc tīrīšanas.

Lasīt vairāk
aizkaru remonts un labošana

Aizkaru remonts un labošana

Kvalitatīva aizkaru labošana – radoši risinājumi. Bieži vien, izmantojot radošu pieeju vai profesionālu tehniku, aizkarus ir iespējams salabot tā, ka neviens nepamanīs, ka tie jebkad bijuši bojāti.

Lasīt vairāk
žalūziju uzstādīšanas pakalpojums

Žalūziju uzstādīšana

Nodrošinām tehnoloģiski pareizu jebkuru pie mums pasūtīto žalūziju uzstādīšanu. Mūsu speciālists parūpēsies par visām ar žalūziju uzstādīšanu saistītajām niansēm.

Lasīt vairāk
interjera dizains viesistabai

Interjera dizains

Interjera dizaina projektā kā minimums ietilpst: elektrības projekts, skices, fotogrāfijas, mēbeļu skices. Dizainu mēs zīmējam ar roku – tā ka katra mūsu skice ir ekskluzīva un vienreizīga, neatkārtojama.

Lasīt vairāk

Izšūšana

Personalizēti dvieļi, galda salvetes vai citi tekstilizstrādājumi var būt lieliska dāvana kāzās vai sālsmaizei, savukārt personalizētas galda salvetes ar jūsu restorāna logo liecinās par eleganci un izsmalcinātību.

Lasīt vairāk
galdautu šūšana

Galdautu šūšana

Galdauts ir elegants interjera dizaina papildinājums, kas liecina par labu gaumi un zināšanām. Galdautu dizaina iespējas ir neierobežotas no dažādiem dabīgiem materiāliem, līdz sintētiskiem un dažādu audumu kombinācijām.

Lasīt vairāk