SIA STALVE
Zvaniet

Palīdzam radīt pozitīvas emocijas mājās, darba telpās un sabiedriskās vietās

“Aizkarudizains.lv ir mūsu ģimenes uzņēmums. Un, kā ikvienā īstā ģimenes uzņēmumā, katrs klients ir īpaši svarīgs, katru pasūtījumu īstenojam ar vislielāko atbildību un ikvienu darbu veicam individuāli, vislabākajā kvalitātē.
Mēs mīlam izaicinājumus, projektus, kuros varam radoši izpausties, izmantot savu pieredzi un zināšanas par jaunākajām stila un materiālu tendencēm.”

Stāsts par pozitīvām emocijām

Aizkaru dizains ir stāsts par pozitīvām emocijām… Aizkari palīdz radīt pozitīvu atmosfēru ikvienā telpā – tie palīdz akcentēt interjeru, skatu pa logu vai paši kalpo par akcentu. Tā pēc garas darba dienas jums ir iespēja pavadīt vakaru ģimenes lokā, baudīt pilnvērtīgu naktsmieru guļamistabā, efektīvi strādāt patīkamās uzņēmuma telpās vai uzņemt viesus savā elegantajā restorānā vai mājīgajā viesnīcā.

Mūsu stāsts

Reiz, vēl strādājot algotā darbā mazumtirdzniecības nozarē, manās rokās nonāca Roberta T. Kijosaki un Šāronas L.  Lekteres grāmata “Bagātais tētis, nabagais tētis”, kuru lasīju ar lielu interesi, līdz nolēmu, ka iegūtās zināšanas ir jāliek lietā.

Savai draudzenei, tagad sievai Kristīnei, teicu, ka ar viņas radošumu un pieredzi aizkaru dizaina nozarē un manu mērķtiecību un pieredzi tirdzniecībā mēs varētu izveidot kopīgu uzņēmumu. Mūsu mērķis bija radīt pozitīvas emocijas. Un nu jau vairāk nekā 10 gadus to kopā īstenojam.

Mūsu pieredze

Mūsu dizainerei Kristīnei ir vairāk nekā 23 gadu pieredze nozarē. Kristīne ir veidojusi visdažādāko telpu aizkaru dizainu – greznus aizkarus Kukšu muižā, pludmales restorāna aizkarus, griestu aizkarus, aizkarus kāzu svinībām greznā brīvdabas teltī, skaistumkopšanas salonā un neskaitāmus aizkarus viesistabām, guļamistabām, virtuvēm un bērnistabām.

Iedvesma

Protams, mūs iedvesmo mūsu klienti. Bet iedvesmu smeļamies arī dabā. Tā esam tikuši pie aizraujoša hobija, kas apvieno pilsētas vidi un dabu, ļaujot mums radoši izpausties.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu