SIA STALVE
Zvaniet
Moderni, aktuālu kolekciju audumi, kurus izvēlējusies mūsu dizainere

Audumi

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Audumi

Moderni, aktuālu kolekciju audumi, kurus izvēlējusies mūsu dizainere

Vairāk kā 1000 linu, organzas, tilla, zīda, gobelēna, tafta un black out aizkaru audumi plašā krāsu un apdruku gammā, no 1,4 līdz 3,2 m platumā.

Vai jums ir īpaši iepaticies kāds aizkaru audums? Mūsu dizainere pielāgos aizkaru dizainu jūsu izvēlētajam audumam vai palīdzēs atlasīt atbilstošāko audumu jūsu izvēlētajam aizkaru stilam — klasiskam, modernam, dabiskam vai jebkuram citam.

Aizkaru audumi un to īpašības

Jautājiet mūsu dizainerei, viņa pastāstīs jums par katra aizkaru auduma priekšrocībām un izmantošanas iespējām. Katram aizkaru stilam un katram aizkaru audumam ir savas īpašības, kas jāņem vērā, veidojot aizkarus. Tāpat vērā ņemams ir arī logu novietojums attiecībā pret debespusēm. Jo logā vairāk iespīd saule, jo aizkari būs vairāk pakļauti tās stariem, kas attiecīgi ir jāņem vērā, izvēloties aizkaru audumu.

Aizkaru audumi

Aizkaru audumi telpā

Vai vēlaties redzēt, kā vairāki audumi izskatīsies jūsu telpā, lai būtu vieglāk izvēlēties? Dizainere pēc jūsu vēlmju noskaidrošanas dosies pie jums ar audumu paraugiem. Atkarībā no telpas sienu krāsām, mēbelēm, iekārtojuma, kā arī apgaismojuma aizkaru audums var izskatīties pilnīgi atšķirīgi. Tāpēc mēs vienmēr iesakām pirms galīgās izvēles par labu kādam aizkaru audumam to noteikti apskatīt telpā, kur plānots aizkarus piekārt.
Apskatiet mūsu piedāvātos dienas un nakts aizkarus, kā arī aizkarus ar ziedu rakstiem.

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu