SIA STALVE
Zvaniet

Skatuves aizkari

skatuves aizkari Valkas pamatskolāIzgatavosim skatuves aizkarus, kas izcels galveno – skatuvi un uz tās notiekošo darbību

Skatuves aizkari (aktu zāles aizkari) parasti tiek šūti no bieza auduma, lai tie būtu necaurspīdīgi un aizturētu uz skatuves notiekošo darbību skaņas, kad tie ir aizvērti un notiek, piemēram, dekorāciju vai personāžu maiņa.

Skatuves aizkari ir smagi, tāpēc tiem vajadzētu izvēlēties kārtīgu, izturīgu aizkaru sliedi vai stangu, vēlams ar rokas vadību – malā aukla – vai ar elektropiedziņu.

Nodrošinām

  • Skatuves aizkaru dizainu – krāsa, audumu izvēle, forma u. c.
  • Nomērīšanu – noņemam precīzus mērus, paredzot visas nianses un uzņemoties atbildību.
  • Izgatavošanu – skatuves aizkaru izgatavošanas procesā paredzam un izpētām arī to aizvēršanas sistēmu, lai pielāgotu un izgatavotu visus nepieciešamos elementus, kas to atbalstīs. Līdz ar to jums neradīsies nekādi pārpratumi ar pusaizvērtiem aizkariem vai tml.
  • Pielikšanu – paredzam stiprinājumus, aizvēršanas sistēmas u. c.
  • Tīrīšanu – skatuves aizkaru tīrīšana ir visai sarežģīts process, jo tie ir lieli, biezi un jātīra tā, lai tiktu panākts vēlamais efekts, bet aizkari netiktu bojāti vai deformēti.
  • Labošanu – uz skatuves mēdz gadīties misēkļi. Veicam aizkaru labošanu, lai tie atkal izskatītos kā jauni.

Skatuves zāles aizkari

Zālei, kurā atrodas skatuve, bieži vien ir arī logi. Vēlams telpas logu aizkarus saskaņot ar skatuves aizkariem, lai tie būtu savstarpēji saderīgi. Telpas logu aizkariem nav obligāti jābūt vienā krāsā vai no viena auduma ar skatuves aizkariem, galvenais, lai tie kopā radītu telpā harmonisku vienotības sajūtu.

Mūsu veidotie skatuves aizkari

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos un apspriestu jūsu skatuves aizkaru izgatavošanas iespējas.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu