SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari virtuvei

Virtuves aizkari - romiešu žalūzijas

Virtuve - viena no omulīgākajām vietām mājoklī

Virtuves aizkari ir viens no elementiem, kas veido kopējo sajūtu šajā telpā. Šeit top maltītes ģimenei, draugiem un citiem viesiem. Jums ir iespēja to padarīt vēl mājīgāku, vienlaikus paslēpjoties no ziņkārīgiem skatieniem un saglabājot privātumu.

Virtuves aizkaru dizains sniedz ļoti plašas iespējas gan audumu izvēlē, gan arī iespējās noteikt savu individuālo stilu ar īpašu aizkaru fasonu, lambrekenu vai kādiem citiem aizkaru aksesuāriem.

Mūsu dizainere vairāku iemeslu dēļ iesaka izvēlēties šādus virtuves aizkaru audumus:

  • viegli mazgājamus un kopjamus, lai biežāk kā citās telpās aizkarus varētu iztīrīt;
  • plānos aizkaru audumus, maksimāli caurspīdīgus, lai atvieglotu maltītes gatavošanu virtuvē.

Plaša spektra virtuves aizkari, to dizains un risinājumi

  • Romiešu aizkari jeb romiešu žalūzijas, kas veic vienlaicīgi 2 funkcijas – tie ir gan dekoratīvi , gan funkcionāli.
  • Austriešu aizkari jeb austriešu žalūzijas, kas arī vienlaicīgi ir gan dekoratīvi , gan funkcionāli.
  • Garos aizkarus, kas visbiežāk ēdamzonā ir no tā paša auduma, no kura virtuves zonā ir izveidota romiešu žalūzija.

 

“Virtuves un ēdamzonā būtu nepieciešami divu veidu aizkari - gan dienas gaišajam laikam, gan vakaram. Tās var būt 2 dažādas romiešu žalūzijas - caurspīdīga un necaurspīdīga (viena aiz otras). Iespējams arī kombinēt plāno romiešu žalūziju ar necaurspīdīgu rullo žalūziju vai rullo kasešu žalūziju, jo šīs telpas to funkciju dēļ pieprasa īpaši harmonisku un mājīgu atmosfēru”.

Dizainere
Kristīne Martinsone

Viens no labākajiem risinājumiem ir romiešu aizkari

Tie aizņem mazāk vietas un izskatās tikpat gaumīgi un eleganti kā dekoratīvie virtuves aizkari.

Romiešu aizkariem ir gandrīz neierobežotas auduma izvēles iespējas, tādēļ ir vērts ņemt vērā iespēju, ka tos var darināt no viegli kopjama aizkaru auduma, kas būtiski uzlabos tīrību jūsu virtuvē.

Klasiski virtuves aizkari

Ja romiešu aizkari nav jūsu gaumē, izvēlieties klasiskus aizkarus no biezāka vai plānāka auduma, piemērojot tos tieši virtuvei, piemēram, saņemot uz sāniem vai izveidojot kādā īpašā, interjeram atbilstošā formā.

Romiešu žalūzijas

Papildus virtuves aizkariem jūs varat uzstādīt arī romiešu žalūzijas. Tās ir gan ikdienā ērti lietojamas, gan kopjamas. Ja virtuves zona ir apvienota ar ēdamzonu, tad no šī paša virtuves aizkaru – romiešu aizkaru – auduma ēdamzonā labi izskatīsies sašūti garie aizkari, tādējādi apvienojot telpas kopējo vizuālo efektu.

Ar ēdamistabu apvienota virtuve

Aizkari tādā virtuvē, kas ir apvienota ar viesistabu vai ēdamistabu, var būt arī līdz grīdai, ja logs atrodas tālāk no gatavošanas zonas. Šādā telpā ar vairākiem logiem ir iespēja plūstoši saskaņot jūsu izvēlētos aizkaru dizainus, lai tajā rastos harmonija. Ēdamistabas uzdevums ir ne tikai būt mājīgai kopīgām maltītēm un sirsnīgām sarunām. Interjers, kurā ir ievērotas aizkaru dizaina prasības attiecībā uz šī līdzsvara ieviešanu, var radīt lielisku atbalstu tādai atmosfērai, kādu vēlaties savās telpās sajust un redzēt. Uzziniet vairāk par ēdamistabas aizkariem.

Mūsu veidotie virtuves aizkari

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā virtuves aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu