SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Franču žalūzijas

sarkanas sakrokotas franču žalūzijas

Greznas žalūzijas īpaši romantiskam un krāšņam telpas interjeram

Franču žalūzijas atšķirībā no austriešu žalūzijām ir sakrokotas no apakšas līdz pašai augšai. Tās izskatās ļoti grezni, romantiski un dekoratīvi.

Tās sastāv no žalūziju pacelšanas mehānisma un pašas žalūzijas, kas ir piestiprināta pie mehānisma.

Auduma izvēle

Šīs žalūzijas var izgatavot no plāna un viegla dienas auduma, piemēram, tilla, plānā lina, u.c., vēlams, lai tas būtu mīksts un krītošs, tādējādi organzas audums franču žalūzijām nebūs piemērots. Franču žalūzijas nav iespējams izveidot no bieza aizkaru auduma, jo nepieciešams ļoti liels auduma krokojums 1:3, līdz ar to žalūzija būs smaga un viņu nebūs iespējams kustināt. Franču žalūzijas iespējams kombinēt kopā ar aizkariem.

Risinājumu iespējas

Franču žalūzijas guļamistabā

Visbiežāk franču žalūzijas tiek izmantotas guļamistabās, lai tām piešķirtu īpaši romantisku noskaņu. Tās veido no plāna aizkaru auduma telpas interjeram piemērotā krāsā, piemēram, sarkanas, brūnas, violetas vai baltas, tām pieskaņojot biezos aizkarus.

Tādējādi telpā tiek iegūts romantisks efekts un pieklusinātas krāsas, pilnībā nelaižot cauri spožos saules starus, bet biezie (nakts) aizkari pilda savu funkciju tumšajā diennakts laikā.

Franču žalūzijas greznās telpās

Franču žalūzijas bieži izmanto arī dažādās greznās telpās, piemēram, viesistabās, telpās, kas atrodas pilīs, muižās u. c., kur tās ir paredzētas gan funkcionāliem, gan dekoratīviem nolūkiem.

Franču žalūzijas pie nestandarta logiem

Franču žalūzijas var izmantot augstiem trepju telpu logiem, kur logs stiepjas pa diviem stāviem, apmēram 3 – 5 m augstumā.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu savu individuālo franču žalūziju izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu