SIA STALVE
Zvaniet

Viesnīcām un viesu mājām

Aizkari Kukšu muižas viesu namāAizkari viesnīcām, sanatorijām, viesu mājām, namiem, muižām un pilīm

Veidojam aizkarus viesnīcām, sanatorijām, viesu mājām un pilīm pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā katras telpas stilu un kopējo noskaņu, kādu jūs tajā vēlaties radīt. Atbilstoši aizkari var telpai piešķirt kādu īpašu raksturu.

Aizkari dažādām noskaņām un mērķiem viesnīcās un viesu namos

Ar aizkariem telpai piešķirtais raksturs reizēm arī nosaka, kā te jutīsies cilvēks, kas šeit ir nolēmis palikt īsāku vai ilgāku laiku.

  • Viegli, gaisīgi, maigi un gaiši aizkari telpai piešķir romantisku noskaņu. Silts vējš, šūpojot aizkarus, padara telpu pat nedaudz noslēpumainu un ar mistisku pieskaņu.
  • Biezāki un greznāki aizkari telpu padara majestātiski elegantu, piešķir tai izsmalcinātības un pat karaliskas greznības iespaidu, kas ļoti piestāvēs viesnīcas vai viesu mājas luksusa numuriem, kur ir nepieciešams radīt daudz īpašāku gaisotni nekā citās telpās.
  • Ekstravagantu, mūsdienīgu vai absolūti neparastu stilu telpā var panākt ar īpaša auduma un noformējuma aizkariem vai kombinējot dažādu audumu aizkarus un žalūzijas.
  • Aizkari var palīdzēt arī izcelt ainavu vai, tieši pretēji, notušēt to, kas redzama ārā pa logu. Ir iespējams, ka viesnīcā vai viesu namā, kur numuri atrodas abās ēkas pusēs, tās ir pilnīgi dažādas – viena, kas jāizceļ, otra, kas jānotušē. Līdz ar to, lai viesu uzturēšanos padarītu patīkamu, pareizi būtu pasūtīt katrai ēkas pusei atbilstošus aizkarus. Tas nozīmē, ka jūs varētu kļūdīties, pasūtot vienādus aizkarus visiem ēkas numuriem.

Ļoti biezi tumšie aizkari spa viesnīcām un viesu namiem

Piedāvājam biezos aizkarus, kas var radīt pilnīgu tumsu istabā pat vissaulainākajā dienā. Šādus aizkarus augstu vērtēs spa viesnīcu un viesu namu, kā arī sanatoriju viesi, kuri nereti vēlas baudīt siestu.

Individuāla dizaina aizkari

Mums ir plaša pieredze dažādu aizkaru izveidē. Esam veidojuši aizkarus Kukšu muižā, Rāmavas Depkina muižai, dažādās viesnīcās, Ķekavas sociālās aprūpes centrā, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Vienības gatvē, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Gaiļezers u.c.

Palīdzēsim jūsu viesnīcai, muižai vai viesu namam izveidot funkcionālus un noskaņai atbilstošus aizkarus, kas noteikti ļaus viesiem justies vēl labāk.

Varam izstrādāt unikālu dizainu vai veidot aizkarus atbilstoši kopējā projekta interjera dizainera iecerēm un norādēm.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu