SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Kukšu muižas aizkaru izveide

28.01.2016
Aizkaru dizains Kukšu muižā

Bilžu galerija

Kukšu muižas aizkaru izveide ir viens no mūsu realizētajiem apjomīgākajiem un sarežģītākajiem projektiem. Izveidojām oriģinālus un elegantus aizkarus katrā telpā, romantiskus baldahīnus, telpas interjeram pieskaņotus gultas pārklājus un dekoratīvos spilvenus. 

Par Kukšu muižu

Kukšu muiža Kurzemē var lepoties ar senu un bagātīgu vēsturi, tā ir minēta rakstu avotos jau 16. gadsimtā. Atbildīgais muižas īpašnieks, kas to iegādājās 2000. gadā, ir investējis ievērojamus līdzekļus ēkas atjaunošanā, tāpēc šodien tā majestātiski spoguļojas Kukšu ezerā un ir iecienīta tūristu un atpūtnieku, kā arī dažādu nozīmīgu svinību vieta.

Aizkari

Apmeklētājus piesaista Kukšu muižas atrašanās vieta – iespēja pilnīgi aizmirst par ārpasauli un nodoties aizraujošai vai relaksētai atpūtai jebkurā gadalaikā –, kā arī autentiskais interjera dizains, kura restaurācijas laikā tika piešķirta liela nozīme katrai niansei. Vairāk par Kukšu muižu.

Mūsu veidotie aizkari Kukšu muižā

Tagad mūsu veidotie aizkari rotā restaurētās Kukšu muižas logus. Mēs uzklausījām klienta vēlmes, veidojām skices, piemeklējām atbilstošus aizkaru audumus un aksesuārus, veicām aizkaru izstrādi un uzstādīšanu. Visiem Kukšu muižas biezajiem aizkariem izmantojām Latvijā ražotas lina oderes, tādējādi piešķirot tiem vēl autentiskāku auru, savukārt Lāčplēša istabā izveidojām tautiskus aizkarus.

“Aizkaru veidošana Kukšu muižai bija ļoti aizraujošs un atbildīgs projekts, jo katrai telpai, kurai aizkaru pieskaņošana tika uzticēta mums, bija sava noskaņa, nianses, krāsu gamma, kā arī tehniskās iespējas. Klasiski aizkari vienmēr prasa daudz enerģijas, pacietības un uzmanības. Mūsu lielākais gandarījums – rezultāts ir sasniegts un mūsu darbs rotā Latvijai nozīmīgu kultūrvēsturisku pieminekli.”

lina aizkari bibliotēkā

Citi mūsu veidotie tekstilizstrādājumi Kukšu muižai

Papildus aizkariem Kukšu muižu rotā arī mūsu veidotie baldahīni, dekoratīvie spilveni un gultas pārklāji, kas tāpat kā aizkari ir saskaņoti ar kopējo interjera stilu katrā guļamistabā. Esam gandarīti par paveikto, un tāds ir arī mūsu klients. Lasiet viņa atsauksmi!

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu