SIA STALVE
Zvaniet

Aizkaru stili

Aizkaru stili - izveidosim elegantus un funkcionālus jebkura stila aizkarus jūsu mājoklim vai uzņēmuma telpām

Aizkaru stili

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Aizkaru stili

Aizkaru stili - izveidosim elegantus un funkcionālus jebkura stila aizkarus jūsu mājoklim vai uzņēmuma telpām

Pašlaik ir izstrādāti tik daudzveidīgi un dažādi aizkaru stili, ka jūs bez jebkādām problēmām varat saskaņot savas telpas interjera dizainu ar atbilstošo aizkaru stilu. Izvēlētajam aizkaru stilam iespējams pieskaņot citus mājas tekstila izstrādājumus un žalūzijas. Tādējādi mājokļa vai uzņēmuma telpu kopējais interjera dizains veidos vienotu ansambli.

Aizkaru stili

Joprojām viens no populārākajiem ir modernais aizkaru stils, lielu popularitāti iegūst arī aizkaru paneļi, ko plaši izmanto mājokļu dzīvojamajās istabās, ēdamistabās, kā arī citās telpās ar lieliem logiem. Dabisku materiālu mīļotāji aizvien biežāk izvēlas lina aizkarus, kas ir pieejami dažādos toņos, biezumos un faktūrās, bet klasisku vērtību cienītāji paliek uzticīgi klasiskajiem aizkariem.

Aizkaru stili

Aizkaru stili — izvēlieties savu

Mēs labprāt izveidosim dizainu, uzšūsim un uzstādīsim jūsu telpas interjera dizainam atbilstošākā stila aizkarus. Izvēloties un piedāvājot aizkaru stila risinājumus, ņemam vērā gan estētiskos, gan funkcionālos aspektus. Palīdzam izvēlēties aizkaru stilu, audumu krāsas un materiālus, rūpīgi pārdomājam visu līdz sīkākajai niansei — uzstādīšanas iespējas, aizkaru aizvēršanas un atvēršanas mehānismus, aizkaru tīrīšanas iespējas u. c. Esam veidojuši aizkarus privātmājās, dzīvokļos, restorānos, viesnīcās, birojos, muižās u. c.

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu