Aizkaru stili

Aizkaru stili – izveidosim elegantus un funkcionālus jebkura stila aizkarus jūsu mājoklim vai uzņēmuma telpām

Pašlaik ir izstrādāti tik daudzveidīgi un dažādi aizkaru stili, ka jūs bez jebkādām problēmām varat saskaņot savas telpas interjera dizainu ar atbilstošo aizkaru stilu. Izvēlētajam aizkaru stilam iespējams pieskaņot citus mājas tekstila izstrādājumus un žalūzijas. Tādējādi mājokļa vai uzņēmuma telpu kopējais interjera dizains veidos vienotu ansambli.

Aizkaru stili

Joprojām viens no populārākajiem ir modernais aizkaru stils, lielu popularitāti iegūst arī aizkaru paneļi, ko plaši izmanto mājokļu dzīvojamajās istabās, ēdamistabās, kā arī citās telpās ar lieliem logiem. Dabisku materiālu mīļotāji aizvien biežāk izvēlas lina aizkarus, kas ir pieejami dažādos toņos, biezumos un faktūrās, bet klasisku vērtību cienītāji paliek uzticīgi klasiskajiem aizkariem.

Aizkaru stili

Aizkaru stili — izvēlieties savu

Mēs labprāt izveidosim dizainu, uzšūsim un uzstādīsim jūsu telpas interjera dizainam atbilstošākā stila aizkarus. Izvēloties un piedāvājot aizkaru stila risinājumus, ņemam vērā gan estētiskos, gan funkcionālos aspektus. Palīdzam izvēlēties aizkaru stilu, audumu krāsas un materiālus, rūpīgi pārdomājam visu līdz sīkākajai niansei — uzstādīšanas iespējas, aizkaru aizvēršanas un atvēršanas mehānismus, aizkaru tīrīšanas iespējas u. c. Esam veidojuši aizkarus privātmājās, dzīvokļos, restorānos, viesnīcās, birojos, muižās u. c.

skaisti klasiski aizkari

Klasiski aizkari

Klasisku aizkaru dizaina izveidē liela uzmanība tiek pievērsta niansēm, īpaši smalkai un greznai apdarei, stiprinājumiem, formām, aizkaru stangu dizainam u. c., jo klasiski aizkari ir viens no telpas galvenajiem interjera dizaina akcentiem – tie aicina pievērst uzmanību logiem.

Lasīt vairāk
moderni aizkari

Moderni aizkari

Moderni aizkari var atsvaidzināt klasiska stila telpas dizainu, kalpojot par pāreju no klasiskajām vērtībām, kas mājo telpā, uz moderno pasauli aiz loga.

Lasīt vairāk
Paceļamie aizkari - viesistabā

Paceļamie aizkari

Romiešu, austriešu vai franču paceļamie aizkari jeb žalūzijas, šūti no dekoratīva auduma – funkcionāls un dekoratīvs risinājums gan mājās, gan uzņēmuma telpās.

Lasīt vairāk
blackout nakts aizkari

Tumšie nakts aizkari

Nakts jeb biezie aizkari ir vieni no funkcionālākajiem aizkariem. Tumšie (biezie) jeb nakts aizkari ir funkcionāli, ar oderi vai bez, aptumšo telpu, slāpē skaņas, pasargā telpu no uzkaršanas.

Lasīt vairāk
dienas aizkari

Dienas aizkari

Plānie aizkari telpai piešķir vieglumu un mājīgumu. Plānie jeb dienas aizkari ir “must have” ikviena mājokļa pirmajā stāvā, kā arī namos, kuriem pretī ir citas ēkas ar logiem.

Lasīt vairāk
aizkaru paneļi

Aizkaru paneļi

Aizkaru paneļu dizains, mehānikas un aizkaru pielikšana. Plašas dizaina un krāsu iespējas, vizuāli paplašina telpu, izskatās mūsdienīgi un eleganti.

Lasīt vairāk
aizkari ar iesistiem rinkiem

Aizkari ar iesistiem riņķiem

Riņķi ir papildu dekoratīvais dizaina elements. Aizkari ar riņķiem līkločos ir uzvērti uz aizkaru stangas un tad sakārtoti tā, kā plānots dizainā. Plaša aizkaru riņķu krāsu izvēle, ko var saskaņot ar audumu.

Lasīt vairāk
Lina aizkari

Lina aizkari

Viens no Eiropā un Skandināvijā iecienītākajiem aizkaru stiliem, kas liecina par labu gaumi un augstām estētiskajām vērtībām.

Lasīt vairāk