SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Rullo kasešu žalūzijas

kasešu rullo žalūzijas pakešu logiem

Rullo kasešu žalūzijas -  uzstādīšanai pie koka, plastmasas un alumīnija pakešu logiem, kā arī durvīm

Rullo kasešu žalūzijām ir gan dekoratīva, gan arī praktiska nozīme, tās var būt saules gaismu atstarojošas vai ar dažādu gaismas caurlaidību, tādējādi regulējot gaismas daudzumu telpā.

Kādās telpās vislabāk izskatīsies rullo kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas ir iespējams izmantot gandrīz jebkurā telpā – viesistabā, guļamistabā, birojā u. c. Tās piešķirs logiem viegluma un brīvības efektu, ja tās papildināsiet ar dekoratīviem plānajiem – caurspīdīgajiem vai puscaurspīdīgajiem – aizkariem.

Pakešu logu rullo kasešu žalūzijas var pieskaņot interjeram, radot saskanīgu un patīkamu mājīguma sajūtu. Rullo kasešu žalūzijas var saskaņot ar jau esošajiem aizkariem vai veidot interesantu rullo kasešu žalūziju un aizkaru kompozīciju, piešķirot telpai jaunu izskatu. Tās piešķirs eleganti smalku un rūpīgi sakārtotu izskatu jūsu dzīvojamajai vai biroja telpai.

Rullo kasešu žalūziju dizaina iespējas

Rullo kasešu žalūzijas ir pieejamas baltā, brūnā, sudrabotā, gaiša koka, kā arī citās krāsās, un tās ir iespējams veidot arī no audumiem ar zīmējumiem vai rakstiem. Tā kā audums netiek aiztikts, tad tas paliek tīrs un neskarts. Tādējādi rullo kasešu žalūzijas kalpo ļoti ilgi.

Ir liela rullo kasešu žalūziju krāsu un izmēru izvēle, tāpēc tās labi izskatīsies gan jaunā un modernā birojā, gan arī mājīgās un ērtās dzīvojamajās telpās.

Rullo kasešu žalūziju stiprināšana

Rullo kasešu žalūzijas tiek montētas pie katras loga rūts atsevišķi. Rullo kasešu žalūzijas uzstāda un nofiksē ar maliņām pie loga rāmja, tāpēc tās neaizsedz logu un atstāj brīvu palodzi, līdz ar to ir daudz vienkāršāk vēdināt telpas, brīvi vērt vaļā un ciet logu arī ar aizvērtām žalūzijām.

Rullo kasešu žalūzijas atver un aizver ar ķēdīti, ko ir iespējams stiprināt jebkurā pusē.

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālo žalūziju izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu