SIA STALVE
Zvaniet

Kabineta aizkari

eleganti kabineta aizkari

Kabineta aizkari - produktīvam darbam un lieliskai atmosfērai

Kabineta jeb biroja aizkariem ir divas būtiskākās funkcijas – tie aizsargā no saules, lai nodrošinātu produktīvu darbu, un tie kalpo kā dekoratīvs elements, lai padarītu biroju jeb kabinetu mājīgāku.

No tā, uz kuru debespusi ir izvietoti kabineta logi, ir atkarīgs, kad kabinetā iespīdēs spožie saules stari, kas var apgrūtināt darbu, īpaši, ja strādājat ar datoru. Tāpēc kabineta aizkari, biroja žalūzijas vai abu kombinācija ir jāizvēlas, ņemot vērā šo faktu.

Klasiska stila kabineta aizkari un žalūzijas

Ja kabinetā ir klasiska stila interjers, tad dekoratīvie biroja aizkari varētu būt gar loga sāniem, nekustināmi, bet zem tiem – funkcionālās romiešu žalūzijas, kas tiek atvērta vai aizvērta pēc vajadzības. Un pāri romiešu žalūzijai – plānie tilla vai organzas aizkari.

Moderna stila kabineta aizkari un žalūzijas

Ja kabinets ir iekārtots modernā stilā, piemēram, gaišos toņos, un tajā dominē stikls un metāls, tad aizkari kabinetam varētu būt no caurspīdīgas organzas sudrabotā vai citā metāliskā krāsā, vai arī dabīgi, puscaurspīdīgi linu aizkaru audumi.

Var veidot paneļu sistēmas blokus no auduma, kas ir bīdāmi horizontālā virzienā, vai vienkārši – aizkari uz āķiem vai iesistajiem riņķiem. Telpas aptumšošanai var izmantot gaismu atstarojošās ruļļu žalūzijas.

Jūsu biroja vai kabineta aizkaru dizains

Mūsu dizainere piedāvās tieši jūsu birojam vai kabinetam atbilstošāko aizkaru un/vai žalūziju dizainu, ņemot vērā:

  • telpas izvietojumu,
  • telpas interjeru,
  • jūsu gaumi un stilu,
  • jūsu darba specifiku,
  • visus funkcionālos aspektus – vienkāršu lietošanu, tīrīšanu, ilgmūžību, budžetu u.c.

Mūsu veidotie kabineta aizkari

Sazinieties ar mums, lai pieteiktu tikšanos! Nodrošinām pilnu servisu, sākot no idejas līdz pat pielikšanai un aizkaru tīrīšanai pēc ilgāka lietošanas laika.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu