SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari bērnistabai

Bērnu istabas aizkari

Bērnistabas aizkari - tā ir daļa no veselas pasaules

Bērna garastāvoklis ir lielā mērā atkarīgs no bērnistabas iekārtojuma, tāpēc bērnistabas aizkari ir jāizvēlas ar īpašu rūpību:

  • oranžā un dzeltenā krāsa asociējas ar prieku, jautrību un sauli,
  • zaļā ir zāles un klusuma krāsa,
  • sarkanā – siltuma un mīlestības krāsa,
  • rozā un gaiši zilā krāsa ir maiguma un miera krāsas, kas piepildīs jūsu bērna istabu.

Bērnistabas noformējumam nav ieteicams izvēlēties:

  • tumšus un drūmus toņus,
  • ornamentus, kam ir asas formas,
  • ilustrācijas ar ļauniem pasaku vai multfilmu tēliem.

Bērnistabas aizkari un to izvēle

Vislabāk ir izgatavot krāsainus bērnistabas aizkarus – tas labvēlīgi ietekmē bērna attīstību un rada dažādas pozitīvas asociācijas.

Ir jāizvēlas tāda bērnistabas aizkaru krāsa, kas būtu harmoniski saskaņota ar visa interjera krāsām: pārklājiem, tapetēm un citiem mēbelējuma un dekora elementiem, bet materiālam jābūt dabiskam.

Aizkaros ir jāatspoguļo spēles moments, tiem ir jārada atmosfēra un tajā pašā laikā jābūt kvalitatīviem un viegli kopjamiem. Galvenais bērnistabas noformējumā ir parādīt savu iztēli un nekādā ziņā neierobežot to.

Krāsai, kuru mēs redzam no dzimšanas, ne vienmēr ir noteicošā loma personības veidošanās procesā, tomēr nevajag pakļaut bērnu melanholijai. Turklāt visiem ir zināms, ka mazi bērni baidās no tumsas.

Bērnistabas aizkari un to motīvi

Radiet savam bērnam fantastisku pasauli, kur nebūs briesmoņu, kurus viņi iedomājas iznākam no draudīgās tumsas, bet mājos mīļi pasaku personāži, ziedi un spilgta saules gaisma.

Lai panāktu papildu dekoratīvo efektu, uz aizkariem ir iespējams veidot dažādas aplikācijas – ziedu, dzīvnieku, pasaku varoņu, bērnu iemīļoto multiplikācijas filmu varoņu veidā u. c.

Vēlaties bērnistabas aizkarus dekorēt pašu spēkiem?

Pie mums jūs vienmēr varat iegādāties vai veikt individuālo pasūtījumu lielisku bērnistabas aizkaru pašūšanai. Mēs garantējam mūsu produkcijas kvalitāti, drošību, izturību, praktiskumu, ilgderīgumu un lielisku izskatu, nodrošinot pasūtījuma izpildi īsos termiņos un par saprātīgām cenām.

Bērna naktsmieram

Bērnistabas logus nepieciešams dekorēt ar biezāka auduma aizkariem vai aptumšošanai izmantot pilnīgi gaismas necaurlaidīgu ruļļu žalūziju.

Bērnistabas aizkaru dizains

Mūsu dizainere palīdzēs jums izvēlēties jūsu bērna personībai, interesēm un viņa istabas dizainam atbilstošākos aizkarus. Palīdzēsim jums sakombinēt plānos un biezos aizkarus vai aizkarus un žalūzijas, lai tie būtu dzīvespriecīgi un funkcionāli.

Nomērīsim, piedāvāsim dizainu, izgatavosim un pieliksim. Piedāvājam pilna servisa aizkaru dizainu un izgatavošanu.

Bērnistabas aizkaru izveide kopā ar bērnu

Ja jūsu bērns ir lemtspējīgā vecumā (no 4 gadu vecuma), aizkaru izveidē noteikti vajadzētu ņemt vērā viņa viedokli. Mūsu dizainere labprāt pārrunās aizkaru izveides iespējas ar mazo istabas saimnieku vai saimnieci.

Mūsu veidotie bērnistabas aizkari

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā bērnistabas aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu