SIA STALVE
Zvaniet

Citi produkti

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Baldahīni

Baldahīni

Skaisti un romantiski akcenti ar praktisku nozīmi - baldahīni

Baldahīni - to dizains un izmantošanas iespējas ir ļoti plašas. To var izmantot, lai radītu romantisku noskaņu guļamistabā, lai atdalītu divas vienas telpas zonas, kā arī bērnu istabā gan praktiskiem, gan dekoratīviem nolūkiem.

Baldahīni guļamistabā

Baldahīni ir karaliski skaisti un grezni telpu dizaina elementi. Baldahīni ir pazīstami jau kopš viduslaikiem, tie bija skaisti aksesuāri, ko izmantoja karaļnamos, lai padarītu guļamistabas iekārtojumu vēl greznāku un izsmalcinātāku. Baldahīnu veido no viegla vai biezāka aizkaru auduma. Baldahīnu var likt gan virs gultas, gan arī citās vietās, kur nepieciešams tāds romantisks auduma dekors. Baldahīns rada telpā romantisku noslēpumainības sajūtu un norobežo no pārējās telpas.

Biezāks vai plānāks audums radīs romantisku apgaismojumu gultā, ja telpā, piemēram, būs ieslēgta gaisma.

Ja baldahīns būs veidots no plāna auduma un ar to būs iespējams aptvert pilnīgi visu gultu, tas lieliski pasargās no insektiem, ja jums vasarā vislabāk tīk gulēt pie atvērta loga.

Baldahīni telpas zonu atdalīšanai

Baldahīnu var izmantot arī dažādu telpas zonu nodalīšanai, piemēram, vasaras terasē, kur ar baldahīnu var nodalīt vakara atpūtas zonu.

Tā vēl viena funkcija ir spēja aizsargāt no nevēlamiem kukaiņiem, piemēram, mušām un odiem, ja esat iecienījis pavadīt laiku uz terases.

Arī tik ļoti populārajos studijas tipa interjeros baldahīns var būt vienkāršs un elegants risinājums, lai nodalītu atsevišķas telpas zonas, piemēram, ēdamzonu no guļamzonas u. c.

Baldahīns bērnu istabā

Bērna gultas baldahīns lieliski pasargā no pārāk spilgtas gaismas, tiešiem saules stariem, dažādiem trokšņiem un pat palīdz saglabāt siltumu gultā. Turklāt tas arī skaisti izskatās – piešķir gultai mīlīgumu un īpašu, glītu ietērpu.

Bērnu istabā ieteicams izmantot vieglu, puscaurspīdīgo audumu, jo ir svarīga gaisa cirkulācija. No viegla auduma veidots baldahīns, kas būs izvietots apkārt visai gultai, pasargās bērnu no insektu kodumiem, kamēr tas guļ.

Baldahīns noteikti patiks meitenēm, jo ļaus viņām iejusties kādas princeses tēlā, tādējādi padarot uzturēšanos savā istabā daudz tīkamāku.

Baldahīna dizaina iespējas

Baldahīniem ir daudz dažādu formu un variāciju, turklāt mūsdienās to var ielikt gan plašās telpās, gan pielāgot arī mazākām telpām. Baldahīnu parasti pieskaņo aizkariem, bet aizkaru un baldahīna krāsas var būt arī dažādas, padarot interjeru vēl interesantāku. Ļoti skaisti izskatās, ja baldahīns ir saskaņots ar gultas pārklāju un dekoratīvajiem spilveniem.

Baldahīniem ir rūpīgi nostrādāta kā ārpuse, tā iekšpuse, jo baldahīni ir skatāmi no abām pusēm.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par baldahīna izveides iespējām.

Palīdzēsim izveidot piemērotāko dizainu un izvēlēties atbilstošāko audumu, izgatavosim un uzstādīsim baldahīnu jūsu izvēlētajā telpā.

Mūsu veidotie baldahīni

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā baldahīna izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu