SIA STALVE
Zvaniet

Praktiskas idejas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Dažādas interesantas idejas iedvesmai

Radošas idejas, praktiski padomi Jūsu uzņēmuma vai mājokļa telpas dizainam.
aizkari lidz grīdai, palodzei, uz grīdas, garums

Kāds ir pareizais aizkaru garums?

25.05.2020
Cik gariem ir jābūt aizkariem? Līdz grīdai? Līdz palodzei? Kāpēc dažās internetā publicētās fotogrāfijās ir redzams, ka aizkari guļ uz grīdas? Kā tad ir pareizi?
Lasīt vairāk

2020. gada interjera un dizaina tendences

04.12.2019
2020. gads nāk ar jaunām tendencēm, pilnveidojot līdzšinējās. Šī gada tendenču atslēgvārdi ir omulīgs, sievišķīgs, mājīgs un vienkāršs interjers. Lūk, dažas aktuālākās tendences interjerā un dizainā
Lasīt vairāk

Mājokļa interjera noformēšanas tendences 2019. gadā

07.02.2019
Kā vienmēr, pasaules slavenākajiem interjera māksliniekiem nav viena vienota viedokļa un skatījuma, kas šogad ir aktuāls, tomēr mēs apkopojām aktuālākās tendences, par kurām viņiem ir izdevies vienoties
Lasīt vairāk
virtuves ēdamzonas aizkari

8 padomi aizkaru izvēlē

31.10.2018
Aizkariem ir būtiska izvēle interjera noformēšanā. Aizkari ir paredzēti ne tikai telpas aizsardzībai pret saules staru iedarbību, bet arī, lai piešķirtu visam interjeram stilistisku pabeigtību.
Lasīt vairāk
aizkari ar oderi

Aizkari ar oderi: kad ir vērts tādus pasūtīt?

17.07.2018
Aizkari ar oderi izskatās šiki, slāpē trokšņus un glābj no karstuma. Taču tie nav lēti un dažkārt tiem nepieciešama īpaši stipra karnīze. Kādiem aizkariem odere ir nepieciešamība, bet kādiem — lieka greznība?
Lasīt vairāk
Aizkaru krokojums

Kā pareizi aprēķināt aizkaru krokojumu?

29.03.2017
Kā pareizi aprēķināt aizkaru krokojumu? Jeb kā izvēlēties aizkaru platumu? Aizkaru krokojuma noteikšanai jāievēro divus pamatfaktorus: stangu platumu un krokojuma koeficientu.
Lasīt vairāk
Aizkaru tīrīšana

Mājokļa vai uzņēmuma telpu aizkaru tīrīšana

29.08.2016
Jūsu mājokļa vai biroja telpu aizkari un žalūzijas lieliski pilda savas funkcijas – pasargā no spožiem saules stariem, aiztur karstumu vai, tieši pretēji, ziemā palīdz saglabāt telpā siltumu. Tomēr savu funkciju izpildes laikā aizkari uzkrāj putekļus, tāpēc speciālisti iesaka reizi gadā tos rūpīgi iztīrīt.
Lasīt vairāk
VELUX jumta logi, slēģi un saulessargi

VELUX žalūzijas, slēģi un saulessargi

17.06.2016
Vai jūsu mājoklī ir VELUX jumta logi? Vai varbūt nākotnē plānojat jumta logu nomaiņu vai uzstādīšanu? Droši varam apgalvot, ka tā būs lieliska izvēle.
Lasīt vairāk
Dāvana kāzās - idejas

Idejas dāvanām kāzās

13.05.2016
Ja esat ielūgti kāzās, lielākās raizes bieži vien sagādā divi jautājumi: “Ko vilkt mugurā?” un “Ko dāvināt jaunlaulātajiem?” Balstoties uz savu pieredzi, piedāvājam jums dažas idejas, lai rastu atbildi uz jautājumu “Ko dāvināt kāzās?”
Lasīt vairāk
Dzimšanas dienas dāvana

Oriģinālas idejas dāvanām dzimšanas dienā

07.03.2016
Oriģinālas idejas dāvanām dzimšanas dienā? Tās nav nemaz tik vienkārši atrast! Lieliska dzimšanas dienas dāvana būs paliekoša vērtība, kas atgādinās tās saņēmējam par dāvinātāju un sniegs pozitīvas emocijas vēl ilgi pēc tās saņemšanas.
Lasīt vairāk
1 2
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu