SIA STALVE
Zvaniet
Aizkaru dizains Idejas Interjers un dizains Mājokļa interjera noformēšanas tendences 2019. gadā

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Mājokļa interjera noformēšanas tendences 2019. gadā

07.02.2019

Kā vienmēr, pasaules slavenākajiem interjera māksliniekiem nav viena vienota viedokļa un skatījuma, kas šogad ir aktuāls, tomēr mēs apkopojām aktuālākās tendences, par kurām viņiem ir izdevies vienoties.

Industriālais stils vairs nav modē

Industriālā stila lampas, krēsli, galdi un citi interjera priekšmeti 2019. gadā jau ir pagātne. Diezgan ilgi esam šo stilu cēluši saulītē, tomēr šogad vairs ne. Sakiet nē industriālajam stilam savā mājoklī, ja vēlaties dzīvot moderni..

.

Jā stilu sajaukumam! Nē vienam stilam!

Ja vēlaties iekārtot mājokli vienā stilā, Jūs noteikti neizpelnīsieties interjeristu atzinību par stilīgu mājokli. Savukārt, ja miksēsiet dažādus stilus, Jūsu mājoklī stils un mode valdīs vēl vismaz dažus gadus. Aktuālākie stili, kas neiziet no modes, ir amerikāņu modernais, skandināvu stils un Art Deco. Ja šos stilus vēlaties kombinēt ar, piemēram, 50. vai 60. gadu stila elementiem, Jūs trāpīsiet tieši mērķī, bet, ja visā mājoklī izvēlēsieties elementus no viena perioda, Jūs to drīzāk pārvērtīsiet par kāda aizejoša laikmeta muzeju.

Jā, stilu sajaukumam arī aizkaru vai žalūziju dizainā! Arī aizkari un žalūzijas ir izcils dizaina elements, kuru noteikti ir jāiekļauj modernā un funkcionālā dizainā. Protams, tendences 2019. gadā vairāk nekā jebkad agrāk aicina pieturēties pie dabiskiem audumiem un materiāliem un izvairīties no plastmasas, tās vietā izvēlēties metālu, koku u.c. videi draudzīgus materiālus..

Jā krāsām!

Nost ar pilnīgi baltu, bēdīgi pelēku vai skumīgi bēšīgu interjeru. Mūsu paaudze un šis laikmets ir ārkārtīgi straujšs un intensīvs. Mūsu dzīvespriekam ir nepieciešamas krāsas. Šajā ziņā pasaules ievērojamāko interjeristu viedoklis gan saskan. Viņi iesaka ieviest interjerā modernus abstraktus elementus, tradicionālas vērtības, ziedu rakstus un jebko, kas pauž dzīvesprieku un pozitīvas emocijas.

Izvēloties aizkarus vai žalūzijas,  varat atļauties būt radoši un oriģināli, jo audumu,  tekstūru un krāsu izvēle katru paliek arvien plašāka..

Jā ēdamistabai!

Tendence, kas, iespējams, nekad neizies no modes. Ēdamistabai vai vismaz ģimenes ēdamgaldam mājoklī ir jābūt. Tādam, lai ap to var sapulcēties visa ģimene un baudīt maltītes ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Jo mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā mums ir nepieciešami šie brīži, kad varam apspriest dienas norisi vai vienkārši klusējot kopā baudīt maltīti.

Nē spīdumiem un vizuļiem!

Spīdumi un vizuļi ir pagātne! Atgiežamies pie īstām vērtībām! Dabiskiem materiāliem, siltām, maigām lietām, rokdarbiem, koka, akmens un citiem elementiem, kas veidoti no dabiskiem materiāliem, kam piemīt īsta tekstūra un stāsts.

Āfrika interjerā!

Pirms neilga laika afrikāņu vaska batikas apdruka kļuva par populāru tendenci apģērbā. Nu afrikāņu mākslas elementi ir gatavi kļūt par tendenci mūsu interjerā. Vai dodaties ceļojumā uz Āfriku vai turp dodas kāds Jūsu paziņa? Ziniet, ka šoreiz mājup par suvenīru ir jāatved kāds interjera priekšmets, ko veidojuši vietējie mākslinieki..

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu