SIA STALVE
Zvaniet

Kukšu muižas atsauksme par SIA “Stalve”

SIA „Stalve” piedalījās manas muižas restaurācijas un atjaunošanas procesā, strādājot ar tekstilu un noformējot logus ar aizkariem.

Izmantotie audumi tika piemeklēti atbilstoši muižas stilistikai. Dizainere Kristīne visas manas idejas uzlika uz papīra skiču veidā un tika izvēlēti piemērotākie aizkari, to varianti gan pēc fasona, gan auduma struktūras, krāsas un raksta.
Visiem biezajiem aizkariem izmantotas Latvijas lina oderes.

Bez aizkariem vairākās guļamistabās tika izveidoti ļoti grezni gultu baldahīni, gultas pārklāji un dekoratīvie spilveni.

Ar lielu rūpību un augstu atbildības sajūtu izpildīja visus Kukšu muižas veiktos pasūtījumus. Sadarbība ar SIA ”Stalve” vērtējama izcili, jo varējām viegli sastrādāties, kā arī paveiktais darbs man un mūsu viesiem sniedz gandarījumu.SIA ”Stalve” strādā īsti sava amata meistari.

Paldies par darbu!

SIA „Kukšu muiža” uzņēmuma vadītājs,
Daniel Jahn

Cēsu Kultūras un Tūrisma centra atsauksme par SIA “Stalve”

2015. gadā Cēsīs tika rīkoti ikgadējie pilsētas svētki. Cēsu kultūras un tūrisma centrs pasākumu klāstā pilsētniekiem vēlējās radīt dārza svētku atmosfēru un dot iespēju viesiem atvilkt elpu īpaši iekārtotā atpūtas zonā, kuras centrālais elements ir skatuve. Cēsu kultūras un tūrisma centra mērķis bija radīt romantisku lapeni, kurā uzstātos dažādi mūziķi.

Vadoties pēc plašā audumu klāsta un piedāvātajiem pakalpojumiem, skatuves noformēšanas darbā talkā nāca SIA “Stalve”. Savstarpējā sadarbība starp Cēsu kultūras un tūrisma centru un SIA “Stalve” izvērtās viegla un raita. Pasūtītāja vēlmes tika uzklausītas un radoši īstenotas lapenes noformēšanas procesā.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs novērtē SIA “Stalve” radošās idejas un darba sparu un pateicas par teicamo sadarbību.

Direktors J. Markovs
08.12.2015.

Zvērinātu advokātu biroja “Adversus” atsauksme par SIA “Stalve”

Uzsākot savu darbību, zvērinātu advokātu birojs “ADVERSUS” vēlējās ne vien sniegt augstvērtīgus pakalpojumus profesionālajā jomā, bet arī izveidot skaistu, pārdomātu vidi, kas iepriecinātu klientus, radītu mājīgu atmosfēru un ļautu darbiniekiem justies ērti un patīkami, nododoties ikdienas pienākumiem.
Jaunajās biroja telpās logu noformējums tika atstāts kā viens no pēdējiem veicamajiem darbiem. Pēc uzticamu personu ieteikuma “ADVERSUS” izvēlējās SIA “STALVE” pakalpojumus aizkaru izvēlē, šūšanā un uzstādīšanā.

Kopdarbs ar SIA “STALVE” bija ļoti patīkams. Izveidojās auglīga aizkaru dizainera un interjera dizainera sadarbība, tika uzklausītas visas šaubas, meklēti piemērotākie risinājumi. Patīkami, ka SIA “STALVE” ne vien šuva aizkarus, bet arī varēja piedāvāt bagātīgu audumu paraugu klāstu, kā arī nodrošināja ar aizkaru stangu piedāvājumu un uzstādīšanu. Tāpat atzinības vērts ir pasūtījuma izpildes savlaicīgums.

Šobrīd birojā aizkari akcentē kopējo stilu, labi iekļaujas krāsu gammā, novērš uzmanību no urbānās ainavas aiz loga, kur tas nepieciešams, koncentrējot skatienu uz faktūrām, krāsām un rakstiem. Telpās nav nomākts dabiskais apgaismojums, radot viegluma un brīvības iespaidu apvienojumā ar greznu un bagātīgu noformējumu.

Rezultāts pārsteidz un iedvesmo. Ne viens vien viesis ir veltījis biroja koptēlam apzīmējumus “mājīgi”, “oriģināli”, “skaisti”, par ko ir liels prieks tā ikdienas iemītniekiem. Paldies!

Zvērināts advokāts, partneris,
Sandis Bērtaitis

Siguldas bērnudārza “Ieviņa” atsauksme par SIA “Stalve”

2010.gadā Siguldas novada dome ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu uzbūvēja jaunu 6 grupu pirmsskolas izglītības iestādi bērnudārzu “Ieviņa”.
Aizkaru un žalūziju izgatavošanai un uzstādīšanai jaunajā iestādē tika izsludināts iepirkums, kurā, pateicoties pieņemamām cenām, aizkaru dizainam un plašā tekstila izvēlei, darbus uzticējām veikt SIA “Stalve”.
Sadarbība ar SIA “Stalve” bija viegla, patīkama un interesanta. Iepriekš tika saskaņotas skices, aizkaru dizains un tekstils. Neskatoties uz lielo apjomu, darbi tika veikti radoši, ātri un kvalitatīvi.

6 grupās aizkaru noformējums ir viegls, ar bērnišķīgiem rakstiem tekstilā.
Koridoru logiem dizainere Kristīne izveidoja vieglu, vijīgu dizainu, ko atzinīgi novērtējam paši un ciemiņi.
Īpaši lepojamies ar aktu zāles koptēlu, pateicoties saskanīgajām krāsām un krītošajam tekstilam logu un skatuves aizkaros.

Siguldas bērnudārza “Ieviņa”
Vadītāja Maira Gavare

IK “Auseklis” atsauksme par SIA “Stalve”

2011.gada decembrī Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” interešu izglītības darbību uzsāka jaunās telpās Silciema ielā 3 (pēc renovācijas), kā rezultātā vēlējāmies izveidot skaistu un pārdomātu vidi, kas iepriecinātu mūsu audzēkņus, radītu mājīgu atmosfēru un ļautu darbiniekiem justies ērti un patīkami, pildot savus darba pienākumus. Jaunajās telpās bija nepieciešams logu, aktu zāles un skatuves noformējums, darbus uzticējām veikt SIA “Stalve”.

Sadarbība ar SIA “Stalve” bija viegla, patīkama un auglīga. Aizkaru audumu, žalūziju un stangu piedāvājums bija ļoti plašs. Dizainere Kristīne, uzklausot mūsu idejas, uzlika tās uz papīra skiču veidā un sniedza savu profesionālo redzējumu materiālu un krāsu izvēlē, un tika meklēti piemērotākie risinājumi telpas interjera noformējumā. Paldies SIA Stalve par veiksmīgo sadarbību.

IK Auseklis
Direktors  V.Šibajevs

SIA “Danone” atsauksme par “Stalve”

SIA „Danone” jau vairākas reizes ir piesaistījusi SIA „Stalve” radošo kolektīvu savu korporatīvo un reklāmas pasākumu noformēšanā. Līdzšinējā sadarbība bijusi ļoti veiksmīga un kopējie projekti efektīvi un atbilstoši iecerētajam. Sniegto pakalpojumu spektrs ir ļoti plašs, sākot ar nestandarta reklāmas materiālu izgatavošanu, līdz pat korporatīvo pasākumu organizēšanai un vadīšanai. SIA „Stalve” darbinieki ir spējuši apmierināt mūsu visdažādākās vēlmes un vienmēr atraduši labāko risinājumu gan piemērotības, gan izmaksu ziņā.

Sadarbība ar SIA „Stalve” tika uzsākta pēc kopīgi īstenota projekta, veicot aizkaru dizainu un šūšanu manā personīgajā privātmājā. Rezultāts patīkami pārsteidza gan ar saviem interesantajiem risinājumiem, gan ar pieņemamajām cenām. Katrai telpai tika piemeklēts labākais risinājums, ņemot vērā telpas dizainu, tās pielietojumu, kā arī katra ģimenes locekļa individuālās vēlmes.

SIA „Danone” vārdā varu teikt, ka uzskatām SIA „Stalve” par uzņēmumu, kas sniedz labi organizētus, profesionālus un kvalitatīvus pakalpojumus par pieņemamās cenām. SIA „Stalve” darbinieki ir atsaucīgi, vienmēr gatavi palīdzēt un ieteikt labākos risinājumus.

Esam paredzējuši arī turpmāku sadarbību ar SIA „Stalve”, ja mums būs nepieciešami šāda veida pakalpojumi.

Evija Strēle, SIA Danone
Mārketinga nodaļas vadītāja Baltijas valstīs

Vēsmas Runces atsauksme par SIA “Stalve”

Ļoti liels paldies jums par ļoti gaumīgi, ļoti profesionāli veikto darbu (aizkaru stangu uzstādīšana, aizkaru auduma izvēle, aizkaru sašūšana, aizkaru noformēšana un pielikšana).

Mans secinājums, ka naudiņa ir jāsakrāj un jāuzticas profesionāļiem,
jūs tādi esiet.

Vēlreiz liels, liels paldies!

Ar patiesu cieņu
Vēsma Runce

Upeslejās Stopiņu novadā

Skatītāju simpātijas 10.Baltijas Ziedu paklāju festivālā “Ziedu sakta”

Ventspils. Ziedu paklāji 2010. “Ziedu sakta”. Ventspils 720. dzimšanas dienas ietvaros piedalījāmies 10.Baltijas Ziedu paklāju festivālā “Ziedu sakta” un ieguvām skatītāju simpātiju balvu. Plašāks apraksts – ziedu paklāji.

 

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu