SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Romiešu žalūzijas

romiešu žalūzijas virtuvē

Romiešu žalūzijas - interesants un praktisks risinājums modernā interjerā

Romiešu žalūzijas ir uz augšu paceļamas žalūzijas, ko varētu saukt arī par paceļamiem aizkariem, jo tās visbiežāk šuj no aizkaru audumiem. Romiešu žalūziju galvenā priekšrocība ir plašā audumu izvēle, līdz ar to tām ir gandrīz neierobežotas dizaina iespējas.

Tās ir arī ērti lietojamas, viegli paceļamas, nolaižamas un mazgājamas. Tās izskatās eleganti un ekonomē vietu nelielās telpās. Šo iemeslu dēļ romiešu žalūzijas ir līderes citu žalūziju vidū un kļūst arvien populārākas mūsdienu interjeros.

Kombinējiet romiešu žalūzijas ar aizkariem

Romiešu žalūzijas var izmantot gan plāno (dienas), gan biezo (nakts) aizkaru vietā, kad tām priekšā tiek pielikti plānie aizkari. Tādējādi ir iespējams ieekonomēt vietu telpā un padarīt tās iekārtojumu vieglāku un gaisīgāku.

Kombinējiet romiešu žalūzijas ar citu veidu žalūzijām

Interesantu risinājumu interjerā var radīt, arī kombinējot romiešu žalūzijas ar rullo, rullo kasešu vai horizontālajām žalūzijām.

Romiešu žalūziju auduma izvēle

Romiešu žalūzijas (auduma žalūzijas) var būt izgatavotas gan no plānā aizkaru auduma (tilla, organzas), gan no jebkura bieza aizkaru auduma. Ļoti askētiski un vienkārši izskatīsies vienkrāsaini audumi, bet akcentu radīs aizkaru audumi ar rakstiem.

Romiešu žalūzijas vēl organiskāk papildinās telpas interjeru, ja tām tiks pieskaņoti arī citi interjera elementi telpā, piemēram, baldahīni, gultas pārklāji, dekoratīvie spilveni u. c.

Tāpat auduma izvēlei ir praktiska nozīme. Romiešu žalūzijas nodrošina privātumu – norobežo no ziņkārīgiem skatieniem, ļauj regulēt dienas gaismas stiprumu. Ar šīm žalūzijām var regulēt gaismu atkarībā no izvēlētā auduma biezuma un augstuma, kādā pacelta žalūzija. No karstas un spilgtas saules gaismas aizsargās arī plānāks audums romiešu žalūzijā, bet audums var būt arī biezāks vai pat ar iešūtu oderi.

Kādām telpām ir piemērotas romiešu žalūzijas

Tās lieliski izskatīsies gandrīz jebkurā telpā un interjerā, saskaņojot auduma tekstūras un krāsas izvēli ar kopējo interjera dizainu.

Tās lieliski izskatīsies viesistabā, guļamistabā, bērnistabā, virtuvē, birojā, plašā vannas istabā u. c.

Romiešu žalūziju stiprināšanas iespējas

Romiešu žalūzijas var piestiprināt gan loga ailā, gan pie sienas, gan pie griestiem. Stiprināšanas veida un vietas izvēle ir atkarīga no citiem elementiem un faktoriem, piemēram, vai paredzēti vēl papildu plānie vai biezie aizkari, cik plaša ir telpa, cik augsti griesti vai lieli logi u. c.

Šīm žalūzijām var pievienot arī elektrisko mehānismu, lai tās būtu iespējams pacelt ar slēdzi vai pulti no attāluma. Lielisks risinājums “gudrajā mājā”.

Tradicionāli romiešu žalūzijas ir paceļamas vai nolaižamas ar auklu vai ķēdīti, ko var nofiksēt jebkurā augstumā, tādējādi regulējot gaismas stiprumu telpā vai tiešu saules staru laikā žalūziju pieverot tikai nedaudz.

Mūsu veidotās romiešu žalūzijas

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu savu individuālo romiešu žalūziju izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu