SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari bērnudārziem un skolām

Aizkari bērnudārziem un skolām

Aizkari bērnudārziem un skolām – bērnu otrajām mājām

Aizkari bērnudārzā un skolā palīdz radīt mājīguma sajūtu. Sajūtu, ka šeit ir patīkami uzturēties, kas bērniem ir īpaši svarīga. Tāpat bērnudārza un skolu aizkari ir arī funkcionāli – atkarībā no telpas izvietojuma saule telpās var iespīdēt tieši mācību laikā.

Bērnudārzu un skolu aizkaru izvēle

Telpās, kur uzturas bērni, aizkari var nebūt līdz pašai grīdai, ja ir bažas, ka bērni tos varētu mēģināt tīši vai netīši noraut vai bojāt. Tie var būt līdz palodzei vai dekoratīvi rotāt tikai loga ailes augšējo un sānu malas, pavisam garos aizkarus atstājot pašās malās, kur bērni mazāk tiek klāt.

Ir daudz dažādu variantu, kā izgatavot tādu aizkaru risinājumu, kas gan skaisti un eleganti izskatās, gan arī nodrošina nepieciešamās funkcijas.

Piemēram, ļoti labs variants ir kombinēt romiešu žalūzijas (aizkarus) vai austriešu žalūzijas (aizkarus) ar tikai pašās sānu malās pieliktiem klasiskajiem aizkariem. Romiešu aizkari pilda līdzīgas funkcijas kā žalūzijas – ja tie ir šūti no biezāka, mazāk caurspīdīga auduma, tad ar tiem var norobežoties no saules vai ziņkārīgiem skatieniem, nolaižot tos vajadzīgajā augstumā.

Romiešu aizkari (žalūzijas) izskatās tikpat dekoratīvi un mājīgi kā klasiskie aizkari, bet tie aizņem mazāk vietas un ir ērtāk lietojami, lai izvairītos no pārāk spilgtas vai karstas saules gaismas. Līdzīgi ir arī klasiski aizkari.

Bērnudārza un skolas aizkaru dizains

Mūsu dizainere palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko aizkaru dizainu, stilu, krāsu un veidu kombinācijas, lai panāktu labāko darba vidi, kā arī mājīgumu. Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos un apspriestu aizkaru izgatavošanas iespējas.

Nodrošinām dizainu, nomērīšanu, izgatavošanu, pielikšanu, kā arī tīrīšanu un labošanu, ja tas ir nepieciešams.

Mūsu veidotie aizkari bērnudārziem

Sazinieties ar mums, lai norunātu tikšanos ar dizaineri un uzsāktu sava individuālā aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu