Žalūzijas

Individuāli izveidotas žalūzijas tieši jūsu interjera dizainam

Izpildīsim jūsu pasūtījumu no A līdz Z. Tas nozīmē, ka palīdzēsim izvēlēties piemērotāko žalūziju stilu, krāsas, toņus, faktūras, stiprinājumus un pacelšanas un nolaišanas mehānismu, lai žalūzijas būtu praktiski un ērti lietojamas.

Tās perfekti iederēsies interjerā gan no vizuālā, gan izmēra viedokļa. Vai zinājāt, ka žalūzijas iespējams kombinēt ar aizkariem, lai padarītu jūsu telpu vēl elegantāku un funkcionālāku? Izsakiet savas vēlmes, mēs piedāvāsim jums risinājumus.

Žalūzijas


Tendences, krāsas un dizaina iespējas

Arī žalūziju piedāvājumā ienāk aizvien jaunas tendences, krāsas, formas un iespējas, piemēram, populārās romiešu žalūzijas, kas ir pieejamas gandrīz jebkurā krāsā un kuru izveidē var izmantot teju visus aizkaru audumus. Arī rullo žalūzijas tagad ir pieejamas daudz dažādos toņos, un tās iespējams perfekti pielāgot jūsu logam. Tie, kam ir svarīga ekoloģija, noteikti novērtēs iespēju uzstādīt mājoklī vai uzņēmuma telpās koka vai bambusa žalūzijas, kas telpai piešķirs īpašu atmosfēru. Koks pats par sevi rada ērtuma un siltuma sajūtu, savukārt koka krāsa nomierina, bet bambuss rada telpā mājīgu apgaismojumu, īpaši laikā, kad telpā iespīd saule, veidojot skaistu, eksotisku gaismēnu rakstiņu uz sienas, grīdām u. tml.

Markīzes jeb saulessargi

Bet privātmāju, restorānu un veikalu īpašnieki noteikti augstu novērtēs iespēju izveidot markīzes jeb saulessargus, kas pasargās telpu (dzīvojamo istabu vai veikala skatlogu) no tiešiem, spožiem saules stariem, vienlaikus pildot arī nojumes funkciju, kad uznāk pēkšņs lietus. Tās veidotas no izturīga un ūdensnecaurlaidīga impregnēta akrila vai poliestera auduma, kas pieejams dažādās krāsu variācijās. Atliek vien izvēlēties savējo!

romiešu žalūzijas

Romiešu žalūzijas

Romiešu žalūziju galvenā priekšrocība ir plašā audumu izvēle, līdz ar to tām ir gandrīz neierobežotas dizaina iespējas. Tās ir arī ērti lietojamas, viegli paceļamas, nolaižamas un mazgājamas. Tās izskatās eleganti un ekonomē vietu nelielās telpās.

Lasīt vairāk
austriešu zaluzijas

Austriešu žalūzijas

Austriešu žalūzijas – romantiskai noskaņai klasiskā un elegantā interjerā. Tās ir iespējams veidot gan no plāniem, gan no bieziem aizkaru audumiem. Atšķirībā no romiešu žalūzijām tās sāk krokoties no apakšas, saglabājot gludu žalūziju augšējo daļu.

Lasīt vairāk
franču žalūzijas

Franču žalūzijas

Franču žalūzijas telpas interjeru padarīs ļoti greznu, romantisku un elegantu. Tās var izgatavot gan no plāna aizkaru auduma, piemēram, tilla vai organzas, gan no jebkura biezā aizkaru auduma.

Lasīt vairāk
Velux jumta logu žalūzijas

VELUX jumta logu žalūzijas

Piedāvājam dažādu veidu VELUX jumta logu žalūzijas – gaismas necaurlaidīgas, horizontālās, ruļļveida, plisētas u. c. Tās ir ātri un vienkārši uzstādāmas, kā arī pieejamas plašā krāsu un rakstu gammā.

Lasīt vairāk
rullo kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijas

Rullo kasešu žalūzijām ir gan dekoratīva, gan arī praktiska nozīme. Tā kā ir liela rullo žalūziju krāsu un izmēru izvēle, tās labi izskatīsies gan jaunā un modernā birojā, gan arī mājīgās un ērtās dzīvojamajās telpās.

Lasīt vairāk
krāsainas rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas

Rullo žalūzijas ir iespējams uzstādīt gan mājoklī, gan uzņēmuma telpās, gan sabiedriskās vietās. Tās ir pieejamas visdažādākajos krāsu toņos un ar plašām stiprināšanas iespējām – loga ailā, pie sienas vai pie griestiem.

Lasīt vairāk
koka žalūzijas

Koka žalūzijas

Koka žalūzijas rada stabilitātes, mājīguma, eleganta un izsmalcināta stila sajūtu. Koks pats par sevi rada ērtuma un siltuma sajūtu, savukārt koka krāsa nomierina. Pieliekot telpā koka žalūzijas, jūs iegūsiet harmoniskāku sajūtu, ka esat tuvāk dabai.

Lasīt vairāk
Plisē žalūzijas vannas istabā

Plisē jeb plisētās žalūzijas

Par plisētajām žalūzijām īpaši priecāsies tie, kam problēmas sagādāja žalūziju vai aizkaru izvēle nestandarta vai jumtistabu logiem, kā arī tie, kas logu dekorēšanai nevarēja atvēlēt daudz vietas telpas specifikas vai kompaktuma dēļ.

Lasīt vairāk
zaļas horizontālās žalūzijas pakešu logiem

Horizontālās žalūzijas

Ērts, praktisks un ekonomisks risinājums darba un mācību telpām, vannas istabā, virtuvē un citur, jo tās ir vienkārši kopjamas, mitrumizturīgas, ugunsdrošas un ar regulējamu gaismas ieplūšanas virzienu telpā.

Lasīt vairāk
bambusa žalūzijas virtuves logā

Bambusa žalūzijas

Bambusa jeb austrumu žalūzijas rada telpā mājīgu apgaismojumu, īpaši laikā, kad telpā iespīd saule, veidojot skaistu, eksotisku gaismēnu rakstiņu uz sienas, grīdām u. tml. Tās atšķiras cita no citas ar līstīšu biezumu.

Lasīt vairāk
vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas

Vertikālās žalūzijas jūsu uzņēmuma telpām, konferenču zālēm, sanāksmu istabām. Praktisks, vienkāršs un funkcionāls risinājums. Vertikālās žalūzijas ir pieejamas dažādās krāsās un ar dažādiem rakstiem.

Lasīt vairāk
strīpainas markīzes

Markīzes

Ērti regulējami saulessargi terasēm pie mājas, restorāniem, kafejnīcām u. c. Izturīgas un ūdensnecaurlaidīgas no impregnēta akrila vai poliestera auduma dažādās krāsu variācijās.

Lasīt vairāk