SIA STALVE
Zvaniet

Žalūzijas

Žalūzijas. Individuāli izveidotas žalūzijas tieši jūsu interjera dizainam

Žalūzijas

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Žalūzijas

Individuāli izveidotas žalūzijas tieši jūsu interjera dizainam

Izpildīsim jūsu pasūtījumu no A līdz Z. Tas nozīmē, ka palīdzēsim izvēlēties piemērotāko žalūziju stilu, krāsas, toņus, faktūras, stiprinājumus un pacelšanas un nolaišanas mehānismu, lai žalūzijas būtu praktiski un ērti lietojamas.

Tās perfekti iederēsies interjerā gan no vizuālā, gan izmēra viedokļa. Vai zinājāt, ka žalūzijas iespējams kombinēt ar aizkariem, lai padarītu jūsu telpu vēl elegantāku un funkcionālāku? Izsakiet savas vēlmes, mēs piedāvāsim jums risinājumus.

Žalūzijas


Tendences, krāsas un dizaina iespējas

Arī žalūziju piedāvājumā ienāk aizvien jaunas tendences, krāsas, formas un iespējas, piemēram, populārās romiešu žalūzijas, kas ir pieejamas gandrīz jebkurā krāsā un kuru izveidē var izmantot teju visus aizkaru audumus. Arī rullo žalūzijas tagad ir pieejamas daudz dažādos toņos, un tās iespējams perfekti pielāgot jūsu logam. Tie, kam ir svarīga ekoloģija, noteikti novērtēs iespēju uzstādīt mājoklī vai uzņēmuma telpās koka vai bambusa žalūzijas, kas telpai piešķirs īpašu atmosfēru. Koks pats par sevi rada ērtuma un siltuma sajūtu, savukārt koka krāsa nomierina, bet bambuss rada telpā mājīgu apgaismojumu, īpaši laikā, kad telpā iespīd saule, veidojot skaistu, eksotisku gaismēnu rakstiņu uz sienas, grīdām u. tml.

Markīzes jeb saulessargi

Bet privātmāju, restorānu un veikalu īpašnieki noteikti augstu novērtēs iespēju izveidot markīzes jeb saulessargus, kas pasargās telpu (dzīvojamo istabu vai veikala skatlogu) no tiešiem, spožiem saules stariem, vienlaikus pildot arī nojumes funkciju, kad uznāk pēkšņs lietus. Tās veidotas no izturīga un ūdensnecaurlaidīga impregnēta akrila vai poliestera auduma, kas pieejams dažādās krāsu variācijās. Atliek vien izvēlēties savējo!

Uzzini vairāk

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu