SIA STALVE
Zvaniet

Dušas aizkari

mitrumizturīgi dušas aizkariDušas un vannas aizkari pēc individuāla pasūtījuma, to izgatavošana un uzstādīšana

Izgatavojam un pieliekam vannas vai dušas aizkarus gan privātās, gan sabiedriskās telpās, piemēram, baseinā, sanatorijā, sporta klubā, pirtī u. c.

Dušas aizkari būs īpaši svarīgi tieši sabiedriskās vietās, kur tos izmanto liels skaits cilvēku, tādēļ to dizainam un izvēlētajam materiālam ir jābūt īpaši pārdomātam.

Piedāvājam izlocīt aizkaru sliedes pēc jūsu dušas vai vannas formas, kā arī pašūt dušas/vannas aizkarus no speciāla ūdensnecaurlaidīga auduma.

Mūsu piedāvātais risinājums ļaus jums pielikt dušas aizkarus, ja esat izvēlējušies nestandarta dušu vai vannu vai vienkārši vēlaties atšķirīgu – interesantu un funkcionālu – risinājumu saviem dušas aizkariem.

Kā notiek dušas aizkaru izgatavošana un pielikšana pēc pasūtījuma?

  • Noņemam mērus, lai varētu izgatavot atbilstošu dušas sliedi un aizkarus, kā arī paredzēt to stiprinājuma risinājumu.
  • Piedāvājam risinājumus: dušas aizkaru materiālus, krāsas, veidus, sliedes un stiprinājumu iespējas. Tagad ir pieejami arī dušas aizkari, kas vairāk līdzinās tradicionālajiem tekstila aizkariem. Tādējādi tie izskatās daudz labāk, labi pilda savas funkcijas un ir daudz patīkamāki, kad tiem mazgājoties pieskaras.
  • Izgatavojam un pieliekam atbilstoši jūsu izvēlētajam risinājumam, veicam visu materiālu sagatavošanu, lai varētu operatīvi pielikt jaunos dušas aizkarus jūsu vannasistabā.
Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par dušas aizkaru izveides un pielikšanas iespējām.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu