SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari nestandarta logiem

aizkari nestandarta logiem

Jūsu mājoklī vai uzņēmuma telpās ir nestandarta logi?

Bažām nav pamata – mūsu dizainere piedāvās lielisku risinājumu. Pat, ja sākumā var šķist, ka nestandarta logi ir telpas defekts, ar pārdomātu aizkaru dizainu, mēs to varam palīdzēt pārvērst par telpas efektu!

Veidojam un pieliekam aizkarus nestandarta logiem:

  • trijstūrveida,
  • pusloka,
  • apaļiem,
  • trapecveida,
  • jumta logiem u. c.

Nestandarta logu aizkari un to dizains

Tāpat kā jebkuru citu aizkaru dizainā, arī veidojot nestandarta logu aizkarus, lielu uzmanību pievēršam funkcionalitātei un telpas kopējam stilam.

Iespējams ir gandrīz viss! Var pārvērst šo logu par telpas akcentu vai, tieši pretēji, radīt kā fonu citiem dekoratīviem elementiem telpā.

Katru loga noformējumu veidojam individuāli, tāpēc varam pielāgot pilnīgi visu – stiprinājumus, aizkaru auduma veidu, krāsu, aizkaru stilu, kombinēt tos ar žalūzijām, kas arī ir individuāli veidotas atbilstoši jūsu nestandarta logu izmēriem u. c. 

Nestandarta logu aizkaru atvēršanas un aizvēršanas risinājumi

Ja telpā ir augsti griesti vai logs ir grūti sasniedzamā vietā, piedāvājam īpaši pielāgotus aizkaru un/vai žalūziju atvēršanas un aizvēršanas risinājumus – gan manuālus, gan elektroniskus.

Nestandarta logu aizkaru kopšana

Veidojot aizkaru dizainu, mēs paredzam to tīrīšanas iespējas (atbilstoši auduma veidam un citiem kritērijiem), lai jūs vai speciālisti bez liekiem sarežģījumiem tos spētu noņemt, iztīrīt un pēc tam atkal pielikt atpakaļ. Aizkaru tīrīšana ir arī viens no pakalpojumiem, kuru mēs piedāvājam. Aizkaru tīrīšanas pakalpojums paredz pilnu servisu - Jūsu nestandarta logu aizkari tiks noņemti, iztīrīti ar atbilstošiem līdzekļiem, izgludināti un piekārti atpakaļ.

Aizkaru dizaina pasūtīšana

Lai iegūtu priekšstatu par iespējamiem risinājumiem, sazinieties ar mūsu dizaineri, kas ar prieku uzklausīs jūsu vēlmes, apskatīs logu, telpas dizainu un piedāvās no visiem aspektiem atbilstošākās risinājumu iespējas.

Mūsu veidotie aizkari nestandarta logiem

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par nestandarta logu aizkaru dizaina izveidi.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu