SIA STALVE
Zvaniet

Kā mēs strādājam?

23 gadu pieredze

Aizkarudizains.lv dizainerei Kristīnei Martinsonei ir vairāk nekā 23 gadu pieredze nozarē. Ikvienu pasūtījumu izpildām ar lielu aizrautību, uzmanību un atbildību.
Kāds ir jūsu lielākais ieguvums, sadarbojoties ar mums? Mēs protam pieskaņoties ikvienam stilam un ikviena gaumei, pieejot aizkaru izgatavošanas procesam ne tikai no estētiskā, bet arī no funkcionālā viedokļa. Aizkaru plānošanas procesā piedomājot pie vissīkākajām niansēm.

Kā top aizkari pēc individuāla pasūtījuma

Dizaineres konsultācija par logu noformēšanu
01

Dizaineres konsultācija

Lai izveidotu aizkaru dizaina piedāvājumu, mūsu dizainere kopā ar speciālistu dosies uz telpu, kur plānots uzstādīt aizkarus, lai novērtētu tās lielumu, logu atvēršanas leņķus, telpas interjeru (ir svarīga katra nianse: kad saule iespīd logā, kādi ir iespējamie aizkaru stiprināšanas risinājumi u. c.). Dizainere noņems precīzus loga mērus un uzklausīs jūsu vēlmes un idejas par materiāliem, krāsām, aizkaru un/vai žalūziju funkcionalitāti.

Dizainera konsultācija maksā 20 EUR Rīgā (transporta izdevumi pēc vienošanās, ja telpa atrodas ārpus Rīgas). Pēc tikšanās dizainere iesniegs jums provizorisku cenu piedāvājumu.

02

Dizaina skices un audumu paraugi

Kad provizoriskais piedāvājums būs akceptēts, otrajā tikšanās reizē dizainere jums piedāvās vairākus iespējamos aizkaru un/vai žalūziju dizaina variantus, kā arī iepazīstinās ar audumu paraugiem un iespējamajiem stiprinājumu veidiem. Katrs aizkaru audums ir jāskatās tajā telpā, kur tas plānots. Dizainere izskaidros katra risinājuma priekšrocības – praktiskos un estētiskos apsvērumus.

03

Saskaņošana

Pēc visu piedāvāto dizaina iespēju izvērtēšanas un iespējamo audumu apskates jums atliks tikai izvēlēties un vienoties par aizkaru izgatavošanas termiņu un jums piemērotāko aizkaru uzstādīšanas dienu un laiku. Šajā brīdī dizainere varēs pateikt arī precīzas izmaksas, jo būs skaidrs, cik un kādi materiāli būs nepieciešami. Tās nebūs atšķirīgas no provizoriskā piedāvājuma, ja būtiski nebūs mainījušās jūsu vēlmes.

aizkaru izgatavošana un uzstādīšana
04

Izgatavošana un uzstādīšana

Mēs ar prieku ķersimies pie darba. Pēc aizkaru izgatavošanas jums piemērotā laikā dosimies tos uzstādīt. Jums ne par ko nebūs jāraizējas, jo visu nepieciešamo līdz pat pēdējai niansei nodrošināsim mēs.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu