SIA STALVE
Zvaniet

Durvju aizkari

Durvju aizkari

Veidojam durvju aizkarus, kurus ir iespējams saskaņot ar esošo vai jauno logu noformējumu, proti, aizkariem

Tādējādi mēs varam izgatavot funkcionālus un interjeram atbilstošus durvju aizkarus vai žalūzijas, paredzot stiprinājumu, atvēršanas un aizvēršanas mehānismus u. c.

Durvju aizkari un to realizācija ir vēlama tāda, lai ir iespēja tos aizvilkt malā vai, piemēram, romiešu aizkaru gadījumā, uzvilkt tos augšā tā, lai tie netraucētu durvju vēršanai un staigāšanai. Uz durvīm ir iespējams likt ruļļu kasešu žalūzijas, bet tad ir jāskatās, lai durvis vērtos uz ārpusi, jo citādi, verot vaļā durvis, žalūzija var atdurties pret aili, un tad var gadīties, ka durvis līdz galam nevar atvērt.

Durvju aizkari biežāk ir funkcionāli nekā dekoratīvi, tomēr to dizainam ir liela nozīme, tādēļ iesakām izvēlēties kvalitatīvus aizkaru audumus, rūpīgi pārdomāt to dizainu no visiem aspektiem, kā arī neatstāt novārtā to apdari.

Durvju aizkari restorāniem

Lai restorāna telpās saglabātu siltumu un neradītu viesiem diskomfortu, restorāniem mēs izgatavojam un pieliekam durvju aizkarus, kas veidoti no īpaši bieza materiāla interjeram atbilstošā krāsā un stilā. Nodrošinām visus stiprinājumu mehānismus, kā arī pielikšanu.

Mūsu veidotie durvju aizkari

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par durvju aizkariem.
Sazinies ar mums
Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu