Aizkari

Izvēlieties savai gaumei, dzīves stilam un interjera dizainam atbilstošākos aizkarus.

Piedāvājam aizkarus gan mājoklim, gan uzņēmuma telpām, gan sarīkojumiem telpā un brīvā dabā - kāzām, restorāniem, teātrim u. c. No klasikas līdz modernajam jebkura veida telpās kombinācijā ar žalūzijām un citiem elementiem. Piedāvājam pilna spektra pakalpojumu no dizaina izveides, audumu un stila izvēles līdz aizkaru šūšanai un uzstādīšanai.

aizkari viesistabai

Aizkari viesistabai

Klasiski, moderni un kvalitatīvi pēc pasūtījuma šūti viesistabas aizkari. Izstāstiet mums savas vēlmes, mēs palīdzēsim izveidot funkcionālus, Jūsu vēlmēm un telpas interjeram atbilstošus viesistabas aizkarus.

Lasīt vairāk
aizkari virtuvei

Aizkari virtuvei

Virtuve ir viena no omulīgākajām vietām mājoklī. Šeit top maltītes ģimenei, draugiem un citiem viesiem. Jums ir iespēja to padarīt vēl mājīgāku, vienlaikus paslēpjoties no ziņkārīgiem skatieniem un saglabājot privātumu.

Lasīt vairāk
guļamistabas aizkari

Aizkari guļamistabai

Atkarībā no guļamistabas stila, jūsu vēlmēm, telpas platības un citiem elementiem jums ir plašas aizkaru izvēles iespējas un kombinācijas: plānie un biezie aizkari, plānie aizkari un žalūzijas u. c.

Lasīt vairāk
aizkari bērnu istabai

Aizkari bērnistabai

Bērnistabas aizkari – izgatavosim un pieliksim jūsu bērna interesēm un personībai atbilstošākos aizkarus, kas būs funkcionāls interjera elements.

Lasīt vairāk
aizkari kabinetam

Kabineta aizkari

Kabineta jeb biroja aizkariem ir divas būtiskākās funkcijas – tie aizsargā no saules, lai nodrošinātu produktīvu darbu, un tie kalpo kā dekoratīvs elements, lai padarītu biroju jeb kabinetu mājīgāku.

Lasīt vairāk
skatuves aizkari

Skatuves aizkari

Izgatavosim skatuves aizkarus, kas izcels galveno – skatuvi un uz tās notiekošo darbību. Eleganti skatuves aizkari, izgatavojam un pieliekam, paredzot to stiprinājumus, aizvēršanas un atvēršanas sistēmu un citu specifiku un prasības.

Lasīt vairāk
bērnu dārzu aizkari

Aizkari bērnudārziem un skolām

Aizkari bērnudārzā un skolā palīdz radīt mājīguma sajūtu. Sajūtu, ka šeit ir patīkami uzturēties, kas bērniem ir īpaši svarīga. Tāpat aizkari ir arī funkcionāli – atkarībā no telpas izvietojuma saule telpās var iespīdēt tieši mācību laikā.

Lasīt vairāk
aizkari viesu namiem

Viesnīcām un viesu mājām

Veidojam aizkarus viesnīcām, sanatorijām, viesu mājām un pilīm pēc individuāla pasūtījuma, ņemot vērā katras telpas stilu un kopējo noskaņu, kādu jūs tajā vēlaties radīt. Atbilstoši aizkari var telpai piešķirt kādu īpašu raksturu.

Lasīt vairāk
aizkari restorāna terasē

Restorāniem un kafejnīcām

Veidojam elegantus, restorāna vai kafejnīcas interjeram atbilstošus aizkarus. Varam izstrādāt unikālu dizainu vai veidot aizkarus atbilstoši interjera dizainera iecerēm un norādēm.

Lasīt vairāk
aizkari vannas istabai

Aizkari vannasistabai

Veidojam funkcionālus, dekoratīvus un jūsu vannasistabas stilam atbilstošus aizkarus. Nodrošinām pilna spektra pakalpojumu – nomērīšanu, dizainu, izgatavošanu un pielikšanu.

Lasīt vairāk
dušas aizkari

Dušas aizkari

Pēc individuāla pasūtījuma izgatavojam dušas aizkarus, stiprinājumus un veicam to uzstādīšanu. Izgatavojam un pieliekam dušas vai vannas aizkarus gan privātās, gan sabiedriskās telpās, piemēram, baseinā, sanatorijā, sporta klubā, pirtī u. c.

Lasīt vairāk
durvju aizkari

Durvju aizkari

Durvju aizkari mājās, restorānā, kafejnīcā, pirtī, viesu namā u. c. Izplānojam, veidojam dizainu, izgatavojam un pieliekam. Nodrošinām visus stiprinājumu mehānismus, kā arī pielikšanu.

Lasīt vairāk
aizkari nestandarta logiem

Aizkari nestandarta logiem

Jūsu mājoklī vai uzņēmuma telpās ir nestandarta logi? Pat, ja sākumā var šķist, ka nestandarta logs ir telpas defekts, ar pārdomātu aizkaru dizainu, mēs to varam palīdzēt pārvērst par telpas efektu!

Lasīt vairāk