SIA STALVE
Zvaniet
Aizkaru dizains Idejas Interjers un dizains Interjera un aizkaru dizaina tendences 2017. gadā

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Interjera un aizkaru dizaina tendences 2017. gadā

20.03.2017

Katra sezona interjera, modes un stila pasaulē nosaka jaunas tendences. Protams, katrā sezonas maiņā tās ieviest mājoklī vai uzņēmumā ir diezgan nereāli. Tomēr, ja plānojat atsvaidzināt savu telpu interjera dizainu, 2017. gada dizaina tendences var kalpot par lielisku iedvesmu, lai aizņemtos idejas nelielu elementu maiņai, ieviešanai vai uzlabošanai. Vēl labāk, ja tieši šim gadam plānojat kādu apjomīgāku projektu, piemēram, jaunus aizkarus.

Gūstiet iedvesmu no mūsu apkopotajām 10 galvenajām tendencēm, kas aizkaru dizainā valdīs 2017. gadā!

1. Audumi ar tropisku motīvu apdrukām

Nav noslēpums, ka interjera dizaina nozare iedvesmu smeļas arī modes skatēs, un šajā gadā vairāki dizaineri, piemēram, Marc Jacobs, Prada un Emanuel Ungaro, eksperimentē ar visu veidu tropisko motīvu izmantošanu. Šādi elementi interjerā būs sastopami gan tapetēs, gan dizaineru interjera audumos. Piemēram, labs variants nelielam interjera atjauninājumam ir aizkari vai spilvens ar modīgu apdruku.

2. Izteiksmīgas aizkaru stangas

Ne aizkari vien rada noskaņu telpā. Arī vizuāli izteiksmīgas aizkaru stangas var kalpot par papildu elementu interjera stila veidošanā. Izvēlieties caurspīdīga materiāla stangu ar stilīgiem misiņa riņķiem, lai aizkaru stangas izskatītos tikpat dekoratīvas kā paši aizkari.

3. Ekoloģiski dizaina risinājumi arī aizkariem

Tā kā ilgtspējīgs dizains ir modē, šī virziena ietekme manāma arī aizkaru dizainā. Bambusa žalūzijas, kā arī dabīgu audumu, piemēram, lina aizkari šogad atgriežas modē kā naturāls un funkcionāls logu dekors. Šāda veida žalūzijas būs lielisks fons aizkariem, taču labi izskatīsies arī bez tiem, iekļaujoties minimālistiska stila interjerā.

4. Unikālas aizkaru atsienamās lentes

Tāpat kā aizkaru stangas, aizkaru atsienamās lentes ir aksesuārs, kas ar minimāliem līdzekļiem var likt parastiem aizkariem izskatīties eleganti. Arī aizkaru atsienamās lentes ar pušķiem var lieliski kalpot ikdienišķu aizkaru dekorēšanai. Tieši lente var izrādīties īstais akcents, kas liks jūsu aizkariem izskatīties kompozicionāli pilnīgiem!

5. Aizkari ar mežģīņotām malām

Ja meklējat minimālistisku, taču radošu risinājumu, iesakām pamēģināt aizkaru apakšmalai pievienot mežģīņu joslu. Mežģīnes, skarot grīdas dēļus, telpā radīs dekoratīvu un valdzinošu noskaņu.

6. Metāliska auduma aizkari

Ja esat viens no tiem, ko pārņēmusi mīlestība pret metāla spīdumu, tad nelielu metālisku akcentu pievienošana jūsu aizkariem būs īstā izvēle. Dažādus rakstus uz auduma iespējams izveidot, izgriežot tos no īpašas vinila plēves, kas paredzēta līmēšanai uz audumiem. Sevišķi iecienīts 2017. gadā solās būt bronzas tonis, kas ienesīs siltu noskaņu jebkurās telpās. Ienest telpās nedaudz greznības iespējams, arī ierīkojot tajās apzeltītus aizkarus. Šis stils īpaši smalki izskatīsies, ja apzeltīti būs vienkrāsaina melna auduma aizkari.

7. Stencila raksti uz audumiem

Ja jūs plānojat pie sava loga iekārtot aizkarus, kas sniedzas līdz grīdai, tad to sānu vai apakšmalas apdrukāšana ar stencilu var palīdzēt aizkariem izcelties, nekļūstot pārmēru uzbāzīgiem. Apdrukas raksti vēl izmeklētāki izskatīsies uz caurspīdīga auduma dienas aizkariem.

8. Sietās batikas motīvi aizkaru audumos

Pat visparastāko balto aizkaru audumu iespējams salocīt un tā malas iemērkt tumši zilā batikas krāsā, tādējādi iegūstot interesantu un neatkārtojamu rakstu, kas piešķirs gan unikalitāti, gan svaigumu ikdienā apdzīvojamu telpu interjeram.

9. Modē nāk spilgtas, dzīvīgas krāsas

2017. gadā iecienītāko krāsu vidū aizkaru un citu interjera audumu dizainā būs dziļi dārgakmeņu toņi, piemēram, tirkīzzilais, smaragdzaļais un topāza tonis. Zaļajā toņu spektra galā sastopams būs ne vien smaragds, bet arī košais laima un daudzi citi sulīgi dabas toņi.

10. Neitrālie toņi — lielisks fons košiem akcentiem

Ja košas krāsas lielos daudzumos jums šķiet pārāk intensīvas, modē šogad būs arī neitrālie toņi — dažādu nokrāsu baltie, gaišpelēkie, dzeltenbrūnie un maigi sārtie toņi. Mierīgam, taču dzīvīgam efektam iespējams kombinēt neitrālos toņus lielajos laukumos un košās krāsas izmantot kā efektīgu akcentu, piemēram, izkārtot zaļus spilvenus uz neitrāli pelēka dīvāna.

Lai jums izdodas ar iedvesmu bagātas, pozitīvas pārmaiņas interjerā!

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu