SIA STALVE
Zvaniet
Aizkaru dizains Idejas Praktiskas idejas Oriģinālas idejas dāvanām dzimšanas dienā

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Oriģinālas idejas dāvanām dzimšanas dienā

07.03.2016
Dzimšanas dienas dāvana

Oriģinālas idejas dāvanām dzimšanas dienā? Tās nav nemaz tik vienkārši atrast! Lieliska dzimšanas dienas dāvana būs paliekoša vērtība, kas atgādinās tās saņēmējam par dāvinātāju un sniegs pozitīvas emocijas vēl ilgi pēc tās saņemšanas.

Ko dāvināt

Dzimšanas dienas dāvanas sievietei, vīrietim, bērnam, kā arī oriģināla dāvana uzņēmuma dzimšanas dienā Viena no allaž populārām dāvanām ir dāvanu karte. Aizkarudizains.lv piedāvā dāvanu kartes jebkurā vērtībā, sākot no 10 eiro, kas ir lieliska izvēle dāvanai dzimšanas dienā. Daudzi mūsu klienti izvēlas dāvanu karti saviem tuvikiemiem apaļās jubilejās, piemēram, 30 gadu dzimšanas dienā, 40 gadu dzimšanas dienā, 50 gadu dzimšanas dienā, 60 gadu dzimšanas dienā u.c.

“Aizkaru dizaina” dāvanu karti ir iespējams iegādāties internetā ar piegādi jums vai tieši dāvanas saņēmējam, piemēram, ja vēlaties apsveikt jubilāru, kurš dzīvo citā pilsētā, vai ja jūs atrodaties ārpus Latvijas.

Jums ir iespēja izvēlēties arī dāvanu kartes dizainu – klasisku vai modernu.

dzimsanas dienas davanu karte

Kā saņēmējs varēs izmantot dāvanu karti

“Aizkaru dizaina” dāvanu karte ir derīga vienu gadu no tās iegādes brīža, tādējādi saņēmējs var kārtīgi apsvērt un izlemt par labāko dāvanas izmantošanas veidu.

Dāvanu karti ir iespējams izmantot:

  • jaunu aizkaru pasūtīšanai;
  • mājas tekstila izstrādājumu – spilvenu, gultas pārklāju, baldahīnu, galdautu u. c. – pasūtīšanai;
  • žalūziju pasūtīšanai;
  • dažādiem pakalpojumiem – aizkaru labošanai, tīrīšanai, gludināšanai u. c.

davanu kartes dzimsanas diena 

Dzimšanas dienas dāvana sievietei

“Aizkaru dizaina” dāvanu karte ir brīnišķīga dāvana dzimšanas dienā sievietei, kura ir lieliska saimniece un aizraujas ar mājokļa iekārtošanu. Tā viņai ļaus radoši izpausties, piemēram, pieskaņojot jaunus, elegantus spilvenus vai galdautu jau esošajam interjeram, vai pasūtīt citus mājas tekstila izstrādājumus, aizkarus vai žalūzijas, lai uzlabotu mājokļa interjeru.

Dzimšanas dienas dāvana vīrietim

Kaislīgs dārza svētku cienītājs ar privātmāju noteikti novērtēs šo dāvanu karti, lai to izmantotu markīzes jeb saulessarga izveidei savas privātmājas terasē.

Dzimšanas dienas dāvana bērnam

Lai arī ierasts, ka bērnam dzimšanas dienā tiek dāvinātas dažādas rotaļlietas vai apģērbs, “Aizkaru dizaina” dāvanu karte bērna dzimšanas dienā var būt ļoti oriģināla dāvana, ko iespējams izmantot viņa istabas iekārtošanai. Tādējādi vecāki kopā ar bērnu var veidot patīkamu vidi bērna istabā, iesaistīt bērnu aizkaru vai mājas tekstila izstrādājumu tapšanā, ja bērns jau ir pietiekamā vecumā.

Bērnam viena gada dzimšanas dienā tā var būt lieliska dāvana, lai vecāki varētu izveidot, piemēram, īpaša dizaina sedziņu vai spilvenus ar simbolisku nozīmi.

Dzimšanas dienas dāvana uzņēmumam

Kāpēc gan neizvēlēties dāvanu karti ar pievienoto vērtību jūsu sadarbības partnera vai klienta uzņēmuma dibināšanas dienā? To iespējams izmantot gan ļoti praktiski, gan simboliski. Piemēram, izgatavojot jaunus biroja aizkarus vai žalūzijas, lai uzlabotu vidi uzņēmuma telpās, vai izveidojot uzņēmuma karogu ar tā logo, ja uzņēmums piedalās dažādos izbraukumos, izstādēs un citos publiskos pasākumos.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par dāvanu kartes iegādes iespējām? Sazinieties ar mums!

Vai vēlaties iegādāties dāvanu karti? Dāvanu kartes iegāde!

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu