SIA STALVE
Zvaniet
Aizkaru dizains Idejas Interjers un dizains Dažas idejas dekoratīvo spilvenu izmantošanai interjerā

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Dažas idejas dekoratīvo spilvenu izmantošanai interjerā

19.04.2016
Dekoratīvie spilveni un idejas interjerā

Bilžu galerija

Dekoratīvie spilveni interjerā ir praktisks akcents, kas var pilnīgi mainīt telpas dizainu. Turklāt dekoratīvie spilveni ir interjera elements, kuru var viegli nomainīt, tādējādi radot telpā pavisam jaunu dizainu. 

Pamats – kvalitatīvi spilveni

Pirmais uzdevums ir iegādāties kvalitatīvus spilvenus, kas pēc pāris mēnešu lietošanas nezaudēs formu.

Ar silikona granulām pildīti spilveni visuzticamāk kalpos par dekoratīvajiem spilveniem – tie nezaudēs formu, tajos neieviesīsies putekļu ērcītes, tos var mazgāt, un arī pēc mazgāšanas tie izskatīsies lieliski.

Tradicionālie ar putnu spalvām pildītie spilveni arī kalpos lieliski un patiks tiem, kam tīk dabīga materiāla spilvenu pildījums. Šos spilvenus atliek tikai ik pa laikam sabužināt, un tie atkal ieņems sākotnējo perfekto formu.

Ar bambusa šķiedrām pildīti spilveni – arī šis dabīgais materiāls lieliski saglabās dekoratīvā spilvena formu un izskatu.

Ar vilnu pildīti spilveni arī ir lieliska izvēle, jo tie kalpos ļoti ilgi, tomēr no šiem spilveniem labāk izvairīties tiem, kas cieš no alerģijām.

Vienas brīnumreceptes nav. Kā vienmēr, kvalitatīvi spilveni maksā vairāk, kalpo ilgāk un labāk, bet lētākie ātrāk zaudēs formu un būs biežāk jāmaina.

Dekoratīvie spilveni atbilstoši gadalaikam

Tāpat kā daba maina savu raksturu, arī jūsu mājoklis var pilnīgi mainīt atmosfēru līdz ar gadalaiku maiņu. Iedomājieties, ka jūs saviem kvalitatīvajiem dekoratīvajiem viesistabas spilveniem vienkārši nomaināt pārvalkus un pilnīgi mainās jūsu mājokļa interjers un noskaņa. Ziemā, iespējams, jūs vairāk vēlēsieties mierīgākas krāsas, kas lieliski izskatīsies sveču gaismā, radīs romantisku, siltu un mājīgu noskaņu. Savukārt vasara jūsu mājoklī var ienākt ar nebēdnīgu dzīvesprieku, košām krāsām vai, tieši pretēji, vasaras pļavai raksturīgiem gaišiem pasteļtoņiem.

Lai to realizētu, jums pietiek tikai vienreiz iegādāties kvalitatīvus spilvenus un nopirkt, pašūt vai pasūtīt dekoratīvo spilvenu pārvalkus ar neredzamu aizdari, kas vienlaikus jums ļaus tos nomainīt atbilstoši noskaņai, kā arī kalpos praktiskos nolūkos – lai tos izmazgātu.

dekorativie-spilveni viesistaba 

Dekoratīvo spilvenu fantāzijas lidojumā

Visvienkāršāko interjera dizainu var pilnīgi pārvērst dekoratīvie spilveni, tāpēc prasmīgi interjera dizaineri iesaka izvēlēties neuzkrītošu toņu mēbeles – pelēkas, baltas, melnas, brūnas, bēšas u. c. –, lai tieši akcenti veidotu noskaņu.

Ir vairāki veidi, kā saskaņot spilvenus ar interjera dizainu.

dekorativie-spilveni

Pieskaņojiet spilvenus aizkariem

Dekoratīvie spilveni var būt pašūti no tā paša auduma, no kura ir pašūti aizkari, vai arī to pašūšanā var būt izmantoti aizkaru auduma toņi. Tādējādi ir iespējams iegūt ļoti harmonisku telpas interjeru. Tāpat tie var būt pieskaņoti gultas pārklājiem vai baldahīniem.

dekorativie-spilveni pieskanoti gultas parklajiem un baldahiniem

Saskaņojiet spilvenu krāsas, bet ne rakstus

Izvēlieties vienu spilvena pamattoni un saskaņojiet dažādu tekstūru un rakstu audumus. Tādējādi jūs panāksiet lielisku kopskatu ar nedaudz rotaļīgu pieskaņu.

Piemēram, par pamatkrāsām varat izvēlēties brūnu un bēšu toni, un tad saskaņojiet šī krāsu salikuma audumus – vienu rūtainu, citu svītrainu vai punktainu, vēl kādu ar šo krāsu ziedu motīviem.

dekorativie-spilveni interjera

Izvēlieties visu spilvenu līderi

Izvēlieties izteiksmīgu visu savu dekoratīvo spilvenu līderi, piemēram, ar kādu īpašu audumu vai krāsām, un tad tam pieskaņojiet citu spilvenu krāsas. Šie spilveni var būt vienkrāsaini vai daudzkrāsaini, bet galvenais, lai tie veido lielisku jūsu līderspilvena fonu.

dekorativie-spilveni-interjera

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu