SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari ēdamzonai - ēdamistabai

Aizkari jūsu mājokļa ēdamzonai

Jūsu nama ēdamzona ir tā vieta, kur ģimene, draugi, radi un viesi sanāk kopā, lai baudītu cits cita klātbūtni. Tā ir vieta, kas aicina jūs svinēt kopābūšanu.

Ēdamistabas aizkari - to stila izvēle

Saskaņojiet ēdamzonas aizkarus ar citu tuvējo telpu dizainu, izvēloties līdzīgas krāsas, faktūras vai materiāla aizkaru audumus, bet paliekot uzticīgs šīs telpas individualitātei.

Iespējas ir plašas. Ja ēdamzona ir apvienota ar viesistabu vai virtuvi, izmantojiet vienotus elementus. Piemēram, ēdamistabas biezo nakts aizkaru izveidē izmantojiet tās pašas krāsas audumu, kādā ir jūsu virtuves romiešu žalūzijas, bet plānos dienas aizkarus izvēlieties citā saskaņotā tonī, lai iegūtu kontrastu un eleganci. Līdzīgi varat saskaņot arī ēdamzonas un viesistabas aizkarus.

Elegance pie svētku galda

Vai vēlaties, lai jūsu viesību telpa būtu nepārspējama? Jums jādodas tālāk, pārdomājot katru niansi un saskaņojot to ar kopējo ansambli. Jūs varat panākt patiesi iespaidīgu rezultātu.

Atliek vien saskaņot ēdamzonas aizkarus ar kopējo telpas dizainu, speciāli pašūtu galdautu un salvetēm, iegādāties svētku servīzi ar galda piederumiem un izveidot īpašu galda dekora kompozīciju.

Tas viss kopā radīs elegantu, mājīgu un pārdomātu atmosfēru, kurā lieliski jutīsieties jūs un jūsu viesi.

No A līdz Z

Mēs palīdzēsim jums īstenot šo ideju, piedāvājot dažādus risinājumus, kuros saskaņots būs itin viss no A līdz Z – ēdamistabas aizkari un/vai ēdamistabas žalūzijas ar telpas interjeru un mājokļa kopējo stilu, galdauts ar galdu, Jūsu svētku servīzi, aizkariem, interjeru, speciāli pašūtām salvetēm un krēsliem vai pat krēslu pārvalkiem, kas var tos rotāt īpaši svinīgos pasākumos.

Plisētās žalūzijas vannas istabā

Plisētās žalūzijas ir jauns, moderns un funkcionāls logu dekorēšanas veids

Plisētās žalūzijas raisīs īpašu prieku tajos, kam problēmas sagādāja žalūziju vai aizkaru izvēle nestandarta vai jumtistabu logiem, kā arī tie, kas logu dekorēšanai nevarēja atvēlēt daudz vietas telpas specifikas vai kompaktuma dēļ.

Plisētās žalūzijas un to izmantošana

Plisētās žalūzijas lieliski izskatīsies gandrīz jebkurā telpā – virtuvē, viesistabā, guļamistabā vai birojā. Turklāt plisētās žalūzijas sniedz vēl vienu lielisku iespēju, kā dekorēt jumta un dažādu citu veidu logus. Tā ir visnotaļ lieliska ziņa tiem, kam mājoklī vai uzņēmuma telpās ir nepieciešams žalūziju risinājums, kas aizņem iespējami maz vietas pie loga.

Plisētās žalūzijas un to dizaina iespējas

Plisēto žalūziju izveidē izmantotie audumi ir ļoti viegli kopjami, to priekšrocība ir mitrumizturība. Tāpat lielākā daļa piedāvāto audumu ir ugunsdroši. Piedevām šie audumi ir pieejami dažādos toņos, kā arī biezumos (ar dažādu gaismas caurlaidību), tostarp atstarojoši un aptumšojoši, kas lieliski derēs, piemēram, guļamistabā ar jumta logiem. Tās nosegs visu vajadzīgo laukumu, kalpojot gan praktiskos, gan dekoratīvos nolūkos.

Plisētās žalūzijas - tehniskais risinājums un iespējas

Plisētās žalūzijas ir ērti nostiprināmas pie logu rāmjiem, un to kompaktums ļauj maksimāli saglabāt redzamību caur stiklojumu. Tās ir perfektas gan vertikālās, gan slīpās plaknēs. Turklāt atvērumu var regulēt ne tikai no apakšas uz augšu, bet arī otrādi.

Plisētās žalūzijas iespējams vērt gan no apakšas uz augšu, gan no augšas uz apakšu.

Plisēto žalūziju konstrukcijā ir divi alumīnija profili, starp kuriem atrodas plisētais audums. Paceļot un nolaižot, audums salokās kā akordeons, saliktā veidā aizņemot apmēram 5 cm.

izšūšana

Izšūšana - personalizētas salvetes, spilveni vai citi tekstilizstrādājumi - elegance un izsmalcinātība

Personalizēti dvieļi, galda salvetes vai citi tekstilizstrādājumi var būt lieliska dāvana kāzās vai sālsmaizei, savukārt personalizētas galda salvetes ar jūsu restorāna logo liecinās par eleganci un izsmalcinātību.

Izvēlieties, ko gribat izšūt, vai arī mēs varam palīdzēt jums izveidot izšujamā objekta dizainu.

Izšūšana ir ārkārtīgi smalks pasākums, tādēļ mēs to veicam uz speciālām, modernām iekārtām, kuras garantē nevainojamu izšūšanas kvalitāti. Strādājam operatīvi, profesionāli un precīzi.

Izšujam:

 • logotipus,
 • uzrakstus,
 • burtus, monogrammas,
 • zīmējumus.

Ir iespējams izšūt uz:

Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu vairāk par izšūšanas iespējām.

Izšūšanas cenas ir atkarīgas no daudziem faktoriem - izšujamā elementa sarežģītības, izmantojamajiem diegiem, kā arī no izšujamo priekšmetu skaita. Katram pasūtījumam veidojam individuālu izšūšanas cenas piedāvājumu.

dekoratīvie aizkaru lambrekeniAizkaru lambrekeni ir aizkaru augšējā, dekoratīvā daļa

Aizkaru lambrekeni pilda tīri dekoratīvas funkcijas. Aizkaru lambrekeni ir stacionāri un paredzēti tam, lai izskaistinātu jūsu aizkarus, padarītu greznākus vai citkārt atkal - aizkari - lambrekeni piešķir aizkariem noslēguma izskatu, pabeigtības sajūtu.

Aizkaru lambrekeni var būt gan cietas un taisnas formas lambrekeni, tā ar dažādiem izgriezumiem, kā arī mīkstas un faltēs sakārtotas formas aizkaru lambrekeni.

karogu šūšana

Karogs - jūsu uzņēmuma, novada, valsts vai citas organizācijas lepnums

Šujam un izgatavojam dažādu veidu karogus dažādos izmēros.

Karogu šūšana jebkurā izmērā

 • Valsts karogi
 • Korporāciju karogi
 • Uzņēmumu karogi
 • Novadu karogi
 • Pilsētu karogi
 • Organizāciju karogi

Atkarībā no karoga izmantošanas piedāvājam dažādu veidu audumus. Piemēram, audumus, kas piemēroti tikai iekštelpām, kā arī speciālus mitruma, sala un saules staru izturīgus audumus, kas piemēroti izkāršanai ārā.

Lai padarītu karogu (piemākam, uzņēmuma karogu, korporācijas vai pilsētas karogu) greznāku, uz tā ir iespējams veidot aplikācijas, izšuvumus u.c.

Ja vēlaties pasūtīt savu pirmo karogu, mūsu dizainere palīdzēs jums izveidot tā dizaina skices, piedāvās dažādu audumu salikumu risinājumus u.c. elementus, lai jūs varētu panākt vēlamo rezultātu. Karogu - simbolu, ar kuru lepoties.

galdautu šūšana

Galdauts ir elegants interjera dizaina papildinājums, kas liecina par labu gaumi un zināšanām

Galdautu dizaina iespējas ir neierobežotas no dažādiem dabīgiem materiāliem, līdz sintētiskiem un dažādu audumu kombinācijām.

Galdautu veidi

Profesionālie galdauti

Tie ir galdauti, kas piemēroti dažādām sabiedriskām vietām – restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām u. c.

Profesionālo galdautu šūšanā izmantojam speciālu audumu (ar vai bez teflona pārklājuma), kas paredzēti galdautu un salvešu šūšanai. Šie galdauti paredzēti biežai termiskai apstrādei, tie neburzās, viegli gludinās un pēc vairākkārtējas mazgāšanas saglabā savu formu, izmēru un vizuālo izskatu.

Dekoratīvie galdauti

Galdauti, kas paredzēti galda, bufetes vai tml. dekorēšanai. Tos var pašūt no visdažādākā veida audumiem, izmantojot un kombinējot dekoratīvos elementus un materiālu kombinācijas.

Pasūtiet sava svētku galda galdautu, kas ienesīs elegantu, krāšņu un harmonisku noskaņu jūsu nama telpās.

Lina galdauti

Dabisks, elegants, mazliet dižciltīgs un savdabīgs materiāls, kas gadu gaitā nav zaudējis aktualitāti.
Mazgājot lina galdautus, tos nav ieteicams žāvēt veļasmašīnā, taču, lai tos padarītu mīkstākus, pēc mazgāšanas tos var nedaudz pamērcēt ūdenī, kam pievienots veļas mīkstinātājs.

Ir jārēķinās, ka mazgājot jebkurš lina auduma izstrādājums – galdauts, aizkari, salvetes, pārklāji u. c. – mazliet sarausies.

Stilu sajaukumi

Modes tendence, kas pašlaik spilgti dominē interjeru veidošanā.
Kontrastējoši izskatīsies raupjas faktūras tekstilijas kombinācijā ar smalku, gaisīgu audumu, piemēram, lins ar taftu vai samts ar organzu. Galdautam smagas auduma malas vai, tieši otrādi, izcelta galdauta centrālā daļa.

Šādas auduma kombinācijas var papildināt ar pērlīšu izšuvumiem, dekoratīvām mežģīnēm, lentītēm, fliteriem, auduma ziediņiem, kažokādas joslām u. c.

Citi galdautu risinājumi

Ļoti labi izskatīsies aptamborētas dekoratīvās galdauta malas, jo roku darbam ir vienreizīguma un neatkārtojamības efekts.

Liksim lietā savu izdomu un nebaidīsimies eksperimentēt, piemēram, caurspīdīgam un slīdīgam organzas galdautam pie sānu vīles kā smaguma atsvarus pietamborēsim jūras akmentiņus, kas karājas dažāda garuma diegos.
Bārkstis gar galdauta malām var būt visdažādākā garuma, pat klāties uz grīdas.
Burzījuma efekts tāpat kā apģērbā ir aktuāls arī galdautos, aizkaros, spilvenos, un citos mājas tekstila izstrādājumos.

Lai jūsu galdauti ir kā interjeru papildinošs elements, kas veido vienotu ansambli ar telpā izmantoto tekstilu!

Galdauta izgatavošanas cena ir atkarīga no tā lieluma, jūsu izvēlētā auduma vai to kombinācijām un papildu dekoratīvo elementu izmantošanas tā apdarē.

žalūziju uzstādīšanas pakalpojums

Nodrošinām tehnoloģiski pareizu jebkuru pie mums pasūtīto žalūziju uzstādīšanu

Žalūziju uzstādīšana ir viens no mūsu ikdienas darbiem - mūsu speciālists parūpēsies par visām ar žalūziju uzstādīšanu saistītajām niansēm.

Varam nodrošināt tehnoloģiski pareizu tikai pie mums pasūtīto žalūziju uzstādīšanu. Kāpēc? Tāpēc, ka pirms žalūziju pasūtīšanas mūsu speciālisti ir veikuši vietas apskati un novērtējumu, lai pārliecinātos, ka iecerētais risinājums atbilst konkrētajai situācijai.

Žalūziju uzstādīšana notiks ātri un precīzi, jo mūsu speciālistiem ir ilggadēja pieredze, kā arī specifiskas zināšanas, kas iegūtas uzstādot žalūzijas visdažādākajās telpās.

Jūsu ieguvumi

 • Precizitāte un kvalitāte.
 • Uzticamība un drošība.
 • Jums nav jāmeklē speciāls aprīkojums un palīglīdzekļi, kas parasti ir saistīts ar papildu laiku un izdevumiem.
 • Žalūzijas uzstādīs darbinieks, kurš ir specializējies šajā nozarē un precīzi zina dažādas nianses, ko varētu nezināt, piemēram, remontdarbu meistari.

Uzstādām visa veida žalūzijas

Sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par žalūziju vai jaunu aizkaru uzstādīšanas iespējām un uzzinātu žalūziju uzstādīšanas cenu.

interjera dizains viesistabai

Interjera dizains - jauna elpa un noskaņa jūsu mājoklī vai uzņēmuma telpās

Vai vēlaties savai telpai piešķirt jaunu elpu un noskaņu?

Mūsu atbilde ir jauns telpas interjers. Veicam gan pilnu, gan daļēju telpas interjera dizaina izstrādi, kad piemēram, tiek saglabātas mēbeles, tām pieskaņots un atjaunots pārējais interjers vai saglabāti jebkuri citi telpas elementi.

Interjera dizaina pakalpojumā ietilpst:

 • griestu un sienu toņi (krāsojums, tapetes vai to kombinācijas),
 • grīdas seguma izvēle (koka dēļi, parkets, linolejs, lamināts, flīzes u. c.),
 • elektroierīču un gaismekļu izvietojums,
 • korpusa un mīksto mēbeļu izvēle,
 • logu noformējums – aizkari, žalūzijas,
 • tekstils interjerā,
 • aksesuāru izvēle.

Dizaina skices

Dizainu mēs zīmējam ar roku, tā ka katra mūsu skice ir ekskluzīva un vienreizīga, neatkārtojama. Pēc jūsu vēlēšanās varam izveidot arī 3D vizualizāciju.

Interjera dizains, realizācija un autoruzraudzība

Parasti savos dizaina objektos nodrošinām autoruzraudzību, piedaloties visos procesos. Tas kā iecerētās idejas tiks realizētas dzīvē ir atkarīgs no daudzām niansēm. Tādēļ, lai pārliecinātos, ka interjera dizains, kuru esam izveidojuši mēs tiešām ienestu jaunu elpu un pozitīvu noskaņu jūsu telpās, mēs nodrošinām projekta izpildes autoruzraudzību.

Projekta termiņš

Lai izstrādātu interjera dizaina projektu, nepieciešamas aptuveni divas nedēļas, pēc tā saskaņošanas viss ir atkarīgs no jūsu meistariem, cik ātri viņi strādās un cik operatīvi jūs iepirksiet materiālus.

Interjeta dizaineres pieredze

Dizaineres izglītība – augstākā, mākslas pedagoģiskā; dažādi interjera dizaina kursi, kā arī praktiskās pieredzes ilgums aptuveni 20 gadu.
Nozīmīgākie dizaina darbi – vairāki privātie interjeri, reklāmas instalācijas un izstāžu stendu iekārtošana.

Aizkaru remonts un labošana

Aizkaru labošana un remonts - veiksim labošanu tā, ka neviens nespēs pateikt, ka aizkari ir laboti vai defektu pārvēršot par efektu

Ja kaķis ar nagiem uztaisījis caurumus aizkaros jūsu mājoklī vai kāds nejauši sabojājis aizkarus jūsu birojā, viesnīcā vai restorānā, sazinieties ar mums, lai noskaidrotu aizkaru labošanas iespējas.

Bieži vien, izmantojot radošu pieeju vai profesionālu tehniku, aizkarus ir iespējams salabot tā, ka neviens nepamanīs, ka tie jebkad bijuši bojāti.

Aizkaru labošana notiek ātri, lai jūs pēc iespējas īsāku laiku paliktu bez saviem aizkariem. Atsevišķos gadījumos aizkaru labošanu varam nodrošināt arī uz vietas jūsu telpās.

aizkaru tīrīšana un mazgāšana

Aizkaru tīrīšana - katram auduma veidam un aizkaru stilam ir savs tīrīšanas veids

Veicam jebkuru aizkaru tīrīšanu atbilstoši aizkaru stilam un auduma veidam.

 • Daudzus aizkarus ir iespējams mazgāt veļasmašīnā saudzīgā režīmā un audumam atbilstošā temperatūrā. Tomēr ir svarīgs aizkaru lielums, jo dažkārt tos nav iespējams ietilpināt veļasmašīnā, kaut arī tos drīkst mazgāt.
 • Citus aizkaru audumus drīkst mazgāt tikai ar rokām un speciālu mazgāšanas līdzekli.
 • Citus drīkst tīrīt tikai sausā tīrīšanā, bet citi ir jātīra specifiskā tehnikā un ar speciāliem līdzekļiem.

Ja neesat pārliecināts par to, kāda aizkaru tīrīšana ir piemērota Jūsu aizkariem, sazinieties ar mūsu speciālistiem.

Aizkaru tīrīšana - nodrošinām pilnu pakalpojumu

 • Veiksim aizkaru noņemšanu
 • Atbilstošu tīrīšanu
 • Aizkaru gludināšanu
 • Uzstādīšanu Jūsu aizkarus atpakaļ

Uzticiet aizkaru tīrīšanu mums, ja jūsu telpā ir lieli vai sarežģīta fasona aizkari, jo kļūda nezināšanas dēļ var pilnībā sabojāt aizkarus.

Veicam arī lambrekenu, baldahīnu un dekoratīvo krēslu un gultas pārklāju tīrīšanu.

Aizkaru tīrīšanas cena ir atkarīga no to lieluma, auduma veida un tīrīšanai piemērotākās tehnikas. Sazinieties ar mums, lai noskaidrotu vairāk.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu