SIA STALVE
Zvaniet

Aizkari viesistabai - plānie aizkari

Dienas aizkari telpai piešķir vieglumu un mājīgumu

Plānie jeb dienas aizkari ir “must have” ikviena mājokļa pirmajā stāvā, kā arī namos, kuriem pretī ir citas ēkas ar logiem. Plāno aizkaru labākā īpašība ir spēja pasargāt nama iemītniekus no garāmgājēju vai kaimiņu skatieniem. Turklāt tie rada mājīgumu.

Tradicionāli plānie aizkari jeb dienas aizkari ir balti vai krēmkrāsā, tomēr, saskaņojot ar telpas interjeru, tos ir ieteicams veidot citos toņos, ar dažādiem rakstiem vai dekoratīviem izšuvumiem.

Dienas aizkaru audumi

Plānie aizkari parasti tiek izgatavoti no tilla vai organzas, taču šos aizkarus var sašūt arī no citiem, piemēram, tīklveida, aizkaru audumiem – sietiņš, plānais lins.

Dienas aizkaru kopšana

Plānos aizkarus ir viegli kopt, tos var mazgāt veļas mašīnā, vēlams 30 °C saudzīgā režīmā ar šķidrajiem mazgāšanas līdzekļiem. Pēc mazgāšanas aizkari ir jāizžāvē, un, ja nepieciešams, tos var izgludināt ar mēreni karstu gludekli. Un jūsu plānie aizkari būs gatavi piekāršanai atpakaļ pie loga. Uzziniet vairāk par aizkaru tīrīšanu bloga rakstā "Mājokļa vai uzņēmuma telpu aizkaru tīrīšana".

Dienas aizkaru dizains

Plāno aizkaru dizainu visvairāk ietekmē auduma krāsas un veida izvēle, kā arī stiprinājumi. Tos ir iespējams stiprināt pie tradicionālajām aizkaru stangām, kā arī pie aizkaru sliedēm, kas stiprinātas pie griestiem. Tādējādi ir iespējams panākt daudz garāku vertikālo līniju, kas padarīs telpu elegantu un vizuāli paaugstinās griestus.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu