SIA STALVE
Zvaniet

galdautu šūšana

Galdauts ir elegants interjera dizaina papildinājums, kas liecina par labu gaumi un zināšanām

Galdautu dizaina iespējas ir neierobežotas no dažādiem dabīgiem materiāliem, līdz sintētiskiem un dažādu audumu kombinācijām.

Galdautu veidi

Profesionālie galdauti

Tie ir galdauti, kas piemēroti dažādām sabiedriskām vietām – restorāniem, kafejnīcām, viesnīcām u. c.

Profesionālo galdautu šūšanā izmantojam speciālu audumu (ar vai bez teflona pārklājuma), kas paredzēti galdautu un salvešu šūšanai. Šie galdauti paredzēti biežai termiskai apstrādei, tie neburzās, viegli gludinās un pēc vairākkārtējas mazgāšanas saglabā savu formu, izmēru un vizuālo izskatu.

Dekoratīvie galdauti

Galdauti, kas paredzēti galda, bufetes vai tml. dekorēšanai. Tos var pašūt no visdažādākā veida audumiem, izmantojot un kombinējot dekoratīvos elementus un materiālu kombinācijas.

Pasūtiet sava svētku galda galdautu, kas ienesīs elegantu, krāšņu un harmonisku noskaņu jūsu nama telpās.

Lina galdauti

Dabisks, elegants, mazliet dižciltīgs un savdabīgs materiāls, kas gadu gaitā nav zaudējis aktualitāti.
Mazgājot lina galdautus, tos nav ieteicams žāvēt veļasmašīnā, taču, lai tos padarītu mīkstākus, pēc mazgāšanas tos var nedaudz pamērcēt ūdenī, kam pievienots veļas mīkstinātājs.

Ir jārēķinās, ka mazgājot jebkurš lina auduma izstrādājums – galdauts, aizkari, salvetes, pārklāji u. c. – mazliet sarausies.

Stilu sajaukumi

Modes tendence, kas pašlaik spilgti dominē interjeru veidošanā.
Kontrastējoši izskatīsies raupjas faktūras tekstilijas kombinācijā ar smalku, gaisīgu audumu, piemēram, lins ar taftu vai samts ar organzu. Galdautam smagas auduma malas vai, tieši otrādi, izcelta galdauta centrālā daļa.

Šādas auduma kombinācijas var papildināt ar pērlīšu izšuvumiem, dekoratīvām mežģīnēm, lentītēm, fliteriem, auduma ziediņiem, kažokādas joslām u. c.

Citi galdautu risinājumi

Ļoti labi izskatīsies aptamborētas dekoratīvās galdauta malas, jo roku darbam ir vienreizīguma un neatkārtojamības efekts.

Liksim lietā savu izdomu un nebaidīsimies eksperimentēt, piemēram, caurspīdīgam un slīdīgam organzas galdautam pie sānu vīles kā smaguma atsvarus pietamborēsim jūras akmentiņus, kas karājas dažāda garuma diegos.
Bārkstis gar galdauta malām var būt visdažādākā garuma, pat klāties uz grīdas.
Burzījuma efekts tāpat kā apģērbā ir aktuāls arī galdautos, aizkaros, spilvenos, un citos mājas tekstila izstrādājumos.

Lai jūsu galdauti ir kā interjeru papildinošs elements, kas veido vienotu ansambli ar telpā izmantoto tekstilu!

Galdauta izgatavošanas cena ir atkarīga no tā lieluma, jūsu izvēlētā auduma vai to kombinācijām un papildu dekoratīvo elementu izmantošanas tā apdarē.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu