SIA STALVE
Zvaniet

Velux jumta logu žalūzijas

Funkcionālas un modernās VELUX jumta logu žalūzijas

Piedāvājam dažādu veidu VELUX jumta logu žalūzijas – gaismas necaurlaidīgas, horizontālās, ruļļveida, plisētas u. c. Tās ir ātri un vienkārši uzstādāmas, kā arī pieejamas plašā krāsu un rakstu gammā.

Izvēlieties piemērotākās atbilstoši savas jumta stāva telpas dizainam, logu veidam un izmēram.

VELUX gaismas necaurlaidīgās jumta logu žalūzijas DKL

Ar VELUX gaismas necaurlaidīgajām žalūzijām var pilnīgi aptumšot telpu – tās ir ideāli piemērotas gan bērnistabai, gan jūsu atpūtas istabai, nodrošinot netraucētus apstākļus veselīgam miegam. VELUX gaismas necaurlaidīgās žalūzijas ir viegli un ātri uzstādāmas pie jebkura VELUX loga. Tās var vienkārši atvērt un aizvērt jebkurā stāvoklī. VELUX piedāvā izturīgu audumu ar plašu krāsu un rakstu klāstu, šīs krāsas daudzus gadus būs spilgtas un pievilcīgas.

Nevainojams miegs pilnībā aptumšotā telpā:

  • Pilnīgs aptumšojums
  • Fiksējams brīvi izvēlētā vietā
  • 24 dažādi krāsu toņi un dizaini
  • 12 aizraujoši dizaini no VELUX & Disney Dream kolekcijas.

VELUX gaismu necaurlaidīgā žalūzija DKL piedāvā gaismu necaurlaidīgu audumu, kas nodrošina pilnīgu tumsu jebkurā laikā. Tā ir ideāla guļamistabās, kur ir nepieciešama pilnība gaismas kontrole, lai nodrošinātu labu nakts miegu vai netraucētu snaudu dienas laikā.

VELUX jumta logu žalūzijas krāsas

 aizkari žalūzijas bērnu istabai

Duo gaismu necaurlaidīgās VELUX jumta logu žalūzijas DFD

Divi vienā: aptumšošana un gaismas regulēšana.

  • Divas žalūzijas vienā
  • Pilnīga aptumšošana jebkurā diennakts stundā
  • Maigi izkliedē ieplūstošo dienas gaismu

VELUX Duo gaismu necaurlaidīgā žalūzija sastāv no gaismu necaurlaidīgās žalūzijas un plisētās žalūzijas, kas apvienotas vienā produktā. Tā piedāvā labāko iespējamo: pilnīgu tumsu jebkurā diennakts stundā un maigi kliedētu dabisko gaismu visu dienu. Tā ir pieejama visās gaismu necaurlaidīgo žalūziju krāsās kopā ar baltu plisēto žalūziju.

VELUX horizontālās jumta logu žalūzijas PAL

VELUX horizontālās jumta logu žalūzijas apvieno klasisku stilu un vienkāršību un nodrošina vēlamo dabiskā apgaismojuma apjomu, vienlaikus pasargājot no ziņkārīgiem skatieniem. Tās ir viegli uzstādāmas un lieliski piemērotas jebkuram VELUX jumta logam. Mūsu augstie kvalitātes standarti nozīmē to, ka žalūzijas darbojas nevainojami. Tām nav auklu, kas rada nekārtības iespaidu. VELUX piedāvā daudz un dažādu veidu horizontālās jumta logu žalūzijas.

VELUX ruļļveida jumta logu žalūzijas RFL

Maziniet saules gaismu, nodrošinot sev augstāku komfortu un pasargājot mākslas darbus, mēbeles un dekoratīvos elementus no izbalēšanas. VELUX ruļļveida žalūzijas ir iespējams viegli uzstādīt pāris minūšu laikā, un tās ir pieejamas plašā krāsu un rakstu klāstā.

Velux žalūziju toņi

VELUX plisētās jumta logu žalūzijas FHL

VELUX plisētās jumta logu žalūzijas palīdzēs radīt telpā īpašu gaisotni. Vēlamo apgaismojumu var nodrošināt, izmantojot VELUX īpašo tehnoloģiju, kas sniedz iespēju plisētās žalūzijas vienmērīgi un ērti izkārtot jebkurā vēlamajā stāvoklī. Plisētās žalūzijas ir pieejamas 37 maigos toņos. Modernā konstrukcija sastāv galvenokārt no alumīnija detaļām.

Velux plisēto žalūziju krāsas

VELUX insektu tīkls ZIL

VELUX insektu tīkli pasargā jūs no insektu iekļūšanas telpā. Ieturiet vakariņas kopā ar ģimeni pie atvērtiem logiem. Vai arī baudiet netraucētu naktsmieru, guļot pie atvērtiem logiem. Ideāli piemēroti jebkuram VELUX jumta logam, un tos var kombinēt ar visu veidu žalūzijām un slēģiem. Tos ir viegli uzstādīt, atvērt un aizvērt. Sānu vadīklas un gumijas izolācijas sloksne notur insektu tīklu nostieptā stāvoklī, tādējādi nodrošinot maksimālu aizsardzību pret insektiem.

VELUX ruļļveida slēģi SML/SSL

VELUX ruļļveida slēģi palīdz nodrošināt vēlamo apgaismojumu, sākot no spilgtas saules gaismas līdz pilnīgai tumsai. Uzstādot VELUX ruļļveida slēģus, jūs iegūstat arī vislabāko aizsardzību pret saules karstumu. Ja slēģi nav nolaisti, no telpas iekšpuses tie nav redzami.

VELUX saulessargi MHL

VELUX saulessargi nodrošina efektīvu aizsardzību pret saules karstumu, jo saules stari nesasniedz stiklu, bet jūsu istabā saglabājas patīkami svaigs gaiss. Vislabākais ir tas, ka saulessargs neaizsedz skatu, un jūs joprojām redzat visu, kas atrodas aiz loga. Saulessargi – žalūzijas ir piemērotas jebkura tipa VELUX jumta logam un ir viegli uzstādāmas no telpas iekšpuses.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu