SIA STALVE
Zvaniet
Aizkaru dizains Idejas Radoši risinājumi Terases jeb āra aizkari – vasaras atmosfērai

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Terases jeb āra aizkari – vasaras atmosfērai

24.04.2016
Terases jeb āra aizkari ballītei, restorānam, privātmājai u.c.

Kur jūs vislabprātāk pavadāt laiku vasarā? Ārā? Uz terases, malkojot atspirdzinošu kokteili? Vērojot saulrietu? Svinot vasaru kopā ar draugiem vai ģimeni? Vai jūsu terase ir gatava viesu uzņemšanai un vasaras saulaino dienu vai garo vakaru baudīšanai? Lūk, iespējams, āra jeb terases aizkari ir tieši tas, kā tai trūkst!

Terases aizkari – stilīgi vai praktiski?

Āra aizkari ir gan stilam, gan komfortam, jo tie palīdzēs atdalīt terases zonas, noslēpties no tiešiem saules stariem, kad tas nepieciešams, aizsargās no insektiem, izveidos aizvēju, kā arī lieliski izskatīsies. Protams, katra terase un katras terases aizkaru funkcijas būs citādas, ņemot vērā tās izvietojumu, piemēram, attiecībā pret debespusēm, saules staru intensitāti vai nama iemītnieku vai viesu dzīvesstilu.

Terases aizkari privātmājas, vasaras nama, viesnīcas, restorāna vai cita veida nama terasē vienmēr radīs īpašu atmosfēru un komfortu.

Terases aizkari

Terases aizkaru izveidei piemērotākie audumi

Laikam mums sanāks atkārtoties, bet āra aizkaru auduma izvēle kā vienmēr ir atkarīga no aizkaru galvenās funkcijas. Ja aizkariem jāpasargā no vēja, tad tiem jābūt veidotiem no blīvāka auduma. Ja to uzdevums ir pasargāt no insektiem vakarā, bet dienā radīt maigu paēnu, tie var būt veidoti no plānāka auduma. Mūsu galvenais ieteikums ir izvēlēties izturīgu aizkaru audumu, jo dažādu ārējo apstākļu ietekmē ar laiku tas tik un tā kļūs trauslāks. Tāpat jūs vēlēsieties aizkarus pēc sezonas izmazgāt u. c.

Terases jeb āra aizkaru audumi 

Terases aizkaru audumu krāsas

Terases aizkaru vai jebkuru āra aizkaru izveidei vienmēr ir labāk izvēlēties gaišu audumu, kas būs mazāk pakļauts izbalēšanai. Tādējādi tas ilgāk saglabās savu lielisko izskatu.

Āra aizkaru stiprināšana

Terases aizkaru stiprināšanas iespējas ir atkarīgas no āra aizkaru vēlamās funkcionalitātes – vai vēlaties tos bieži atvērt un aizvērt. Biežāk izmantojamie terases aizkaru stiprināšanas veidi ir uz sliedes, ar dekoratīvajiem āķiem vai līplenti.

Terases jeb āra aizkaru stiprināšana

Terases noformēšana ballītei vai kādam citam jautram pasākumam

Dārza svētki vai kāda cita ballīte ārā – lieliska iespēja radīt atmosfēru, kas ļaus aizceļot laikā un telpā. Izmantojot aizkarus kā dekoru Jūs panāksiet īstu svētku noskaņas efektu – tie var būt koši vai gaiši – viss atkarīgs no ballītes temata. Tikai nedaudz papildinot šo funkcionālo dekoru ar ziediem vai lentām – mājīga un eleganta svētku noskaņa būs garantēta.

Terases aizkari restorānam

Lūk tā varētu izskatīties Jūsu vasaras terases aizkari - privātmājas dārzā, vasarnīcā, vasaras restorānā pludmalē, pilsētā vai zaļas pļavas vidū. Iedvesmojieties un radiet savu vasaras atmosfēru.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu