SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

VELUX žalūzijas, slēģi un saulessargi

17.06.2016
VELUX jumta logi, slēģi un saulessargi

Vai jūsu mājoklī ir VELUX jumta logi? Vai varbūt nākotnē plānojat jumta logu nomaiņu vai uzstādīšanu? Droši varam apgalvot, ka tā būs lieliska izvēle.

Kāpēc izvēlēties VELUX jumta logus

Jau vairākus gadus saviem klientiem, kuru mājoklī vai uzņēmuma telpās ir jumta logi, iesakām izvēlēties VELUX logus. Kāpēc? Lūk, daži argumenti, kas mums, nozares ekspertiem, šķiet ļoti svarīgi.

Jumta logu kvalitāte

Pirmkārt, paša loga kvalitāte. Inovatīvā jumta logu siltumizolācija ThermoTechnology™ efektīvi aizsargā no aukstuma, vēja un sniega. Aprīkots ar īpašo blīvējumu pret gaisa caurlaidību, nodrošinot augstu energoefektivitāti un saglabājot siltumu mājoklī vai uzņēmuma telpās.

Tāpat gandrīz visi jumta logi ir laminēti no iekšpuses, kas ir īpaši svarīgi mājokļos, kuros ir bērni, lai viņi varētu droši rotaļāties un kāda nejauša kustība neradītu nelaimi ar izsistu logu un stikla lauskām.

Aksesuāru klāsts

Otrkārt, svarīgs arguments ir plašais logu aksesuāru klāsts, ko piedāvā VELUX. Proti, katram logam pieskaņotas VELUX žalūzijas, aizsardzība pret karstumu. Pat ja logu pasūtīšanas gaitā šo aksesuāru neesat iegādājies, jums ir iespēja savu jumta logu ar to papildināt jebkurā brīdī.

Aksesuāru dizains

Treškārt, kā jau mūsdienīgam uzņēmumam pienākas, VELUX ir uz tu ar jaunākajām stila un dizaina tendencēm. Jūs varat pasūtīt savam VELUX jumta logam atbilstošas romiešu, plisētās, rullo vai horizontālās žalūzijas visdažādākajās krāsās. Piedāvājumā ir arī žalūzijas ar aplikācijām, kas noteikti patiks bērniem – ar slaveniem un jaukiem varoņiem un citiem dizaina elementiem.

Vasaras tendence

Šīs vasaras galvenā jumtu loga tendence ir ārējais VELUX saulessargs, kas bloķē saules starus, pirms tie sasniedz loga rūtis, un samazina pasīvo uzkaršanu par līdz pat 73 %. Tādējādi jūsu logs var būt atvērts, tajā iespīdēs gaisma, bet ne tieši saules stari, kas bieži vien pamatīgi uzkarsē jumta telpas.

Parūpējieties par savu komfortu, izvēloties kvalitatīvus izstrādājumus. Piedevām VELUX saviem ražojumiem sniedz trīs gadu garantiju. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu