SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Idejas dāvanām kāzās

13.05.2016
Dāvana kāzās - idejas

Ja esat ielūgti kāzās, lielākās raizes bieži vien sagādā divi jautājumi: “Ko vilkt mugurā?” un “Ko dāvināt jaunlaulātajiem?” Balstoties uz savu pieredzi, piedāvājam jums dažas idejas, lai rastu atbildi uz jautājumu “Ko dāvināt kāzās?”

Dāvana pārim kopdzīves uzsākšanai

Jūs teiksiet, ka daudzi pāri dzīvo kopā jau pirms kāzām, tomēr tieši kāzas ir jauns pavērsiena punkts kopdzīves uzsākšanai vai turpināšanai, līdz ar to tas saistās arī ar jaunas, kopīgas enerģijas izveidi mājoklī. Jauna, kopīgi veidota atmosfēra mājoklī sniegs pozitīvu sākumu un turpinājumu kopdzīvei, tāpēc lieliskas dāvanas būs tās, kas nodrošinās iespēju to izveidot vai atjaunot.

Kāpēc izvēlēties dāvanu karti

Daudzi pāri izveido dāvanu sarakstu, citi lūdz dāvināt naudu, bet citi dāvanas izvēli atstāj viesu ziņā. Šajā gadījumā dāvanu karte būs labākais risinājums. Kāpēc? Tāpēc, ka jūsu un jaunā pāra gaume, iespējams, atšķiras. Kā jau ļoti senā teicienā saka: vienam patīk māte, otram – meita, bet trešam – kleita.

Kāpēc dāvanu karte, nevis nauda? Kā jau mēs zinām, bieži vien sanāk tā, ka it kā konkrētam mērķim uzdāvinātā nauda mēdz aiziet pavisam ikdienišķos pirkumos un beigās lieliskais nodoms izvēlēties tieši to, kas nepieciešams un patīk, pārvēršas par ikdienišķiem tēriņiem, kas atmiņā īsti nepaliek.

oriģinālas idejas dāvanām - STALVE dāvanu kartes

Kā jaunais pāris varētu izmantot “Aizkaru dizaina” dāvanu karti

Lieliska ziņa ir tā, ka ar “Aizkaru dizaina” dāvanu karti jaunajam pārim ir ļoti plašas iespējas jaunas atmosfēras izveidē savā mājoklī. Lūk, dažas idejas.

Jauni aizkari vai žalūzijas

Jauni aizkari vai žalūzijas virtuvē, guļamistabā, vannas istabā vai varbūt pat bērnu istabā, plānojot ģimeni, noteikti ienesīs mājoklī pilnīgi jaunu un svaigu atmosfēru. Mēs jaunajam pārim piedāvāsim tos izveidot pēc individuāla pasūtījuma – tieši viņu mājokļa stilam pieskaņotu dizainu, aizkaru audumu vai žalūziju krāsas un faktūras, neaizmirstot par funkcionalitāti, telpas specifiku, izvietojumu un pāra dzīves stilu. Mēs nodrošināsim pilnu servisu no A līdz Z, tas nozīmē – līdz pat aizkaru vai žalūziju piestiprināšanai.

aizkari viesistabai

Terases jeb āra aizkari

Ja jaunais pāris ir sociāli aktīvs, labprāt uzņem savā privātmājā viesus vai romantiski pavada laiku savas privātmājas terasē, āra aizkari būs lieliska izvēle. Tie radīs īpašu atmosfēru, kā arī būs ļoti funkcionāli – aizsargās no saules, vēja vai nevēlamiem viesiem (mušām un odiem). Uzziniet vairāk par terases vai āra aizkaru izveides iespējām.

Terases aizkari

Baldahīni romantiķiem

Baldahīns ir lieta, par kuru sapņo daudzi, tomēr savā guļamistabā to realizē tikai retais, jo prioritātes ņem virsroku un sapnis par baldahīnu un romantisku atmosfēru guļamistabā paliek tikai sapnis. Tomēr to realizēt nav nemaz tik sarežģīti. Un kāpēc gan lai jaunais pāris to neizdarītu, izmantojot jūsu dāvināto dāvanu karti kāzās?

Mājas tekstils – spilveni

Mājokļa interjeram pieskaņoti spilveni viesistabā būs jauna, svaiga elpa tā iemītnieku kopdzīvei. Uzziniet vairāk, kā mēs ar jaunu spilvenu izveidi varam palīdzēt jaunajam pārim radīt pilnīgi jaunu noskaņu mājoklī.

Dekoratīvie spilveni un idejas interjerā

Jebkuri citi “Aizkaru dizaina” pakalpojumi

Tās bija tikai dažas idejas, ko mēs varam piedāvāt jaunajam pārim viņu kopīgā mājokļa izveidei vai uzlabošanai. Papildus tām jaunais pāris var izvēlēties jebkurus citus pakalpojumus, kas tam aktuāli – interjera dizaina pakalpojumus vai gultas pārklāju šūšanu u. c.

Iegādājieties dāvanu karti online

Dāvanu karti varat iegādāties online un pasūtīt tās piegādi uz jūsu darbavietu vai mājām. Piedāvājam divu veidu dāvanu kartes noformējumu – klasiskā vai modernā stilā.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu