SIA STALVE
Zvaniet

Dizainera konsultācija

dizaineris
Dizainere
Kristīne Martinsone
Norunājiet tikšanos ar mūsu
dizaineri, lai apsriestu jūsu jauno
aizkaru idejas un realizāciju.

Piesakies jaunumiem

Kādu aizkaru audumu izvēlēties

05.02.2015
Aizkaru audumu izvēle

Aizkaru audumu veidu un krāsu piedāvājums ir ārkārtīgi plašs, kas ļauj dizainerim realizēt visdažādākos risinājumus. Katram audumam ir savas priekšrocības, funkcijas un izmantošanas iespējas. Viena auduma aizkari labāk izskatīsies un ilgāk kalpos ar oderi, citus aizkarus ir iespējams izmantot arī veidojot, piemēram, romiešu žalūzijas u. c. Populārākie ir tilla, organzas, lina, zīda, gobelēna un tafta aizkaru audumi.

Biezo aizkaru audumu platumi

Biezo aizkaru audumu platums mēdz būt divu veidu: 2,80 vai 1,40 metri. Ja loga platums ir līdz 1,50 metriem, tad ir ērtāk izmantot šauros aizkaru audumus, jo ir vajadzīgas tikai divas slejas – katra savā loga pusē. Bet, ja loga platums pārsniedz 1,50 metrus, tad ir labāk izmantot plato aizkaru audumu, jo nav jāšuj kopā vairākas slejas.

Piemēram, ja loga platums ir 5 metri, tad biezo aizkaru var uztaisīt vienā gabalā līdz 10 metriem (ar savilkumu 1:2), ja tā ir ērti. Var arī dalīt uz pusēm vajadzīgajā vietā, piemēram, vidū vai vietā, kur ir balkona durvis, vai kur tas ir nepieciešams loga atvēršanai.

Blackout aizkari

Blackout aizkari ir visblīvākie nakts aizkari, kas pilnīgi aptumšo telpu. Blackout aizkarus ļoti augstu vērtēs tie, kam svarīgs netraucēts un dziļš miegs, jo pat vissaulainākajā rītā, kamēr aizkari būs aizvērti, jums šķitīs, ka ārā vēl joprojām ir tumšs.

Blackout aizkarus izvēlas arī viesnīcas, spa centri, iestādes, kurās ir prezentāciju telpas, kur tiek izmantoti, piemēram, projektori.

Aizkaru audumu apdruka

Uz aizkaru audumiem ir iespējams veidot dažādas apdrukas ar vārdiem, zīmējumiem, fotogrāfijām, kā arī ar uzņēmuma logotipu u. tml. Audumu apdrukai vēlams, lai tas, ko vēlaties drukāt, būtu elektroniskā formātā. Aizkaru audumu apdruka būs lieliski piemērota vienmēr, kad vēlaties saskaņot aizkarus ar kādu citu interjera elementu. Piemēram, saskaņot kādus ornamentus uz aizkariem ar tādiem pašiem vai līdzīgiem ornamentiem uz sienām vai, piemēram, uz spilveniem.

Apdrukājot aizkaru audumu, no pavisam vienkārša un vienkrāsaina auduma ir iespējams iegūt unikāla dizaina aizkarus.

Autortiesības © SIA STALVE 2024 
crossmenu